cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović

  
clock-img

20.07.2018, 09:15

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Čestitam LM!
Pozdravi Markauser posted image I onu sestru sa krupnim glasom. Zoruuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

05.08.2018, 22:17

clock-img

Rea47

pencil-img

1


IZVORNA PORUKA: Rosita

Čestitam LM!
Pozdravi Markauser posted image I onu sestru sa krupnim glasom. Zoruuser posted image


Rosita sestra Zora je bas sa porodiljama?

clock-img

05.08.2018, 23:09

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Bila je u martu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

11.12.2018, 16:58

clock-img

DrPop

pencil-img

1

Devojke, kako ide to sa otvaranjem kartona u DM i vodjenjem trudnoce kod njih? Da li dr iz Doma zdravlja online zakazuje pregled ili ultrazvuk kod njih? Ili se uzima papirni uput, pa se zakazuje licno ili telefonski? Molim za smernice, posto bih od sedmog meseca da krenem tamo da vodim trudnocu samo ne znam kako. Hvalaaaaaa

clock-img

11.12.2018, 21:56

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Početkom godine dobila sam papirni uput. Oni ti posle gore daju neki interni. Možda može i da se zakaže, peoverite u dz.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

21.12.2019, 22:48

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Ukoliko imate preporuku za lekara iz DM,koji radi negde privatno,pisite mi u pp molim vas.
I zanima me ako neko zna,moj DZ daje strure informacije,od kojeg meseca je moguce voditi trudnocu u DM?

clock-img

22.12.2019, 09:26

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Ako trudnoca nije visokorizicna i ne postoji neki problem vodi se u DZ. Ako nadjes lekara preko veze sve se dogovaras sa njim. 

clock-img

10.02.2020, 17:54

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Trudnoca mi je visoko rizicna i dobila sam uput bas za Misovic, ujedno moj DZ nema UZ i nema mogucnosti vidjenja trudnoce tako da ili se vodi privatno a kod njih po doznake ili daju odmah uput. Sto mi je super.


NO ja vec duze vreme treba da zakazem, ali ne znam kod koga Taman dobijem preporuku za nekog lekara iz Misovica, pa ga par zena napljuje i tako u krug. Nikitovic mi je u uzem izboru, nisam pametna. 

clock-img

10.02.2020, 17:57

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Maja Antić, za nju sam čula od žena u Mišoviću sve naj, lično ne znam. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

10.02.2020, 21:05

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Hvala, cula sam za par slucajeva koji su joj se desili protekle godine a da nije na vreme videla pa je to jedina doktorka tamo koju bih izbegla... 

clock-img

10.02.2020, 21:40

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Dr Nikitovic je dobar izbor, ne opterecuj se tudjim losim iskustvima pozdrav

clock-img

12.03.2020, 22:11

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Upala sam kod Antica. Sto se pokazalo jako lose obzirom da mi je trudnoca rizicna a on covek nezainteresovan. 🙄

Probacu privatno u Euromediku kod Nikitovica, doduse ako jos uvek tamo radi.

clock-img

23.03.2020, 22:21

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Porodiliste je jutros zatvoreno. 

clock-img

23.03.2020, 22:31

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Bilo je i za ocekivati..

clock-img

23.03.2020, 22:56

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Cela bolnica je karantin za pacijente sa koronom.

clock-img

25.03.2020, 21:52

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Sve je to oko,ali nisu morali porodlista da diraju.
Za sada su zatvorena tri,mene evo zanima gde ce nas poradjati?
U kolima na ulici ispred,bas kao neki dan ispred Gradske.

clock-img

25.03.2020, 22:43

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Valjda u Visegradskoj, Frontu?

clock-img

27.03.2020, 22:45

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Ili privatano porodiliste. Spram stanja u ta dva gde se tarifa zna plus odlazak privatno kod odabranog lekara, sto se pak pa podrazumeva. Na srecu... Ne znam ko se veselo proveo. 


Meni i trudnicama oko mene, ta dva porodilista nisu opcija jer ipak... Zelim da me ovaj put neko gleda kao coveka. 

clock-img

28.03.2020, 12:52

clock-img

Tiziana

pencil-img

2557

Isto tako su to jedina dva porodilista u kojima ako ne daj boze nesto krene po zlu, mogu da adekvatno zbrinu i mamu i bebu. 

clock-img

28.03.2020, 16:44

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Ko ima novca za privatnu kliniku naravno da ce imati bolji tretman nego u drzavnoj ustanovi. Pritom zene su same napravile ovakvo stanje po drzavnim porodilistima. Vecina daje novac i lekari smatraju to normalnim. Pritom svaka ocekuje poseban tretman za sebe, a u nasim porodilistima nemas ni kukicu da okacis peskir dok se tusiras ni poklopac na kanti za smece. Na porodjajima je bitnija babica sto puta od lekara, a u tim trenucima ti je podrska glavna. Na kraju se gotovo sve svede na faktor srece. 

clock-img

28.03.2020, 22:52

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Ne poznajem nikog ko se porodio u privatnoj klinici. Ne mislim da je skuplje obavezno bolje kad se o porodjaju radi.

clock-img

29.03.2020, 15:19

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168


Princezice, niko nije govorio o cinu porodjaju, vec o tretmanu u porodilistima. 

IZVORNA PORUKA: princezica1

Ne poznajem nikog ko se porodio u privatnoj klinici. Ne mislim da je skuplje obavezno bolje kad se o porodjaju radi.



clock-img

01.12.2020, 00:34

clock-img

SaraLana

pencil-img

57

Topla preporuka za porodiliste Dragisa Misovic...i dr Mirjanu Radunovic. Zahvaljujuci njoj svoje drugo dete sam na svet donela bukvalno uz osmeh. 🙂

clock-img

09.04.2021, 20:26

clock-img

Bekana123

pencil-img

2

Pozdrav svima :) Da li i dalje vracaju trudnice (kada dodju na porodjaj) ukoliko nema dovoljno mesta? Da li preusmeravaju na Front i Visegradsku samo ili i na manja porodilista (htela bih velika porodilista da izbegnem)? Kako povecati sanse da se to 'vracanje' ne dogodi - vodjenje trudnoce privatno (ali sta ako porodjaj krene nocu, a dr se ne javlja)? Da li ima uticaja ako se karton tamo otvori neposredno pre ulaska u 9. mesec ili mora ranije? I kakva je sada situacija (u toku korone)? Ja sam sa NBG, da li se odmah bira ginekolog prilikom uzimanja uputa? Hvala unapred na odgovorima :)

clock-img

23.03.2022, 11:21

clock-img

snedega

pencil-img

1

Pozdrav svima,Interesuje me vase iskustvo sa baby friendly programom u DM-u, pogotovu posle carskog reza? Krajem aprila mi je termin, a prvi porodjaj sam imala u Visegradskoj i tamo nije bilo tog programa... Hvala unapred na odgovorima i savetima! 🙂