writing-img

RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo

  
clock-img

14.05.2024, 20:13

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Mašinu za usisavanje, kaže moj muž, probaj da ga voziš, ovo je mercedes user posted image u odnosu na onaj prošli (sa posudom dole). Ali služio nas je stari štapni dobro skoro 6 godina,vreme je za novi. Odličan!

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.5.2024 20:16:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

14.05.2024, 20:44

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26896

Suzi, meni se pokvario onaj usisivac koji si imala. Sad cekam da mi posalju zamenu. Samo su cekali delove i evo vec dva meseca cekamo. Sad smo trazili drugi uredjaj. Bas me zanima sta ce da posalju.
Jel i taj bosh sto si kupila?

Meni su danas stigle dve bluzice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

14.05.2024, 20:46

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Ja mislim da ti nisi kupila kao moj, nego kao Anin, on je slabije snage od mog starog, meni su u Boschu onomad savetovali da taj slabiji 2u1 ne uzimam, pa sam zato uzela jači.

I ovaj novi koji ima posudu gore je Bosch, ali 7. generacija, mnogo je bolji od štapnih sa posudom dole, lakši je za upravljanje, savitljiv, i danas je bio na sniženju, platili smo ga 34.000, a na nekim mestima je čak 55.000, taj model.

Najradije bih uzela Miele ali mnogo su skupi (iako verujem da su mašine u odnosu na Bosch), pa sam se zadovoljila ovim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.5.2024 21:34:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

14.05.2024, 21:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26896

E jeste. Oboje smo poludeli. Anin verovatno jos traje, ali nama nije on crkao, nego su se neke delovi pokidali.
Pisao im je mm kad ce da posalju zamenu. Vrlo im je servis neozbiljan. Prvo nisu porucili delove na vreme. Mm na kraju ode sluzbeno do njih oni su skroz zaboravili da poruce. Sad kazu da nemaju delove. Ako hocemo zamenu ili da nam vrate pare.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

14.05.2024, 21:50

clock-img

flamingos

pencil-img

25335

Super Dunja.Da ti dugo traje.Ja imam običan(štapni),ali je odličan.Dok traje,pa kupiću neki bolji,jači.Mada,moja svekrva ima isti ovakav i baš se dobro pokazao,dugo ga koristi.Svakako odgovara mojoj kičmi.🙄

clock-img

14.05.2024, 23:05

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18698

Jednu FE NO ME NA LNU pljeskavicu, odavno nisam jela ukusniju. 😊

clock-img

22.05.2024, 12:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

E jeste. Oboje smo poludeli. Anin verovatno jos traje, ali nama nije on crkao, nego su se neke delovi pokidali.
Pisao im je mm kad ce da posalju zamenu. Vrlo im je servis neozbiljan. Prvo nisu porucili delove na vreme. Mm na kraju ode sluzbeno do njih oni su skroz zaboravili da poruce. Sad kazu da nemaju delove. Ako hocemo zamenu ili da nam vrate pare.



Naš radi kao zmaj user posted image ali ne koristimo ga samo za mrvice posle ručka i slično. Imam drugi za generalno čišćenje (isto je Bosch ali pojma nemam koji model) plus imamo jedan Bosch industrijski, njega koristimo za garažu, auto itd. On usisava sve živo, i vodu i šut i prašinu... sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.05.2024, 12:54

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250

Suzi, mm je skoro hteo da kupi taj kao tvoj novi ali nisam dala. Samo nam još jedan usisivač fali, lud čovek. Za svaki sprat po jedan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.05.2024, 19:19

clock-img

nata11

pencil-img

9205



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mašinu za usisavanje, kaže moj muž, probaj da ga voziš, ovo je mercedes user posted image u odnosu na onaj prošli (sa posudom dole). Ali služio nas je stari štapni dobro skoro 6 godina,vreme je za novi. Odličan!

user posted image





Imam i nisam zadovoljna. Filter traje 6 m koliko mu je garancija i onda kupujes nov koji je oko 35 e. Baterija je top 3 meseca posle toga vec slabi.Nema brzo praznjenje. Inace Bosch servis je trenutno uzas, niti se javljaju tel, ni mailovima nikakav odgovor na reklamacije. 

_____________________________




clock-img

22.05.2024, 22:25

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Nato šta ti se desilo sa filterom, ne znam ni šta tu može da se pokvari kada ima dva dela :D hepa je filter, ne prlja se i ne čisti se (samo par puta zavrtiš jednom mesečno), Nama je zvanična radnja Bosch maltene prekoputa zgrade, i ima i svih delova, videh da ljudi kupuju svašta.

