Razgovori mama 03/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 0:38:32)

Drage,mame


Posto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu,molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju,trudnoci,bebama,deci porodici...postavljamo u za to odgovarajucim temama.shodno tome,molimo vas da procitate

opste uslove koriscenja foruma

[img]http://www4.slikomat.com/13/0201/a31-zasto-.jpg[/img]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 0:48:25)

Da se upisem... [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 6:26:59)

Dobro jutro. Stigla baba Marta i donela nam nocas temperaturu[sm=smiley13.gif]. Poucena prethodnim iskustvom od pre dve nedelje ili koliko vec ja joj odmah dadoh brufen da se ne salimo. bili smo budni do 3 nocas. Eno sad D i njen tata spavaju. Nadam se da je ovo samo nesto trcece i da nije nista ozbiljno. Eto ne mogu da verujem 4 dana vrtica i temp. Lepo ja kazem dovoljna su joj dva dana nedeljno[sm=jezicek.gif] nego ja bila sebicna i htela da D meni "napravi" poklon za osmi mart a to su radili ove nedelje pa sam je eto dala 4 dana. Bezveze. No nadam se da ce danas biti kao nova iskreno da vam kazem.

Inace mi smo na izmaku sa drvima, bas sam racunala da ce mart biti lep kao sto su i govorili a sad su promenili prognozu pa ispada da ce i u martu biti minusa. [sm=smiley13.gif] Valjda cemo nekako izgurati.

Hajte mame spavalice, gde ste?




mali_mis -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 7:16:33)

Jutro [sm=kava.gif]
Jedva sam uspavala A. On je hteo da se igra u 1 nocu [sm=smiley29.gif] E onda sam mu igracke dovukla u krevet, igrao se svega 5 min. i poceo sam da ih vraca nazad. Tek kad sam mislila da cu pasti u nesvest koliko mi se spava, on je zaspao.




daca77 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 7:35:43)

Dobro jutro!!!
Sta je ovo, svi spavaju?![sm=smiley1.gif]
Ja da se pohvalim-Von me pitala pa da joj odgovorim[sm=smiley1.gif]- moja beba je kakila tek sinoc, ali ne puno kao sto ume...ubila se od spavanja od 22h i nije se budila nocas, ali sam je ja ipak hranila u 4h, jer su grudi htele da mi prsnu. Evo i dalje spava, sto uopste nije svojstveno njoj.




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 7:43:09)

Jo ženske!!! Jutar

Ovaj moj je sinoć prošao bez grčeva!!! Nikakvo dranje nije bilo, prosto da ne poverujem. E sad, da li ga nisu mučili ili je od toga što sam ja popodne popila paracetamol jedan (glavudža me rasturala) pojma nemam. Spavao od 7 uveče, oko pola 11 ga budila da sisa. Pa se on budio oko pola 2 i jutros u 7. Onaj dan nisam više ni stizala - Von hvala za savet, ali sam ga kasno pročitala, a i ono na guzi prolazi. Imam onaj sudocrem i pavlovićevu. Ta dva u kombinaciji i prošlo skoro skroz.

Kuj kuva kafu?




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 8:17:02)

Jutro,T je sinoć slabije spavala,plakala je često u snu.Nije se budila ali je budila mene.
Ja vama ne mogu opisati koliko sam zahvalna Bogu što ona sad ovako spava,ko o čemu ja samo o tom mislim [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 9:01:19)

Daco,mozda joj odgovara enterokind! Super sto je kakila i bila dobra! Nastavi da joj dajes redovno,3 puta dnevno.
I mi smo dobro spavali.
Evo i meni Tika slinava,isla 5 dana u vrtic,nije bila bolesna od jula,a isla u vrtic..mada i meni curi nos..i ovo vreme promenljivo!




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:07:36)

Evo i nas da se zapljunemo. Moje dete se juce pretvorilo u pricalicu, preko noci. Ceo dan se igrao sa igrackama, sto u kolicima sto u gimnastici. I evo ga od jutros ista prica. Nadam se da ce nastaviti tako barem jos dva dana, da malo odmorim ruke [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:11:53)

super sto su spavala decica[sm=bravo.gif]
nama ipak dossli kumovi,jedni i drugi,dragi gosti,rodbina i prijatelji[sm=smiley36.gif]mm kupio na brzinu rostilj i meze i tortu,jer ja nista nisam pravila,pa je proslo ok.boka je bila haos,nju inace oko 6,7 drmaju grcevi,taman kad dolaze gosti,ali se smiri brtzo i uspava,a sinoc,da li od silne guzve i ljudi,provristala je jadna sve vreme,spavala nekih sat vremena i onda opet u vrisak..oko pola 11 je sisala i uspavala se posle do pola 3,nije mrdnula.danas jos moj tata da dodje na rucak i gotovo.ostali svi u igraonicu kad budemo pravili.mnogo mi je toplo u stanu,samo se preznojavam.boza skace ko indijanac,nadam se da nece probuditi sestru..mm opet ode do posla,coveceee.
vreme bljak..




