writing-img

RE: Ukradena deca

clock-img

27.03.2015, 15:34

clock-img

Anoniman

Ono sto sam vam juce pricalauser posted image

user posted image

clock-img

27.03.2015, 15:37

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18527

Jao UM, ovo je strasno, prosto je neverovatno da zena ima urednu trudnocu bez problema a da izgubi bebu tek tako.
Nisu tu cista posla.

clock-img

27.03.2015, 15:43

clock-img

Anoniman

Ivanka, zivi u kuci ispod moje, svaki dan sam je vidjala, isla i na ekspertni uz, i radila dab, tipl, sve ok, i da joj se to desi, strasnouser posted image

clock-img

27.03.2015, 21:01

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Meni samo nije jasno zasto nije dete sahranjeno uz prisustvo majke? I ja mislim da tu nisu cista posla, strasno, ne daj boze nikome

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

27.03.2015, 21:39

clock-img

serpica

pencil-img

8707


IZVORNA PORUKA: isidora88

Meni samo nije jasno zasto nije dete sahranjeno uz prisustvo majke? I ja mislim da tu nisu cista posla, strasno, ne daj boze nikome





Pise u novinama da je jos pod anestezijom potpisala papire kako ne zeli da vidi dete user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

clock-img

27.03.2015, 22:12

clock-img

zece

pencil-img

928

Sada ima i krazba jajnih celija ja sumnjam imeno pre prvo vto doktor mi je rekao da moj levi jaknik ne radi kako je moguce ba zena sa 28 god da levi jajnik bez razlog ne radi a drugo vto sam radila kod drugi dr i on mi je rekao da radi i te kako prvi put sam imala samo 5 jk a drugi out 12 jk kradu jajnih kelija i prodaju ih na bogatim zenama od zapad

clock-img

27.03.2015, 22:15

clock-img

zece

pencil-img

928

Prvi vto sam u bitoli u plodnost makedonija

clock-img

27.03.2016, 21:05

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24702

Uf, ne volim ove price uopšte. Bas tesko deluju
..

clock-img

27.03.2016, 21:16

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

UM šta je na kraju bilo sa ovom majkom što si pisala?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

02.04.2016, 09:09

clock-img

marinic

pencil-img

66

Uvek se rastuzim kad slusam ili citam o ovoj temi, a bilo je dosta price o tome, uvek pomislim gde su ta deca,
kako se o njima brinu, koliko bi im bilo lepo dasu pored svojih pravih roditelja, a onda posmatram sa stanovista roditelja
koja je to tuga, toliko dugo mu tepas dok je u stomaku, koliko pregleda, sa koliko ljubavi ga ocekujes...
ma nije mi dobro kad samo pomislimuser posted image

clock-img

02.04.2016, 15:53

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Um stvarno , sta sw desilo sa mamom , bebom? Imas li kakve informacije?

clock-img

21.07.2019, 10:59

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Ma strasno, sta se sve u ovoj zemlji radilo i desavalo, gde ce im dusa?

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image