|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:35:50   
Anoniman
devojke pojavile su mi se sitne, male musice u kuhinji..znate one sto kao idu na voce?
e sad sam zbunjena jer ne idu na voce nego ih nalazim da lete iznad sudopere ??

sve smo ocistili, frizider, pomerali kuhinju i opet ih ima..
jedva su vidljive koliko su male...

meni nije jasno odakle i zasto i sta da radim?
sta da kupim?
zna li neko?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:39:34   
Mari86
uffff ja sam ih imala nedavno..otputovali na Zabljak a moja pametna svekrva donela limun i ostavila ga i on se ubudjao..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Skupile se musice ja kada sam dosla kuci ono budjavi limun i musice...
Ja sam ih vijala nisam znala kako drugacije da ih se resim..tacno iznad sudopere ti lete???user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:46:15   
mejra81
Oti,imas li neko cvece u kuci? Musice tako male mogu biti i iz cveca ako ima previse vlage u saksiji...

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:47:23   
Daca88
Nasu visnju su napali krilati mravi,i ti mravi su nekako nasli i put u kupatilo.Neznam kako su se uvukli kroz spoljnji zid,i u fugi od pločica su napravili mravinjakuser posted image to smo zacementirali sa cerazitom za fuge,ali onda su isti ti mravi izbusili tunel u zemlji i usli su nam u hodnik,i dobila sam fras kada sam videla da su mi tokom noci napali oblatnuuser posted image
Imas za musice,bube i komarce Raid sprej
imas i onu lepljivu traku za muve u musice koja se kaci na vrata ili na luster...navodno ih privlaci sladunjavi miris te trake pa se zalepe.
Imas i onaj uredjaj sto se ukljucuje u struju,i kao emituje neke talase koji uticu na nervni sistem insekata pa oni napustaju kucu.
Dobar je i etiol prah(oko 150 din je)imas ga u svakoj poljoprivrednoj radnji,ili biljnoj radnji u kojoj se prodaju otrovi za prskanje vocki,pesticidi,vestacka djubriva(radnje tog tipa)
taj prasak se posipa po coskovima,uglovima kuce,iza vrata,kod praga itd

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:48:33   
bluka
to su one tzv. vinske mušice, što idu na voće i kiselinu.
ne znam da li postoji neko sredstvo koje ih suzbija.
mene više nerviraju one što ulaze uveče i lete na svjetlo, al' one do ujutru uginu pa mi je lako ujutru ih pobrisati/usisati ispod prozora.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 11:49:22   
LillyT
Meni se ponekada pojave neke cudne musice u kupatilu, dolaze negde iz ventilacije, budu tu par dana (utamanim nekoliko) i nestanu. Mozda su i tebi dosle od nekoga. Koliko dana to traje?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:08:54   
Anoniman
imamo dve saksije..sad cuda proverim...
lete iznadsudopere kao da iz nje i izlaze...

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:11:23   
Dora
Draga, imaš u marketu da kupiš Turbo flo (ili tako nešto, pakovanje je kao supa iz kesice) i to sipaj u odvod pa zalij čašom vode. tako se isperu cevi, ako ima prljavštine od ostataka hrane a sigurno ima, od toga su ti mušice. Probaj, ništa te ne košta. U stvari, košta, 70 din.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:16:11   
Anoniman
JESTE CVECE!!

Mejra bravo, devojkama hvala...!!
jeste cvece, ne mogu da verujem kako nisam pomislila...debil..



(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:18:00   
mejra81
 user posted image

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:19:11   
LillyT
Dora, nisu iz odvoda nego iz ventilacije. Ja u odvod stalno sipam neke otrove pa tamo nista zivo ne uspeva (osim moje kose). Nema ih jos uvek, mada sam pre neki dan ubila jednu iznad masine.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:21:50   
Dora
Pa zalepi ventilaciju selotejpomuser posted image (to ja radim kad vidim poneku bubicu ili bubu u stanu, a nemam ih pa pretpostavim da su iz komšiluka)...
Znate, prednost u tome kad si podstanar je što uvek mogu da se preselim ako imam bube u stanuuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:21:58   
micketta
da li i vi nocu u kupatilu zateknete one bas malecke bube koje gamizu po plocicama a brze su jako, ne znam kako da vam objasnim, nemaju ruke ni noge, lice na spermatozoide ali su sive boje? uh al sam vam objasnila user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:25:05   
buhla
IZVORNA PORUKA: micketta

