writing-img

RE: Vencacemo se!!!

clock-img

10.09.2009, 13:34

clock-img

oliveradj

pencil-img

1019

Sad sam se setila priče komšinice kako je pravila venčanje, a prvo dete bilo klinče. Dete viče "Moja mama je mada"  user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

clock-img

10.09.2009, 13:34

clock-img

pahulja76

pencil-img

1516

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image



ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image



user posted image gde li mi nestade poruka user posted image
`ajd ponovo da otkucam... sad smo, rivana u najboljim godinama, zar ne? user posted image al bas i nije prilika za svadbu nego je dovoljan svecani rucak sa roditeljima, bracom i kumovima user posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 10.9.2009 13:37:43 >

clock-img

10.09.2009, 13:37

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image



ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image



Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image

clock-img

10.09.2009, 13:43

clock-img

pahulja76

pencil-img

1516



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image



da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.9.2009 13:44:19 >

clock-img

10.09.2009, 13:45

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image



da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...


Postavices slike da te vidimo user posted image

clock-img

10.09.2009, 13:46

clock-img

pahulja76

pencil-img

1516

hvala Tasho za ispravku user posted image user posted image

clock-img

10.09.2009, 13:47

clock-img

pahulja76

pencil-img

1516

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image



da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...


Postavices slike da te vidimo user posted image



vazi user posted image

clock-img

30.09.2020, 19:34

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Vencah se i ja. Dva puta odlagali zbog korone. Sax je bebac tu i sve se da odloziti, jer prioritet je tu.

clock-img

30.09.2020, 20:11

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Cestitam Mikice! To danas?

clock-img

30.09.2020, 20:27

clock-img

jess021

pencil-img

13373

Cestitam i ja!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

30.09.2020, 20:36

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Cestitam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

30.09.2020, 21:34

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Cestitam Mikice! Bice slavlja, samo da smo svi zuvi i zdravi. 💓

clock-img

30.09.2020, 21:47

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Cestitam.