|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znaci trudnoće
8.6.2008 16:00:53   
guppy RR
Da li ste znale ili posumnjale da ste trudne i pre pravljenja testa za utvrđivanje ovulacije?

Kakvi su bili vaši znaci trudnoće?

Da li ću znati da sam trudna? Kako? Kada? Kakvi su znaci? Imaju li ih sve žene?

.......

101 pitanje i odgovor u ovoj temi

< Poruku je uredio guppy -- 8.6.2008 16:05:00 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Znaci trudnoće
10.6.2008 20:52:11   
spps
Ja nisam imala nikakvih simptoma,da sam zatrudnjela.
Osim ,da ni je bilo menstruacije(ma i to nije bilo čudno zbog neredovitih user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image
i kasnije u trudnoći nikad mi nije bilo zlo.jedini znak mi je bio višak kila tokom trudnoćeuser posted image user posted image user posted image  i veće siseuser posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Znaci trudnoće
10.6.2008 21:14:54   
Lu
IZVORNA PORUKA: spps

Ja nisam imala nikakvih simptoma,da sam zatrudnjela.
Osim ,da ni je bilo menstruacije
i kasnije u trudnoći nikad mi nije bilo zlo.jedini znak mi je bio višak kila tokom trudnoćeuser posted image user posted image user posted image  i veće siseuser posted image user posted image

Takođe

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Znaci trudnoće
10.6.2008 22:25:20   
guppy RR
mene su ODMAH, još pre očekivane M, toliko bolele GRUDI, da je bilo JAOOOOOOOOOOOO. Rekla sam mužu - to je to
user posted image user posted image user posted image

I BILO JE :)))))))))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Znaci trudnoće
17.6.2008 14:29:10   
Anoniman
I mene su bolele grudi, ali je to meni normalno, mene grudi bole 7 dana pre, 7 dana u toku i 7 dana nakon menstruacije (u prevodu jako retko me ne bole), i dok mi nije izostala menstruacija - nisam imala pojma. A i dalje nisam imala nikakvih simptoma sem što mi se stalno piškilo jer sam ga nisko nosila.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Znaci trudnoće
10.7.2008 18:58:59   
spps
opet ja nemam nikakvih znakova za trudnoču,osim grudi su opet narasleuser posted image user posted image user posted image user posted image moram nabavit veći grudnjakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi ostalo i poslije tako,ne bih se žalilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Znaci trudnoće
11.7.2008 9:04:35   
Jeca*
Da se priključim temi.  Mene su jako bolele grudi, nisam mogla da legnem na stomak. Onda mi je kasnila menstruacija, uradila sam test i eto . . . user posted image
Međutim, vrlo brzo sam imala vrlo jake bolove, poput menstrualnih ili recimo slepog creva. . .pa sam hitno otišla na kontrolu gde su mi rekli da je to mišićni bol od premora na poslu i da moram odmah da se primirim malo. I kasnije sam morala da mirujem jer sam nosila nisko, ali hvala Bogu, sve je ok user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Znaci trudnoće
9.2.2009 16:22:08   
MALECKA
kakvi su vama ostalima user posted image znaci trudnoce

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Znaci trudnoće
9.2.2009 16:23:29   
MALECKA
dali je nekom stiglauser posted image a da je bio user posted image

(odgovor članu MALECKA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Znaci trudnoće
9.2.2009 18:47:11   
kumara
Ja nisam imala nikakve, i to je moguce. Saznala sam kad sam uradila test.

Sto se krvarenja tice, pise po knjigama da je blago krvarenje poput menstrualnog, ali slabije, moguce u periodu kad treba da se dobije, jer se tada oplodena celija smesta u matericu.

Mimo knjiga, cula sam od nekih zena da su one imale user posted image u prva tri meseca trudnoce. Sad, da li je to user posted image ili krvarenje drugog tipa ne znam. Uglavnom su starije zene u pitanju, pa ko zna kako su u to njihovo vreme lekari to obasnjavali.