da li i vi nocu u kupatilu zateknete one bas malecke bube koje gamizu po plocicama a brze su jako, ne znam kako da vam objasnim, nemaju ruke ni noge, lice na spermatozoide ali su sive boje? uh al sam vam objasnila user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

ja trenutno gajim samo mrave i to ih ima svuda po kuci! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:25:19   
Anoniman
ove moje izgleda idu na vlagu i mislim da cu da zovem deratizaciju...
mecketa, ne znam na koje mislis...user posted image

< Poruku je uredio OTI -- 31.5.2010 12:29:06 >

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:28:16   
pepino
Micketta upravo sam htjela pitati da li neko ima takve bube!!!!????
Ja ih imam u proljece-ljeto,najvise u kupatilu,a bome i u kuhinji,kako se boriti sa njima???Ja mislim da se meni preko zime namnoze!?user posted image
Nisam to imala u stanu,al kako se udado u kucu i to u prizemlju sam,suma mi iznad kuce,livada,msm sta reci....user posted image
Uzgajam sve vrste bubasvaba....user posted image
A tek pauciiii....,imam ih svih vrsta,kod mene cijeli zoo vrt!user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:29:16   
micketta
ja ne znam kako drugacije da vam objasnim. da probam da uslikam? user posted image
u glavi mi je da mi je neko nekad rekao da su to bebe buba svabe. fuuuuj! ali mi buba svabe nemamo


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:30:35   
bluka
IZVORNA PORUKA: micketta

da li i vi nocu u kupatilu zateknete one bas malecke bube koje gamizu po plocicama a brze su jako, ne znam kako da vam objasnim, nemaju ruke ni noge, lice na spermatozoide ali su sive boje? uh al sam vam objasnila user posted image


znam o čemu pričaš! i ja ih povremeno nađem.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:31:15   
micketta
e, pepino, drago mi je da sam nasla srodnu dusu  user posted image
koliko takvih ti vidjas? ja mozda naletim jednu/dve i to obavezno samo nocu kad idem da piskim user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:33:05   
Anoniman
ja jos uvek pokusavam da zamislim bube u obliku spermatozoida user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:34:12   
Nena81
I ja sam nalazila svakakve vrste po stanu, i onda pozovem jednu agenciju koja radi dezinfekciju, deratizaciju...svasta nesto.Rade sredstvima koja nisu stetna za decu, trudnice, zivotinje i od tada evo vec god dana nisma ni jedne jedine bube, bubice, pauka... videla user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:35:07   
pepino
Pa kod mene ih bude viseeee...
Sta znam,nisam brojalauser posted image
Jesi ih ikada ubijala-pucila?Ja kada ih pecam-spucim user posted image budu sive,kao prah-pepeo?
Jesu to te iste kao kod tebe,imaju i puno nogica ali se ne vide,a da vidis kad narastu,imaju i 2 naprijed velika pipka-rogica fujjjuser posted image
Al su brze,kad krenem da ih lovim one pice,al neces mamicu ti....user posted image
Sad ozbiljno zna li ko koja je to vrsta,kako ih se rijesiti,ista????user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:35:14   
bluka
moj zaključak je da vole mrak i vlažna mjesta. čini mi se da bježe ispod veš-mašine. tamo uvijek ima malo više prašine, više nego što bismo mi voljele.
nisam sigurna da su to buba-švabe. ni ja ih nemam.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:36:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bluka

moj zaključak je da vole mrak i vlažna mjesta. č



cekaj, lice na spermice, vole vlazna mesta i mrak...mi jos uvek pricamo o bubama????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bluka)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
31.5.2010 12:37:35   
pepino
Oti nisu bas kao spermatozoidi,duguljaste,krajevi su im uzi od tijela,idu malo na spic,al ga ja objasniiiiuser posted image user posted image
Neno nema kod mene tih unistivaca buba sve i da hocu da ih zovnem,boricu se sama,pa to ti je....user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here