writing-img

RE: Podvalite im povrće!

  
clock-img

13.07.2015, 23:48

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Meni je najgore kad kazu da nesto ne vole a uopste nisu nikad ni probali.Pa kako?Strasno me to nervira jer su vise puta za nesto rekli a sto to ranije nisi spremala.Ne veruju da sam pokusala i da nisu hteli.

clock-img

14.07.2015, 09:13

clock-img

Anoniman

ja hvala Bogu sa U nemam problema onia svo povrce jede, zimi jede i tursiju, dok ja biram..

clock-img

14.07.2015, 09:20

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Bravo UM,moji ipak biraju šta hoće od povrća a šta ne,pa se ja često služim malim podvalama,tako da oni i ne budu svesni da su pojeli ono što nisu želeli,ali to je za njihovo dobro.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

14.07.2015, 14:22

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Moji ne biraju,vec sam pisala,od samog pocetka skoro sve jedu.Postujem ako nesto bas nece,nrp.sin nije hteo odmah cveklu,prvo sam mu podvaljivala malo,ali kada se navikao na ukus,jede kao blesav. Ne mogu sad da izdvojim neko povrce da nece.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

14.07.2015, 14:26

clock-img

Valerie

pencil-img

1417

ja joj uz kuvano povrce stavljam pavlaku, testeninu, pa lakse prodje user posted image

clock-img

14.07.2015, 14:42

clock-img

mila83

pencil-img

3821

To nije losa ideja Valerie,meni su lepe te kombinacije inace.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

14.07.2015, 16:58

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

I jua se sluzim sitnim prevarama,da bi jeli svo povrce.

clock-img

14.07.2015, 17:17

clock-img

amdn

pencil-img

1598

nas dasa jede povrce bez problema, cveka i spanac su omiljeni, kiseli krastavac pojede celu teglu sam i leti obican samo zvace.
nama problem meso kaze da ne voli i nece, al pojede i to

< Poruku je uredio amdn -- 14.7.2015 17:18:01 >

clock-img

15.07.2015, 08:48

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Valerie user posted image dala si mi odličnu ideju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

22.07.2015, 20:40

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

Moj D. voli da jede povrće,puno voli kuvani krompir,grašak,jedino što ne voli je buranija pa se ja na razne načine dovijam kako da mu podvalimuser posted image

clock-img

22.07.2015, 20:44

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja hvala Bogu sa U nemam problema onia svo povrce jede, zimi jede i tursiju, dok ja biram..


Moj Maki voli papriku iz tursije a Aki je bio mali da proba prosle god.tako da cemo ove probati sve....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

22.07.2015, 22:04

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Jovana jojo buraniju možeš da lepo propasiraš sa krompirom,verovatno neće ni primetiti,ali naravno vodi računa da ta buranija nema one končiće.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

22.07.2015, 22:30

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pisala sam da mi S pocela da jede crni luk u salatama ali to je trajalo samo nekoliko dana,evo opet ga nece.

clock-img

22.07.2015, 22:45

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Moja L će pojesti bilo šta ako joj hranu pomešam sa pavlakom ili narendam sir. Kao što sam već pisala ranije, ona stvarno jede dosta povrća ali uvek može jošuser posted image
Ćerke moje drugarice su mnogo izbirljive i slabo šta jedu, ali vole špagete. Onda ja u sos ubacim crni luk, beli luk, šargarepu, peršun, papriku, celer i šampinjone, izdinstam, izblendam i dodam mleveno meso i paradajz. Jedu i nemaju pojma koliko povrća koje ne vole je u špagetamauser posted image
Pa krem čorbice isto, natrpam toliko povrća i sve izblendam, ubacim pavlaku, najedu se devojčice kao prave, heheheuser posted image

clock-img

22.07.2015, 22:48

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja S voli spagete ali samo sa kecapom user posted image I ja svasta od povrca stavljam u spagete,najlakse se sakrije sosom user posted image

clock-img

22.07.2015, 22:48

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

user posted image Mariya ,svaka čast kako se svega dosetiš,majstor za podvale povrćauser posted image moram raditi po tvojim receptima kada ovi moji budu počeli da me zezaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

22.07.2015, 22:50

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

user posted image Mariya, to ću svakako primeniti,jer ni starija devojčica ne voli da jede povrće

clock-img

22.07.2015, 23:16

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Mariya i ja mom ssvugde trpam pavlaku i gde treba i gde ne treba, a sir nesto ne voli,
ja doduse moram meso da mu podvalim sa povrcem nemam problemauser posted image

clock-img

22.07.2015, 23:31

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

user posted image mi sa mesom nemamo problema,ali nam zato povrće predstavlja problemuser posted image

clock-img

23.07.2015, 07:54

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907


IZVORNA PORUKA: veselica

Moja S voli spagete ali samo sa kecapom user posted image I ja svasta od povrca stavljam u spagete,najlakse se sakrije sosom user posted image


Moja J. voli pizzzu, pa ja često na picu stavim sitno narendanu šargarepu ili nešto drugo od povrća ali da se ne vidi,i ona pojedeuser posted image

clock-img

23.07.2015, 12:21

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pizzu odavno pravimo sa povrcem,moja S se ne buni cak ni za luk.

clock-img

23.07.2015, 12:25

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim. I onda tako jedan dan nešto voli,pa sledeći ne,pa onda treći adn opet voli i tako...Ika isto ima takve bubice ali kada im se podvikne malo onda pojedu sve. Pogotovo ako posle ima neki slatkiš user posted image

Sad sam se set_ila kako su meni umesto piletine podvaljivali ribu. Nije povrće ali ... kao daju mi da jedem i ako mi kažu da je piletina ja pojedem a ako mi kažu da je riba onda neću. Da me sada pitaš zašto,nemam pojma ali očigledno da kod dece nije sve stvar ukusa ,ima tu mnogo stvari koje utiču na to da li nešto vole ili ne.Ja se trudim da mojim klincima ne podvaljujem user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 23.7.2015 12:27:29 >

clock-img

23.07.2015, 12:27

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907


IZVORNA PORUKA: veselica

Pizzu odavno pravimo sa povrcem,moja S se ne buni cak ni za luk.


user posted image to sam ja jednom pokušala i videla da mi upalilo i sada non stop tako radim

clock-img

23.07.2015, 12:28

clock-img

amdn

pencil-img

1598

joj moja jetrva davala detetu cokoladu da bi jela voce, meni to strasno, bolje da ne jede voce nego da je kljuka cokoladom za mali komadic voca, a mala mladja od Jurija mesec dana nema mlecne zube imala cirkularni karijesuser posted image

clock-img

23.07.2015, 12:46

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388


IZVORNA PORUKA: amdn

joj moja jetrva davala detetu cokoladu da bi jela voce, meni to strasno, bolje da ne jede voce nego da je kljuka cokoladom za mali komadic voca, a mala mladja od Jurija mesec dana nema mlecne zube imala cirkularni karijesuser posted image




pa nisa čim ne treba preterivati. Mislim da kod zdrave dece koaj nemaju problema sa nekim nedostacima npr. vitamina i nije toliko strašno ako ne jedu baš sve. Njihov organizam reguliše sve što treba. E sad, ni u čemu ne treba preterivati ameru u svemu treba naći pa tako i u voću i u povrću a i u slatkišima.