writing-img

text za krstenje dece

clock-img

13.03.2009, 11:50

clock-img

mirjana

pencil-img

6

Zdravo!

Imam 3 dece koje cu krstiti, pa bi volela da napisem pozivnicu na krstenje, ali posto je moj srbski jezik slabiji, htela bi da mi pomognete, da NAPISEM pravilno i lepo. Kako ste vi pisale...

Hvala na odgovorima..

clock-img

13.03.2009, 16:16

clock-img

anitamo

pencil-img

76

ja nism pisala pozivnice nego sam zvala osobno telefonom.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

clock-img

13.03.2009, 16:20

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Pozdrav Mirjana, dobro došla, pre svegauser posted image
Nemam dece, pa ne znam kako to ide, trudna sam, i nosim sinčića, pa kad ga budem krstila, nemam pojma kako i šta.. Ali mislim da nisam do sada dobila ni jednu pisanu pozivnicu za krštenje..user posted image Nadam se da će neko sa foruma znati da ti pomogne..


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

13.03.2009, 16:21

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

13.03.2009, 16:23

clock-img

Anoniman

Ja nisam krstila dete. Jednom sam dobila pozivnicu, ali je bilo ujedno crkveno venčanje roditelja i krštenje deteta, tako da, ako se dobro sećam pisalo je samo nešto tipa "Nakon venčanja odžaće se i krštenje XX"

clock-img

13.03.2009, 16:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34169

Mislim da na internetu mozes naci tekstove za pozivnice, malo pretrazi i sigurno ces nesto naci! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.03.2009, 16:32

clock-img

NadaR

pencil-img

10840


IZVORNA PORUKA: Ana80

Mislim da na internetu mozes naci tekstove za pozivnice, malo pretrazi i sigurno ces nesto naci! user posted image




Meni je super onako nesto pomalo luckasto ,da je originalno...
Super,ti bar imas mogucnost pozivnica,ja cu morati sa litrom rakije...user posted image ... posto krstenje pripremamo za Vaskrs..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

13.03.2009, 16:34

clock-img

Ana RR

pencil-img

34169

I ja volim kad je to nesto sto sam srocis, iz srca, tako smo mi na pozivnicama za vencanje. Ali mirjana kaze da slabo zna srpki pa ce joj mozda biti lakse ovako... Uostalom, mozemo mi da joj pomognemo da to gramaticki dobro izgleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.03.2009, 11:40

clock-img

mirjana

pencil-img

6

ok, vazi. ja cu nesto smisliti, a vi cete me popraviti. Bas hvala. cao