(odgovor članu MALECKA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Znaci trudnoće
10.2.2009 8:37:56   
Modessty
Kad sam pre tri godine ostala u drugom stanju, znala sam to odmah. I to pre izostanka user posted image Ne pitajte me kako. Nemam pojma! Jednostavno sam znala. U vreme kad je trebalo da bude menst ja sam uradila test koji je pokazao user posted image . U 5. nedelji sam otisla na UZ i rekla doktoru da sam dosla da mi potvrdi trudnocu user posted image . Nisu me bolele grudi. samo mi je bilo muka po malo.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 0:29:07   
Anoniman
Mene grudi nikada u zivotu nisu bolele. Da li je moguce da me nece boleti ni kao znak trudnoce? Ja bih sada jako volela da sam trudna... Grudi me ne bole ali su se jako povecale , a proslo je samo 5 dana od ovulacijeuser posted image  da li je i to moguci znak trudnoce? Od ostalih simptoma imam povecan apetit, velike promene raspolozenja, placljiva sam i za najmanju glupost, ponekad glavobolja i bol u donjem delu ledja, brzo se umaram i spavam vise nego do pre neki dan, ali to sve ne gledam kao neke pouzdane znake jer to mogu biti i simptomi pms-a. Nekako mi se cini da su grudi ipak najubedljiviji simptom, a one me ne bole, tako da sumnjam da ce biti nesto i ovog meseca user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 0:33:56   
Jacaca
Ne brini prvo rastu, pa za koji dan tek bole.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 1:06:55   
Anoniman
Sta bismo mi ovde na forumu bez tebe?! user posted image
Ne znam, nikada me nisu bolele, pa ja kao nesto umisljam da me nece boleti ni u trudnoci user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 1:10:25   
Jacaca
Moja rodjena sestra je u 7. mesecu nju nisu ni bolele, samo su malo porasle, dok je kod mene bilo stasno i bolele i jako porasle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 10:15:48   
Modessty
čitam ovo što ste pisale pa nešto mislim... ili da kažem moždikam (ko prase user posted image )
mene uvek uvek bole grudi kad treba da dobijem. Sad me ne bole. Nisu ni otežale. Ništa
A muka mi jeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 10:19:06   
eugenija
Meni su se jeli kiseli krastavci... ozbiljno... Jedan dan odem u super-market i kupim malu teglu i celu smažem.. Isti dan odem u apoteku da uzmem test.. i to je bilo to.. Posle ništa... Samo izostanak menstruacije je svedočio o mojoj trudnoći. Niti jednom nisam povratila... Ništa... Sad sam u 6. mesecu trudnoće i dalje nosim svoje farmerice, tako da ni stomaka nema... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 14:15:45   
Anoniman
Blago tebi Eugenija user posted image  Ali uzivaj jos malo u tim farmericama, neces jos dugo jer trudnicama koje dugo imaju mali stomak, obicno naglo poraste i svakim danom je sve veci user posted image
Ja ako bude jela ovako kao sto jedem zadnja 2 dana i budem trudna poradjacu se sa 150 kg user posted image  S obzirom na apetit ili sam trudna ili ce ovo biti rekordni pms po pitanju gojenja user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 14:32:20   
Modessty
Katjice navijamo da bude ono prvo!
da i tebe šutnemo iz teme čekamo user posted image
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Znaci trudnoće
12.2.2009 21:11:05   
Anoniman
Sada sam plakala kao da mi je ne daj Boze neko umro i to samo zato sto sam pricala sa mojom jacom polovinom i on me nije shvatio ozbiljno pa mi je na pitanje "A kako to mislis da izvedes?", on ladno odgovorio "Pomocu trika". Ubila sam se od plakanja sto me ne shvata ozbiljno i sada kada je proslo, bas sam smesna samoj sebi user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Znaci trudnoće
13.2.2009 0:19:30   
kumara
Mene grudi nikad nisu bolele, pa ni pred trudnocu, pocele su tek da me bole negde u 6. nedelji, tako da je i to individualno. Znam da su Bince bas bas bolele, mene ne tako, tek onako na dodir. Na zalost i sad me jos uvek bole, mada sad to povezujem sa tim sto su porasle i ostale iste i posle spontanog.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Znaci trudnoće
13.2.2009 12:55:18   
Anoniman
Meni su izgleda malo porasle gledajuci od zadnje M, ali me ne bole. Ja nekako mislim da svi oni skolski simptomi trudnoce pocinju tek po kasnjenju M, ali nema veze, tesi ti mene Lenka i ulivaj mi nadu user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Znaci trudnoće
13.2.2009 15:35:42   
kumara
Pa nego, to je cilj foruma - PODRSKA I POMOC!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Znaci trudnoće
16.2.2009 5:52:41   
joja
imam pitanje.nowa sam,pozic swima.zadnjauser posted image mi je bila9jan uradila sam test  pre nekoliko dana i negatiwan je,ali ja jos ne dobijam.da li je moguce da sam ostala trudna kada sam trebala da dobijem i da zato sada kasni?

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Znaci trudnoće
16.2.2009 7:08:47   
Lu
Dobrodošla jojauser posted image
Moguće je da si ostala trudna i u to vrijeme kada si trebala dobiti a možda i nisi,najbolje da odeš na pegled jer jedan test može i pogriješitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here