cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 03/24

clock-img

29.03.2024, 08:31

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Idem na seminar danas. Nisam bila odavno 😊
Inace, nastavnica fizickog je stavila I. u prvu postavu skolskog odbojkaskog tima. Iva odusevljena! Odusevljena nacinom rada, treningom, odnosom nastavnice prema deci. Dosla juce sva pod utiskom. 😊
Pa je sinoc na tekvondo treningu uhvati grc. Tacno se preforsirala juce. 2h odbojke plus uvece jos 1h. Drzala hladne obloge i dadosmo joj magnezijum. Jutros je manje boli. 

clock-img

29.03.2024, 18:56

clock-img

flamingos

pencil-img

25173

Dobro veče.Tek sad stižem da se javim.Do 15 h nije bilo struje.Posle sam išla kod frizerke,ofarbala me je i isfenirala.Sutra putujemo.Ali,otom potom.Sad sam peglala i sedoh da popijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

clock-img

30.03.2024, 08:35

clock-img

flamingos

pencil-img

25173

Dobro jutro.Mašemo vam moje dete i ja.Putujemo za Beograd.Nagrađen je moj recept i organizuje se druženje(nas 6 pobednica konkursa).Sa nama biće organizatorka konkursa,kao i 2 pekara.Mesićemo pletenice i vraćamo se kući sa pregršt nagrada.Pri povratku idemo u šoping,pa kad se vratimo večeras.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

clock-img

30.03.2024, 08:50

clock-img

Tiziana

pencil-img

2557

Dobro jutro devojke. Flam srecan put, dobrodosle u Beograd. Svanulo je divno jutro, volim grad u ovo doba godine.Mi od jutros u akciji. Veliko dete otislo na pripreme, malo ucestvuje u danima frankofonije, evo sprema se da ide, ja se spremam kod frizera, muz u nabavci. I ja popodne moram da odem da kupim neke poklone, verovatno cu do nekog trznog centra popodne. Joko, dobrodosla u razgovore mama. Pisi, sve zelimo da cujemo kako se uhodavate i sta rade devojke. 

clock-img

30.03.2024, 09:05

clock-img

flamingos

pencil-img

25173

Hvala Tizi.❤️

clock-img

30.03.2024, 09:05

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Dobro jutro! Prodje i ova nedelja. Kuca, pos'o, skola, trening i tako u krug. Danas klasika. Ukljucila prvu masinu, da smislim sta da im dam za dorucak, rucak. A mozda i izadjemo negde da prosetamo. Dan ce biti predivan. Mislim, vreme je bas bolesno, ovolike temperature krajem marta nisu bas normalne, ali prijaju user posted image
Flam, uzivajte i bravo. Nadam se da ce dete dobro podneti put. Pa pisi gde da gledaom kako spremas te pletenice.
Ostale mame, kako ste?

clock-img

30.03.2024, 09:24

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Dobro jutro. Ja sam u poslednje vreme bas u nekom haosu na poslu. Samlevena sam tokom nedelje pa mi vikend nije dovoljan ni za sta. Nas dve cemo malo proset_ati i otici do jedne igraonice, obecah joj. Posle da kuliram kuci. Bas ne mogu nista.Flam, super, uzivajte! Ivanka, drago mi je zbog Ive, samo sport 👌

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

30.03.2024, 09:58

clock-img

Kata90

pencil-img

3256

Dobar dan,toplo danas☀️ Flam,cestitam ti...prijatan put.Mi sutra slavimo Uskr,pa sam postavila da se kuva butkica sa kobasicom.Juče ušarala jaja i to dosta 50 komada😁 moji vole jako ja bas i ne....Deci poklone već ostavio Zeko😊Fali mi jos ren,moracu jos otici kupiti.Torte mi ostalo od rodjendana,ima i slatkog za kasnije.....
Prijatan dan vam zelim....⚘🍷🤗

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

30.03.2024, 14:18

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Dobar dan. Ja vec samlevena sto neko rece 😒 A toplooooo, milina, opila me toplota, i neka je😁
Da jos neko cvece rasadim, ostavim nestozau selo i tako, zadajem sebi jedan po jedan zadatak. Mm spremio rucak, pa kad mu zena nije kuci ceo dan mora, mukica moja 😂 Ali kupila sam mu rukolu i zeleniše za salate. 

clock-img

30.03.2024, 16:17

clock-img

flamingos

pencil-img

25173

Hvala vam dRRugarke moje.Super smo se provele.Sad u šoping,pa u Mek.Prelepo je vreme,uživajte.Daco,poslaću ti pp večeras.Ne znam smem li da pišem ovde.❤️

clock-img

30.03.2024, 16:22

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Kato, da lepo proslavite Uskrs.🐰🐰🐰

clock-img

31.03.2024, 12:56

clock-img

flamingos

pencil-img

25173

Dobar dan.Kato,srećan Uskrs tebi,kao i svima koji slave.Prelep je dan.Moje dete stiglo sa časa gitare i jede,pa da uči.Kasnije ide kod drugarice.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Joko,javi nam se kad budeš slobodna.Pozdrav svima.❤️

clock-img

31.03.2024, 13:31

clock-img

Kata90

pencil-img

3256

Hvala Flam,i svima koji drze danas... Lep je dan i toplo❤🐰

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

31.03.2024, 13:56

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Srecan  Uskrs Kato, bericet i srecu v zelim ❤️

clock-img

31.03.2024, 13:58

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Ja oko rucka i ruckova za sledecu nedelju. Da se okupimo, rucamo pa nam popodne dolaze kumovi.
Samo ja sam kod kuce, ostali u skitnji. 
Nocas sam imala nocne more, prvi putu zivotu. Kaze mi dete to ti je paraliza san. Ceo dan sam suntava i mutno mi u glavi, toliko sam se isprepadala u snu da nisam mogla da se pomerim. 😔

clock-img

01.04.2024, 06:44

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Dobro jutro. Samo da vam mahnem na putu za posao 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.04.2024, 06:46

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!