A ovaj kao naš ima baš puno modela, i različite cene, u zavisnosti od snage i dužine trajanja baterije.

Kako misliš nema brzo pržnjenje? Ovde za sekund prospeš prljavštinu i ne prlja se ona posuda kao kod usisivača sa posudom dole, nema potrebe da se često pere. Ponesem onaj gronji deo dole do auta, i sredim sve za čas.






< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2024 22:53:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

23.05.2024, 07:10

clock-img

nata11

pencil-img

9205

Manji 2 deo Filter kada otvoris unutra je kartonski Filter. On se menja. Ja imam psa i ulica je pored kuce tako da ne traje dugo.Jeste zavrtis ali nekad ga moras i otvoriti i tek tada ispadne sva prasina. 
Severin na pr. Ima dugme. Pretisnis i otpad ispadne. Ove moras skidati sa uredjaja da istreses. Takodje Severin koji sam imala je imao rezervu bat koju ovde nemam. 
Nadam se da ce sluzi ti bolje nego mene. 🙂


_____________________________




clock-img

23.05.2024, 08:42

clock-img

Duškić

pencil-img

9611

Gledam neke Leon klompe, da kupim, neke su na akciji, a i nisam neki ljubitelj klompi..haha..

clock-img

23.05.2024, 09:52

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359


Nato sad nisam pored usisivača, ali da me pitaš ovako bez gledanja, rekla bih da su oba dela filtera od plastike, jer mi je prodavac baš u radnji posebno pokazao filter, ali mi je rekao da ga NIKAD ne otvaram, ne perem i slično, samo par okreta., naglasio je. 
E sad, meni je i na mašini za veš samočisteći filter, i lepo piše u uputstvu da se nikad ne dira, ja sam jednom otvorila da čistim, naravno da nije bilo nikakve prljavštine jer se filter  sam čisti, i zeznula sam taj deo dole, razglavila ga. Moj tata je nešto nabudžio dole pa dokle drži drži, jer mašina mi je stara skoro 20 god, ali ok radi. 
Od tada kad mi kažu da ne diram filter, ne diram 😅


IZVORNA PORUKA: nata11

Manji 2 deo Filter kada otvoris unutra je kartonski Filter. On se menja. Ja imam psa i ulica je pored kuce tako da ne traje dugo.Jeste zavrtis ali nekad ga moras i otvoriti i tek tada ispadne sva prasina. 
Severin na pr. Ima dugme. Pretisnis i otpad ispadne. Ove moras skidati sa uredjaja da istreses. Takodje Severin koji sam imala je imao rezervu bat koju ovde nemam. 
Nadam se da ce sluzi ti bolje nego mene. 🙂





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

23.05.2024, 09:53

clock-img

Bambino1

pencil-img

842

Napokon sam juce iskoristila vaucer koji sam dobila za 8. mart i kupila sat za taj vaucer. 🙂

clock-img

23.05.2024, 09:58

clock-img

nata11

pencil-img

9205

Moguce da nisu onda iste serije.
Evo mog filtera

user posted image

_____________________________




clock-img

23.05.2024, 10:12

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Da druga je serija, nije isti. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

23.05.2024, 11:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250

Stigla mi je bluzica Zumo, predivna je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.05.2024, 16:34

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250

Poručila dva grudnjaka i jednu sportsku majicu i Marku teksas šorts i majicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.05.2024, 16:53

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26896

Stize mi haljinica sutra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.05.2024, 17:13

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Podigla sam sad haljinicu na Vračaru, odlična je ❤️

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

28.05.2024, 17:14

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Ova 🤩🤩user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

28.05.2024, 17:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250

E Suzi, uvek sam se pitala kakve su im stvari. Stalno mi iskače reklama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.05.2024, 17:40

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Anči ova je baš dobra i vidim da ova devojka sto izdaje na recepciji ima baš puno paketa za preuzimanje. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

28.05.2024, 18:04

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Probala sam je sada, super stoji, možda mi je za mrvicu velika, M sam uzela, ali S bi mi zbog visine sigurno bilo malo. Ja mnogo volim ovakve haljine, u koje samo uletiš, udobne, lepršave, može da bude casua,l a može i za elegantnu varijantu. Mislim da su oni jedina stranica koju sam zapratila od tih sa haljinama, ja inače retko ulazim na IG, ali 90% sličnih stranica ima kičastu odeću za moj ukus, ovi su mi iole normalni (mada i oni imaju nekih čudnih modela), a i cene su im ok.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.5.2024 18:06:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

28.05.2024, 20:22

clock-img

dunja RR

pencil-img

30359

Ipak ću mislim zameniti za S, pisaću im za savet.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir