cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović

clock-img

07.05.2023, 12:31

clock-img

Taki93

pencil-img

3

Ne bi znala kad se vraća, ali čim vam je zakazao sledeću kontrolu znaci da će moći da vas primi :) verovatno je to razlog za 3 nedelje..

clock-img

09.05.2023, 18:09

clock-img

Dorica95

pencil-img

2

Zdravo!Takodje sam nova na forumu, usla sam u 9. mesec pre 3 dana. Sto se tice porodaja, ne bih znala sta da kazem, prva mi je trudnoca.. 😂 Medjutim, za doktora Milosa Ilica imam samo reci hvale. On mi od pocetka vodi trudnocu i stvarno nemam zamerke. Divan je doktor, tu je da saslusa, uvek je nasmejan! Nadam se da sam ti bar malo olaksala po tom pitanju. Kada je tebi termin? 😊

clock-img

09.05.2023, 18:29

clock-img

Taki93

pencil-img

3

Meni je termin kraj maja, tako da javljam iskustvo ako se ne bude vratio Golubović do tad :)

clock-img

09.05.2023, 18:43

clock-img

Dorica95

pencil-img

2

To bi mi bas znacilo! Svakako ti svu srecu zelim. 🍀😊

clock-img

18.07.2023, 13:29

clock-img

bejbe27

pencil-img

1

Pozdrav svima. Čitala sam dosla stranica unazad ali odoh predaleko u prošlost a trebaju mi svežije informacije. Zanima me imate li preporuku za dr u DM, i da li mislite da je izvodljivo da, ako sve bude ok naravno, trudnoću vodim u DZ, a tamo negde u sedmom, osmom odem u DM? Prvi porođaj mi je bio u Frontu i u tu kasapnicu se više ne vraćam. Nisam pristalica podmićivanja lekara, pogotovo ne kad je rođenje deteta u pitanju. Ne želim da osuđujem nikog ko jeste, ali ja ne želim da kupujem svoje dete, a i njih bi sve vala trebalo da bude sramota dokle je to sve došlo. Posle trućaju o natalitetu... Prestajem. Hvala unapred.

clock-img

11.03.2024, 09:48

clock-img

Masajesa

pencil-img

1

Pozdrav,Zanima me kakvo je Vase iskistvo na kraju za dr Milosa Ilica? Ja cu izgleda morati da se prebacim kod njega, a ove nedelje ulazim u 9.mesec, sutra treba da idem na pregled. Ne uspevam da nadjem puno iskustava o ovom lekaru.Hvala unapred na odgovoru

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image