|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idemo u vrtić!
23.1.2009 18:25:08   
Lu
Danas smo bili u vrtiću na razgovoru i razgledanju, sve mi se svidjelo, Roko je oduševljen sa djecom.
U grupi ih ima 20.
Prostor je veliki i predivno uređen imaju i veliko dvorište sa raznim igralištima.
Higijena je na nivou, prehrana takođe, tete su divne što sam zaključila iz prvog dojma.
Potpisala sam ugovor i startamo od ponedjeljka, u početku mogu i ja biti prisutna ukoliko želim neko vrijeme dok se ne adaptira.
Idu li vaša djeca u vrtić?

< Poruku je uredio Lu RR -- 7.9.2011 22:27:25 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Idemo u vrtić!
23.1.2009 19:34:34   
stella
Mi smo jos uvijek skupauser posted image cuvamo jedna druguuser posted image user posted image

A vama zelimo puno srece i da vam bude lijepo u vrticu i naravno da se brzo naviknete.user posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Idemo u vrtić!
23.1.2009 19:36:54   
Anoniman
Bravo lu! Jedva čekam da čujem u ponedeljak kako je prošlo!

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:13:30   
Lu
Crni ponedjeljak,nisam zadovoljnauser posted image
Bila sam s njim do poslije doručka i to sam morala da sjedim tik uz njega dok je gutao sendvič i mene pogledom.
Poslije pranja zubića teta im je počela da priča priču a ja sam "nestala".
Zvala me oko 11h ,Roko plače da dođem po njega i kao dosta je za danas bio je znači od 8-9h samnom i do 11h samuser posted image
Nemam pojma,neosjećam  da je dobro prošlo,iako on sa oduševljenjem priča da sutra opet idemo u vrtić,valjda misli da ću ja stalno biti snjimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:20:39   
Anoniman
Normalno je to draga. Pa seti se moje priče da je Luka plakao mesec dana. Ali bio je mlađi. Pričaj sa Rokom. On te već razume. Objasni mu da ne ide tamo zato što ti tako hoćeš, nego da bi njemu bilo lepo jer tamo ima puno igračaka i dece i da bi se igrao. Kaži mu da je i mama tako išla u vrtić kada je bila mala. I tata isto. I stalno mu ponavljaj da je ta teta u vrtiću "draga", da ona voli Roka, da mama mora da obavi nešto u gradu i onda će mama da dođe po njega. Da ga mama voli najviše na svetu, da ga nikada ne bi dala nikome.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:29:30   
Lu
Ma voli on vrtić i čim dođe trči među djecu i sva djeca su ga fino prihvatila , donose mu igračke upoznaju se,
ali on u nekom trenutku pogledom traži mene, to je zato što smo nas dvoje dosad po cijeli dan bili sami,
ali zato je to i jedan razlog više zašto želim da ide u vrtić.
Upisala sam ga u dnevni boravak,do 12h, znači želim samo da se igra i druži sa djecom, pošto kod nas nema nikakvih igraonica čak ni parka za djecu i nemam ga gdje izvesti.
Stalno mu pričam o teti kako je dobra i jeste stvarno dobra i on je nju držao za rukicu dok me čekao, fino sam mu objasnila,
vidiš da je mama došla po tebe i neće te mama nikad ostaviti ti si mami sve na svijetu i voli te mama najviše, on me zagrlio i šutio.
Fino se pozdravio s djecom i rekao doću ja opet u vrtićuser posted image
Nadam se da će biti bolje, nemam namjeru odustati samo sam malo tužnauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 7.9.2011 22:28:47 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:31:57   
Anoniman
Mico, to MORA tako! Mene to čeka od septembra. user posted image

Videćeš... za koji dan će biti bolje.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:32:48   
Lu
Nadam se
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:33:45   
Lu
A ti ćeš onda da čitaš o našim prvim danimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Idemo u vrtić!
26.1.2009 15:37:23   
Anoniman
Joj znam ja kako to ide. Umela sam da sedim ispred jaslica i da plačem. Nikada neću zaboraviti taj prvi put kada sam ga ostavila. Ušla sam, nisam stigla ni da se predstavim, uzeli su ga, i rekli da dođem za sat vremena i zatvorili staklena vrata kroz koja sam videla kako pruža rukice, suze krokodilske i viče MAMA... Baš je bio mali, 14 meseci. I sada bih plakala. user posted image

