cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Zdrava i lepa kosa

  
clock-img

21.06.2018, 09:39

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Meni je taj sampon od belog luka kao i kopriva, isusuje dosta, ali mojoj masnoj kosi je odgovarao. Samo sto nisam uzimala taj Krauterkof...
Posle sam samo balzam na krajeve stavljala, onaj bez ispiranja.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

21.06.2018, 09:46

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Moja je suva ali cu to maskama da sredim, samo da prestane da opada..

clock-img

28.06.2018, 19:33

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Vratila aam kosu u zivot posle one slane vode. Mislila sam morace sisanje al hvala bogu dobra je.

clock-img

28.06.2018, 19:38

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Ostavlja posledice, moraces sigurno ranije nego sto si planiralauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.06.2018, 19:52

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Malo so he oporavila Anck? Ja uvek posle Mora moram do stratim

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

28.06.2018, 19:56

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Ja je uvek kratim pre mora. Ne posle

clock-img

28.06.2018, 20:16

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Pa poenta je da skratis ovo sto se ostetilo od soli i sunca.
Ma nisam ja nikad nesto sisala posle mora. Inace nije suva pa ne moram.

clock-img

28.06.2018, 20:21

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Ja sve sto ne valja skratim pre mora pa kad se vratim kosa mi bude ok

clock-img

05.10.2018, 22:32

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Danas sam totalno u fazonu preporuke kozmetike 😂
Na nagovor drugarice sam kupila panten pro-v sampon i masku za kosi.Stvarno sam se odusevila.

user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

07.10.2018, 08:45

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Emice, pa taj Pantene je sigurno extra, ovde je sve bez veze. Ja da sam imala 5000 e u Holandiji bi toliko otrosila. Kakvi mirisi konzistencija, pena, cista lepa kosa, sa zdravo tezinom.
Ovde u Ks-u ima neka radnja ko zna koliko dugo radi, ja sam tek skoro videla, pa sam uzela neko pakovanje sa mlecnim proteinima, 1 kg tezine, kosa je bas lepa i mekana, sija zdravo. Danas perem ksu pa cu opet ponoviti. Ima ne znam sa placentom, keratinom, sa mlecnim proteinima i neki botox sa hijaluronom. Ali ne mogu svaki miris da podnesem, pa sam se odlucila za to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

07.10.2018, 13:28

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Voci pa ima ovoga i kod nas. Cena je oko 350 din. I ja sam cula preporuke ali sam se nafatirala maski iz Avona. Da potrosim i ova mi je sledeca.

_____________________________




clock-img

07.10.2018, 14:35

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Meni rece frizerka da uzmem garnier masku..

clock-img

07.10.2018, 18:14

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja sam bas bas zadovoljna.Iako na maski pise 3 minuze ja je nekad drzim malo duze.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

07.10.2018, 18:52

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

S obzirom da sam satirana,i da mi je blans isusio kosu,rekla mi je da masku drzim celu noc i onda operem..

clock-img

19.11.2018, 09:19

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Meni je kosa pre mozda 10-ak dana jezivo pocela da opada posle porodjaja. Pocecemo da se saplicemo o moju kosu, koliko opada.
Sta da radim? Da l da pustim da se hormoni stabilizuju pa samim tim i opadanje ili da preduzmem nesto, i sta?user posted image

clock-img

19.11.2018, 09:38

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Maraj, sumnjam da tu ista posebno mozes uraditi. Mozda da probas Fitoval vitamine ili neki b kompleks, ali pitanje je koliko ce ti pomoci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.11.2018, 09:59

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Citala sam, nasal par finih recepata za pakovanje sa stvarcicama kojih uglavnom ima u kuci, ono...zumance...maslinovo ulje...kokosovoulje..med, probacu nesto da vidim kako ce da se ponasa, msm da ne mozeda bude loseato znam d aima tih maski I sampona kod nas, ali kvalitet je nebo I zemlja. Meni je kosa suvlja, kao I koza, pa da vidim sta ce biti sa ovim mazalicama iz domace radinosti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

19.11.2018, 10:06

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Maraj Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.11.2018, 12:15

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143


IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni je kosa pre mozda 10-ak dana jezivo pocela da opada posle porodjaja. Pocecemo da se saplicemo o moju kosu, koliko opada.
Sta da radim? Da l da pustim da se hormoni stabilizuju pa samim tim i opadanje ili da preduzmem nesto, i sta?user posted image



Ja napravim onaj medicinski šampon (750ml šampona od koprive ili dečiji plavi kosili, 100ml pantenol rastvora, 30ml ad kapi, 30ml kapi koprive, može i ricinusovo ulje ali nisam sada stavljala). To sve pomešaš i pereš kosu sa tim šamponom, Pre svakog pranja promućkaš bocu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.11.2018, 21:51

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4707

Ja sam pocela Fitoval kapsule da pijem. Jel neko pio? Imaju li kakav efekat? 


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

24.04.2019, 15:43

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Devojke, da li ste koristile Phyto preparate za kosu?

Sanjalice, nisam ranije videla tvoje pitanje - ja sam ih pila davno, davno, ne sećam se da su mi nešto pomogle.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.04.2019, 17:29

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

blue cap sampon

clock-img

29.04.2019, 14:32

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Meni su svi samponi isti, bukvalno. Bolje prati nekim obicnim, a uloziti vise u masku. 

clock-img

29.04.2019, 14:54

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Pre sam koristila narandzaste Loreal maske za kosu i bila sam zadovoljna.

clock-img

30.04.2019, 21:52

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Kupila sam Brahmi amla ulje za kosu, koleginica mi preporucila za utrljavanje u koren za rast i oporavak. Medjutim mm ne moze da podnese miris, a i meni bas smrducka.