writing-img

RE: Podvalite im povrće!

  
clock-img

23.07.2015, 12:54

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Ja mojima odavno ne podvaljujem nista od hrane, pa ni povrce, vec su veliki. Kad su bili mladji, malo sam se sluzila time, dok nisu zavoleli sve.Ali sad kad citam kakve sve probleme zene imaju, ja ni blizu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

23.07.2015, 14:21

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Meni se svi cude kada cuju sta moja decu sve jedu od povrca evo trenutno mi je od zaove cerkica u gostima i pola stvari koje skuvam ne jede i dosta salata koje spremim.

clock-img

23.07.2015, 15:03

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

Blago vama,ja i sa podvalama ne uspevam uvekuser posted image jednostavno tako se dete rodi

clock-img

23.07.2015, 16:09

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Ja volim povrce i uvek sam im spremala domace kasice pa su navikle na ukus povrca.

clock-img

23.07.2015, 16:13

clock-img

Mariya

pencil-img

4489


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim.



Je li misliš na onu pesmicu
Do you like broccoli?
Yes, i do, yes i do
Do you like broccoli ice cream
No i don't,
pa onda kaže BLJAKS?
Ako je to ta, i ja je mrzim i ne dam joj da gleda!!
Sreća pa još nije uticala ta pesmica na nju jer voli brokoliuser posted image

clock-img

23.07.2015, 17:27

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Anarunika o kojoj pesmici je reč,ja nisam čula za tu pesmicuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 17:39

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Mi znamo za ovu,S je obozava
Do you like

clock-img

23.07.2015, 17:45

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja se spremam za sutra mojima da podvalim spanać u vidu pite od spanaća sa vrlo malo sira ,da samo vide da ima sira,jer bez hjega ne bi jeli

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 17:48

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pa ja u pitu sa spanacem stavim i sir,kajmak a ako nemam kajmak onda pavlaku,stavim i jaja obavezno,nikada ne stavim samo spanac ili samo blitvu.

clock-img

23.07.2015, 17:52

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

I ja u pitu sa spanaćem stavljam sir,ukusnije je

clock-img

23.07.2015, 17:53

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Sa kajmakom ili pavlakom je jos ukusnija.

clock-img

23.07.2015, 17:57

clock-img

amdn

pencil-img

1598

evo sad za rucak imamo jagnjecu dzigericu sa povrcem zapecenu u rerni ja nisam ljubitelj jagnjetine, al ovom nasem pomesali sa pavlakom i kaze da mu se bas svidja i da bas voli dzigericu, njam, njam,
treba samo kamuflirati sta ne vole pa pojedu i touser posted image

clock-img

24.07.2015, 18:39

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Aki je prestao da voli brokoli kada je čuo pesmu Do you like na engleskom.Možda i nije povezano ali ja sam ubeđena da ima veze jedno sa drugim.



Je li misliš na onu pesmicu
Do you like broccoli?
Yes, i do, yes i do
Do you like broccoli ice cream
No i don''t,
pa onda kaže BLJAKS?
Ako je to ta, i ja je mrzim i ne dam joj da gleda!!
Sreća pa još nije uticala ta pesmica na nju jer voli brokoliuser posted image



Da to je ta!

A što se tiče kamufliranja, pavlaka,jogurt ili kiselo mleko često znaju da spasu stvar!


< Poruku je uredio Anarunika -- 24.7.2015 18:41:30 >

clock-img

24.07.2015, 18:52

clock-img

milicicak

pencil-img

7329

A jel ima tema kako podvaliti voce user posted image
Moja nista od povrca ne manise, sa vocem imamo problem... Tako je od kad je pocela da jede cvrstu hranu

clock-img

24.07.2015, 19:07

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Eto nove teme user posted image
Ali voće je slađe pa je onda lakše za podvaliti user posted image

clock-img

10.02.2017, 13:42

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Sad tek nadjoh ovu temu,kako joj podvaliti brokuli,karfiol,tikvice da ne primjeti.U salati sve jede ali cim skuvam nece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

10.02.2017, 14:03

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja obicno podvaljujem u corbici,iseckam sitno da se ne vidi.nije uspevalo bas uvek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.02.2017, 15:34

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Ja sam, dok je Una bila mala u kacamak ubacivala spanac( zapravo u kacamak sam svasta ubacivala jer je njega jedino uvek htela),u spagete karbonara brokoli (super kombinacija), u vocni sok cveklu...
Danas, sa 7.5 godina uglavnom vecinu kuvanog povrca voli ali od salata apsolutno nista. Takva sam i ja bila kao mala a i danas nisam neki ljubitelj salata.
Ako niste probali napravite snicle od kelja, jako su ukusne. Kelj se isecka na najsitnije, obari, procedi pa kad se malo ohladi ubace se jaja i brasno. Kasikom se vade snicle i prze(mogu i da se peku).

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

10.02.2017, 15:41

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

Emice, mozda napravis krem corbicu. To povrce koje ne voli stapnim mikserom, a ostalo fazon da u stvari samo to ima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

10.02.2017, 17:28

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

problem je sto sam i ja izbirljiva kad je povrce u pitanju.Ja bih sad da ona jede ali da ja ne jedemuser posted image
U bolonjeze joj stavim povrca i ne primjeti.Tako moze

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

10.02.2017, 17:51

clock-img

Duškić

pencil-img

9602

Probaj sa čorbom. user posted image Neki sarenis ...moja i kad je pitas sta je jela u vrticu ona kaze "čobu"!

clock-img

10.02.2017, 17:57

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

Moje vole svo povrce. I volim da natrpam u corbu raznog povrca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

10.02.2017, 18:30

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Sad tek nadjoh ovu temu,kako joj podvaliti brokuli,karfiol,tikvice da ne primjeti.U salati sve jede ali cim skuvam nece user posted image



Emice, pa svakako je zdravija salata, to je sveže povrće. Ali kao što neko reče možeš praviti čorbicu od povrća koju izmiksaš na kraju, možeš da dodaš i pavlaku da bude ukusnija. Moje dete to obožava i tako mu podvalim razno povće koje inače ne jede. Uštipci od tikvica, karfiola, brokolija, što reče gagana i od kelja... sve to prolazi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.02.2017, 18:46

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moje vole sve,evo juce otvorila teglu pasterizovane cvekle,danas je vec pojeli.Jos im naseckam i beo luk.Ma sve jedu,grasak,boraniju,zelenu salatu,brokoli na bilo koji nacin,plavi patlidzan,tikvice bas sve vole.

clock-img

05.04.2017, 17:06

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Hvala bogu nemamo tih problema, voce i povrce obozavaju.