Ali za mesec dana... ja dođem po njega, "AJMO KUĆI" - NEĆU! I ne mogu da ga nateram da pođe. user posted image

Onda je pao (tada je još nesigurno hodao), razbio glavu, pa je opet postao nesiguran. user posted image  Razboleo se više puta za redom, i ja ga ispisala.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Idemo u vrtić!
27.1.2009 17:53:34   
Lu
Ja mogu da budem s njim u početku mada bi ja željela da on ostane sam ali kažu još je rano,
danas je opet plakao zato što mu je jedna djevojčica rekla;vidiš nema ti mame otišla je kućiuser posted image
I zvali su me ali kad sam došla on je sjedio kod tete u krilu i slušao priču nije plakao  a kad je ugledao mene,naravno potrčao mi u zagrljaj i to je to...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 0:05:27   
Anoniman
Kakva grozna devojčica! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 10:53:01   
Lu
Danas smo se vratili nakon sat vremena,nije se odljepio od mene nikako,sada sam u depri a sutra ću ga odmah ostaviti pa nek plače neće mu ništa biti,tako sam trebala i jutros...osjećam seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 10:56:42   
Anoniman
Meni su onomad rekli da ta varijanta mama sa detetom u zabavištu nije dobra... da to samo odlaže probleme, i meni od prvog momenta nisu dalo da uđem. A kakvo je moje mišljenje o tome? Nemam pojma.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 11:03:22   
Lu
 Tasha moje mišljenje je i bilo da nije dobro a sada sam sigurna u to,
a kako ću reći neću ili neželim ostati s djetetom i danas mi je bilo neugodno jer sam očekivala da će reći pa ostavite ga pobrinuti ćemo se za njega a one ništa i kako ću ja reći eto vam dijete ja odoh, ne znam sad se osjećam posrano a dok se malo smirim nazvat ću vrtić i reći da ću ga sutra samo predati, ako se ne mogu brinuti za njega neću ga ni dovoditi.

< Poruku je uredio Lu RR -- 7.9.2011 22:29:59 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
28.1.2009 11:03:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 11:07:37   
Anoniman
lu, draga, nemoj biti radikalna. Bolje reci u zabavištu da sutra imaš neodložne obaveze od 9-11 i da on mora ostati taman po cenu plakanja... da ti je jako teško zbog toga, ali Bože moj, pa ti plaćaš to zabavište, i imaš obaveza.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 11:09:04   
Lu
Jao Bože ako sam mislila da će ovo biti ovoliki problem... a samo sam htjela da se druži i igra sa djecom 4 sata a ne da ja budem s njim jer ja sam snjim po cijeli dan.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 11:13:48   
Anoniman
Ma hej... sve mi je jasno! Biće bolje. Ako to zaista i dalje želiš, ostavi ga nek plače ove i sledeće nedelje, pa ćeš videti. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
28.1.2009 11:13:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 14:40:17   
Lu
Znači nazvala sam rekla da ne smatram dobrom metodom to što ja ostajem s njim i da sam odlučila da im ga ujutro samo predam i da sam svjesna da će plakati tako da ne prave problem oko toga ukoliko ne bude nekih težih situacija,
teta je samo rekla u redu što je meni jako čudan odgovor, a tješim se da nije mogla duže razgovarati zbog djece.
Usput, koliko teta ima u vašim vrtićima na koliko djece - jedna teta?

< Poruku je uredio Lu RR -- 7.9.2011 22:30:55 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 14:43:50   
Anoniman
Moj Luka je išao u privatne jaslice, na njih 20ak je bilo 3 tete.

Drugaricin mali ide isto u jaslice (10 dana stariji od Luke),, ide u državne i ima 2 tete, mislim da ih je isto oko 20.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Idemo u vrtić!
28.1.2009 14:54:30   
Lu
I ovdje su dvije tete na 20 djece.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
28.1.2009 16:16:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Idemo u vrtić!
29.1.2009 23:02:53   
Lu
Jutros sam ga ostavila samog i otišla, naravno zvala sam da vidim jel plače, kažu ne plače a sve sam čekala kao na iglama da me zovnu ali nisu.
Došla sam po njega u 12, on sjedi na stoličici, upravo su ručali i ja ga zovem a on se prvo zagledao u mene par sekundi i onda mi dotrča u zagrljaj, sunce moje malouser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 7.9.2011 22:31:37 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



Click Here