cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Azoospermija

  
clock-img

29.02.2024, 13:17

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: pudlicica

Dr Emre ja izbacio na instagramu o micro tese i jedan komentar od nekog čoveka je bio ovakav ja sam ga samo prevela Здраво учительице, рекли сте нам да никада не можете да имате дете, усвоите их, урадили сте операциу и сперма ние

избацила, рекли сте да ФСХ нее


пасти, леченьем у болници Алите ФСХ je пао и сперма je изашла,


рекли сте вантелесна оплодьа ние могуа, тренутно смо у фази


трансфера?


Шта ете коментарисати о томе?


Или неете коментарисати и


обрисати мо коментар?


Možda negde ima nade za tebe i emely




Pregledala sam sada njegove objave i ne mogu da pronadjem taj komentar. Da li si možda upamtila tačan naziv klinike ili ime profila koji je napisao komentar? Nadamo se da ce se naci resenje i za nas

clock-img

29.02.2024, 13:34

clock-img

pudlicica

pencil-img

50

Izbrisao je komenar,Slikala sam ceo komentar imam, ali kad ga kopiram i izbacim ovde neće tačno da napise, znaci radio je microtese kod dr Emre, imao je povišen Fsh, nisu mu našli spermatozoide, dr je rekao da usvoje dete, i onda su otišli na kliniku alife hastanesinde tako je napisao naziv klinike, onda je dobio terapiju gde se pojavila sperma i sad čekaju et ,ja bih ubacila njegov ceo komentar,ali ne znam kako 

clock-img

29.02.2024, 13:36

clock-img

pudlicica

pencil-img

50



user posted image

clock-img

29.02.2024, 13:37

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: pudlicica



user posted image



Hvala ti puno.

clock-img

29.02.2024, 13:40

clock-img

pudlicica

pencil-img

50

Nema na čemu, ako sliku možeš da da staviš na prevod, jer tad će biti tačan prevod

clock-img

29.02.2024, 21:02

clock-img

emily88

pencil-img

16

Hvala puno za ovo, pogledacu i ja o cemu se radi, trazila sam i ja komentar malocas, sve obrisano

clock-img

01.03.2024, 09:56

clock-img

Ivona2509

pencil-img

31

Evo da se ja javim,28.02 bila aspiracija,imamo 26 fantastičnih jajnih stanica.Jučer je od 20js oplođeno 12,i to je i više nego odličan početak.Muž se oporavlja od mtese,tj jedino sada mu trebaju konci otpasti i to je to.Što se mene tiče ja sam izvrsno,stvarno sam dobro,oporavljam se svakim danom sve više,ponedjeljak transfer i u srijedu idemo kući. ❤️

clock-img

01.03.2024, 17:24

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Ivona    bravo svaka cas_t , srecno i bebicetno da bude🍀🍀🍀 ja cu vasu betu sa nestrpljenjem  cekati u  porodilistu navijam svim srcem!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

02.03.2024, 19:34

clock-img

Buba11

pencil-img

11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?

clock-img

02.03.2024, 19:40

clock-img

Ivona2509

pencil-img

31



IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?




Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?

clock-img

02.03.2024, 20:08

clock-img

Buba11

pencil-img

11



IZVORNA PORUKA: Ivona2509



IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?




Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?



Iz Turske.

clock-img

02.03.2024, 20:13

clock-img

Ivona2509

pencil-img

31



IZVORNA PORUKA: Buba11



IZVORNA PORUKA: Ivona2509



IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?




Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?



Iz Turske.



Mi smo trenutno u Turskoj,kad sam pitala za nas,rečeno nam je da ne može.Mi smo za Hrvatsku trebali,onda smo odlučiti doći i odraditi sve.

clock-img

02.03.2024, 22:06

clock-img

Alex1708

pencil-img

9

Turska ne dozvoljava da se iznese iz zemlje već ukoliko ih ima vto se mora tamo odraditi. 

clock-img

04.03.2024, 20:25

clock-img

Buba11

pencil-img

11


Koja je cena lecenja maticnim celijama?

IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravo svima, pratim sve objave i radujem se sa svima koji su uspeli ili su na putu ka tome. Mi nakon dve neuspe Mtese i dalje tragamo za potencijalnim rešenjem. Nedavno sam stupila u kontakt sa klinikom u Ukrajini koja radi lečenje matičnim ćelijama. Oni kažu da svaki pacijent izadje iz terapije sa pozitivnim ishodom. Takodje smo kontaktirali dve klinike sa Kipra. Još uvek ne znamo šta nam je činiti. Da li ima još neko ko je razmišljao o ovome ili nečemu sličnom,da podeli sa nama? Pozdrav svima🍀



clock-img

04.03.2024, 21:11

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: Buba11


Koja je cena lecenja maticnim celijama?

IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravo svima, pratim sve objave i radujem se sa svima koji su uspeli ili su na putu ka tome. Mi nakon dve neuspe Mtese i dalje tragamo za potencijalnim rešenjem. Nedavno sam stupila u kontakt sa klinikom u Ukrajini koja radi lečenje matičnim ćelijama. Oni kažu da svaki pacijent izadje iz terapije sa pozitivnim ishodom. Takodje smo kontaktirali dve klinike sa Kipra. Još uvek ne znamo šta nam je činiti. Da li ima još neko ko je razmišljao o ovome ili nečemu sličnom,da podeli sa nama? Pozdrav svima🍀






Cena terapije je oko 16000 evra, sve vezano za terapiju na je objasnio čovek iz Viderme. Slali smo sve suprugove nalaze,kako bi nam prvo rekli da li je za terapiju ili ne.

clock-img

04.03.2024, 21:58

clock-img

Buba11

pencil-img

11

Kakva je garancija da ce uspeti?

clock-img

05.03.2024, 10:08

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: Buba11

Kakva je garancija da ce uspeti?




