Poslednji tekstovi

SUTRA počinje elektronska prijava za UPIS DECE U VRTIĆE
U ponedeljak, 2. februara, počinju ovogodišnji konkursi, odnosno elektronsko podnošenje prijava z...
Vrtić

Da li će kupka pomoći vašem detetu da lakše zaspi?
Niko ne počinje dan kako treba, osim ako se nije dovoljno naspavao. San je posebno važan za sreća...
Promo objava
Vreme sa detetom

Redovno sam se mazala, krenula sam još dok nisam počela da "rastem"
i nastavila do samog kraja.
). Znaci sto sam imala imala, posle nigde vise. A, sad u drugoj trudnoci mi popucalo malo oko pupka, nista strasno...a, mazala nisam nista, sem povremeno neko grcko mleko koje stoji na lavabou
uopšte nije masna, već baš hidrira. I ja unosim dosta vode i verujem da i to ima uticaja, al imam ja još do kraja skoro 2 meseca pa tek onda mogu da se veselim ako ih ne bude bilo.
a i ja sam 164cm
.mozda nekim laserima mogu da se otklone,ali je sve to jako skupo,meni nedostupno.probaj i mazi svacim sta cujes i sta ti je dostupno ako mogu malo da se ublaze.