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:19:40)

ne mogu da uredim poruku,zeza me,prebacuje me na neke gluposti stalno..
htedoh da kazem da me ova slika gore koju je postavila dija podseca bas na mene,samo mi fali beba jos u onoj ruci gde je telefon u narucju i komplet![sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:22:06)

Ahahaha Branki mene pre neki dan mm slikao sa M u kenguru i usisivacem u ruci [sm=smiley36.gif]
A onda sam mu sve uvalila u ruke [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:28:37)

ee,haaha,bas taj rad!nosis kengura,wiv,hoce maksim da se nosi u njemu?




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:41:56)

Hoce ali samo kad idemo napolje, po kuci nece [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:48:48)

E sve da kažem za kengura pa nikako. Negde se nekad pokrenula priča o dečacima i kenguru. Ali se ne sećam zašto, nešto oko jaja i grejanja, gnečenja istih. Seća li se neko?
Ja sad odo da pravim kolač




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 10:53:01)

Jeste li stavljale dječicu u onu maramu,Teodora je obožavala biti u njoj kad je bila beba,to je bilo jedino vrijeme kad nije povraćala dok je imala refluks.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 11:13:56)

zdravo drustvo Dora je bez t od jutros,sad spava,nocas se kao i obicno budila,plakala prevrtala,ja sva slogirana [sm=smiley29.gif],vreme uzas ne moze se napolje grrrrrrrr,kad ce vise prolece




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 11:20:41)

Pa Trco jedino ako ce dete 24h da bude u kenguru pa da mu se pregreju jajca, u kenguru ga svakako ne mozes nositi duze od sat vremena - otpadose ledja.
Ja M stavljam u kengura, za neke krace setnje i poslove po kuci mi je super resenje.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 11:36:23)

A. nije nesto hteo u kengur, ni kad smo isli napolje, cim ga stavim on se dere.
Sad mi ruke, ledja i svaka koska otpada kad ga nosim, a hteo bi da se nosi stalno. Krenemo u setnju, napravi 10 koraka, okrene se i dize ruke, iskuliram prvi put, nastavimo dalje, drugi put opet isto, samo vec sklapa onu tuznu facu, kad krajevi usta idu na dole, iskuliram ponovo (mora se dete malo umoriti da se mama odmori [sm=smiley36.gif] ), nastavimo sa setnjom, eto njega opet sa rukama, tuznom facom i obavezno pocinje njarenje. I onda moram da ga nosim do kuce, jer se malom coveku vise ne seta, ali cim udjemo u stan jurca.




daca77 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 12:00:13)

Von, veliki [sm=smiley31.gif], ako je Enterokind u pitanju...vreme ce pokazati...evo, beba mi spava vec 2h, a to nije radila od rodjenja...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 13:35:59)

Daco,cuti i uzivaj! Hehe! Mozda je i od enterokinda!




bubulence -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 18:03:17)

Zene jeli ok da mi Marija spava od sinoc? Bila je budna jutros od 6 do 7 i to je to. Probudi se da siki, ali cim je stavim ona zaspi i tako do sledeceg podoja. Cak su isli i u jednu posetu i ona je i tamo sve vreme prespavala... Imali smo i goste i nije se uopste probudila...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 18:14:13)

bubulence,zanimljivo! Jel je budis da sisa,ili se sama probudi?
Rodila si spavalicu[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 18:26:53)

Bubi tako je i m u početku, ćuti i pevaj. [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.3.2015 19:50:00)

I ja sam juce imala priliku da vidim spavalicu[sm=smiley1.gif]
Bas sam umorna! Sad je okupala, pritom mi se dva puta ukakila u korito , ja se slognula[sm=smiley36.gif] ... vidim da se i njoj prispavalo ali ako mi sada zaspi, ugasili smo ga nocas!




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>