Prosledjujem Vam preveden mail koji smo dobilu od njih:

Љубазно вас обавештавамо да су лекари компаније ЕмЦелл проучили ваш медицински извештај.

 

Закључак: можете доћи у ЕмЦелл ради 3-дневног напредног протокола лечења са локалним лечењем азооспермије . Молимо Вас да попуните упитнике (у прилогу).

 

Наш третман може помоћи пацијентима са азооспермијом, узрокованом хормонским дисбалансом, билатералном варикокелом или туморима. У наведеним случајевима, терапија феталним матичним ћелијама нормализује хормонску равнотежу, побољшава циркулацију у карлици, производи антитуморски ефекат и обнавља хематопоезу. Међутим, ако је узрок азооспермије генетски, нажалост, не можемо постићи никакве резултате.

 

Ако су присутне Сертолијеве ћелије, феталне матичне ћелије у комбинацији са конвенционалном терапијом повећавају број „активних“ сперматозоида у сперми, што даје шансу да постане  отац. 

 

Према статистичким подацима, након терапије феталним матичним ћелијама процедура ИВФ-а је била успешна у 35% случајева, док је 6% лечених пацијената успело да добије дете на природан начин. Стопе побољшања могу варирати, али позитивне промене примећују сви пацијенти.


clock-img

05.03.2024, 10:30

clock-img

emily88

pencil-img

16

Hvala što si podelila ovo sa nama. Da li ste kojim slucajem dobili odgovor od klinika sa Kipra?

clock-img

05.03.2024, 10:55

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: emily88

Hvala što si podelila ovo sa nama. Da li ste kojim slucajem dobili odgovor od klinika sa Kipra?



Nema na čemu,zato smo svi tu. Jesmo,ali oni mi se nisu dopali,mnogo su navalentni i mene to odma odbija. I imaju mnogo loših recenzija. Njihov tretman se razlikuje od ovog u Ukrajini. Ukrajinci rade sa fetalnim matičnim ćelijama, a Kipar PRP tretman.

clock-img

05.03.2024, 11:00

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Mayo, jeste li odlucili na kraju   sta raditi i gde?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

05.03.2024, 11:11

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: 17 joka

Mayo, jeste li odlucili na kraju   sta raditi i gde?




Za sad smo pri odluci da prikupimo novac i da idemo u Ukrajinu. Nema gde nismo bili i šta nismo probali. Od "poznatih" klinika kod nas u početku,preko Slovenije i Istanbula. To traje 9 godina. Eto,mi još nemožemo odustati...

clock-img

05.03.2024, 11:26

clock-img

Ivona2509

pencil-img

31

Evo da se javim,ja sam odradila jučer embriotransfer i s time naše životno putovanje je završeno,danas odmor,muž pakira stvari,priprema. 😎Puni dojmova i sretni odlazimo kući.🥰Do neba zahvalni Suleymanu i Emreu. ✔️Od 12 embrija,ostala nam je samo 1blastica.14.3 vađenje bete,a do tada paženje na max. ❤️

clock-img

05.03.2024, 12:42

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Ivona 👏👏👏 divno srecno i bebicetno da bude sto se tice ponasanja  ponasaj se normalno uzivaj u svakom danu bez tenzije eto samo nemok sa se savijas preko stomaka i da  drzis ruke  iznad ramena  ja sam to postovala  i eto uspelo je. Radi onako kako osecas da ti organizam trazi  kad ti se set_a set_aj kad ti se spava spavaj  itd  drzim pesnice cvrsto 🍀🍀🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

05.03.2024, 16:59

clock-img

emily88

pencil-img

16

I mi planiramo da kontaktiramo tu kliniku u Ukrajini a u medjuvremenu čekamo genetske analize.  Muž je dao uzorak krvi u onoj klinici u Nišu a to se šalje na  analizu van Srbije. Rezultat za mesec dana.. pa ako nije genetika faktor, probace najverovatnije lecenje sa maticnim.. sta da kazem.. nadam se da sreća prati hrabre. Samo da svi dodju do ispunjenja svog sna🙏🏻

clock-img

05.03.2024, 22:44

clock-img

Maya20

pencil-img

88



IZVORNA PORUKA: emily88

I mi planiramo da kontaktiramo tu kliniku u Ukrajini a u medjuvremenu čekamo genetske analize.  Muž je dao uzorak krvi u onoj klinici u Nišu a to se šalje na  analizu van Srbije. Rezultat za mesec dana.. pa ako nije genetika faktor, probace najverovatnije lecenje sa maticnim.. sta da kazem.. nadam se da sreća prati hrabre. Samo da svi dodju do ispunjenja svog sna🙏🏻




Kontaktirajte ih slobodno,čisto da vidite šta će vam reći.  Naravno da sreća prati hrabre,uvek bilo🍀