cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: 40 dana kod kuće ili šetnja?

clock-img

26.09.2014, 15:14

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

Mi smo izasli u dvoriste odmah prvog dana kada smo dosli kuci iz porodilista.

Setamo uveliko, juce npr sat i po setnje, prespavao je (danas ima tri nedelje).
Prva setnjica je bila sa nedelju dana mislim, malo ispred dvorista.
Vozamo ga kolima, isli smo u kupovinu, park... Eto, najgori smo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

26.09.2014, 15:17

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Mi smo izasli u dvoriste odmah prvog dana kada smo dosli kuci iz porodilista.

Setamo uveliko, juce npr sat i po setnje, prespavao je (danas ima tri nedelje).
Prva setnjica je bila sa nedelju dana mislim, malo ispred dvorista.
Vozamo ga kolima, isli smo u kupovinu, park... Eto, najgori smo user posted image


Tako i mi,nema potrebe da dete bude u kuci osim ako napolju nisu ekstremne vremenske prilike,u suprotnom svaki dan setnja uz povecavanje vremena provedenog napoljuuser posted image


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

26.09.2014, 15:32

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Razumijem žene koje su imale težak porod pa ne mogu od bolova hodati,razumijem i kad je loše vrijeme pa ne izlaziš vani ali moja drugarica se porodila priće dva mjeseca,ona kao da se nije poradjala a još nije djete vodila u šetnju,njoj je mama rekla da je beba još premala za šetnje i tako mora biti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

14.02.2015, 22:51

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Emice to je bas preterivanje, po meni.
Mi smo krenuli polako, sa sedam dana na terasu 5 min, pa sutradan 10.. pa sa 15 dana u setnjicu. I meni je bio potreban vazduh, a kapiram da je i bebcu bio isto tako.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

14.02.2015, 23:20

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

mi smo sada 9. dana izasli na terasu samo 2-3 min, juce oko 5, danas jos koji vise... nadam se da cemo sledece nedelje ici u setnjice...

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image