writing-img

RE: Roditeljski strahovi

clock-img

18.04.2021, 18:52

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

I ja sam kao didy...pustim ih svo troje ispred kuce,njih dve kao cuvaju M,i zaista ga paze...na moru sam ih pustale same,ja lezim,oni u plicaku,vidim ih...moja T ide sama i vraca se iz skole od prvog razreda... zna da mora da se javi gde i sa kim ide...

Nas su plasili baba i deda kao male..ne zelim da im prenosim strahove,jer je jako tesko nositi se sa tim..nisam smela da ostajem sama..kako nesto susne,ja sw uplasim...

clock-img

18.04.2021, 20:49

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Von, isti razlog. Znam da je ovaj svet okrutno mesto i da ima svega, ali neću da idu kroz život sa strahom. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

21.09.2021, 00:28

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Sto su stariji strahovi su sve veci

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image