|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cybersex
16.9.2009 15:14:26   
Anoniman
Je li vam se kad desilo da sa potpunim strancem vodite ljubav virtuelnim putem? I ako jeste, sta mislite o tome??user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cybersex
16.9.2009 15:18:26   
Lu
Gdje se može probatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cybersex
16.9.2009 15:18:42   
eugenija
cyber what?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cybersex
16.9.2009 15:24:38   
Anoniman
Cybersex forum 

Samo za Lu, volis forume, a hoces da probas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cybersex
16.9.2009 20:56:24   
marince1
Jednom su u studenjaku prikazivali neke fore,i izmeju ostalog anketa ''sta mislite o sajber sexu''?
I pitaju 2 napucane ribe,plavuse,boli glava kako izgledaju,i jedna od njih kao iz topa ''neznamo mi sta je to,mi smo iz Kragujevca'' user posted image user posted image user posted image
Da stvar bude jos smesnija na tu ''manifestaciju'' nas je vodio najbolji drug koji je,pogadjate,iz Kragujevca user posted image user posted image
Hteo je u zemlju da propadne user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cybersex
16.9.2009 21:26:35   
Delijagirl
user posted image za plavuse!

Inace ja nisam nikada vodila cybersex sa potpunim strancem nego sa mojim trenutnim muzem. Sta ces ja u Ljubljani on u Beogradu i tako se desilo. Jednostavno da lakse izdrzimo dok se ne vidimo.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cybersex
17.9.2009 11:30:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Cybersex forum 

Samo za Lu, volis forume, a hoces da probas user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image
Nije to za mene...meso je mesouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cybersex
17.9.2009 11:33:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

cyber what?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cybersex
17.9.2009 12:13:17   
Anoniman
Ja imam druga sa kojim sam redovno isla na chat. Tako ja i on nadjemo nekog jadnika, predstavimo se kao sexi ribetne, stavimo neke slike plavusa sa ogromnim grudima, i cuda im radimo. Napalimmo ih, da se pipkaju, da ukljuce kameru, i tako dalje. I kad na kraju paljevina svrsi, samo mu kazemo kako smo mi dva gay tipa, i kako bi voljeli da se nadjemo sa njima. nastavak predpostavite....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cybersex
17.9.2009 12:16:26   
eugenija
ajmeeeeeeeeeeee anonimus, hahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:12:09   
marince1
jesam user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:17:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja imam druga sa kojim sam redovno isla na chat. Tako ja i on nadjemo nekog jadnika, predstavimo se kao sexi ribetne, stavimo neke slike plavusa sa ogromnim grudima, i cuda im radimo. Napalimmo ih, da se pipkaju, da ukljuce kameru, i tako dalje. I kad na kraju paljevina svrsi, samo mu kazemo kako smo mi dva gay tipa, i kako bi voljeli da se nadjemo sa njima. nastavak predpostavite....user posted image user posted image



ovo ocam ko da sam ja napisala...isto s drugom nakačimo se na neku stranicu i napravimo ludilo...a i dan danas znam portal s kojeg smo skidali slike i preuređivali ih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Miljana jesi ovo ti ?????user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.9.2009 14:18:35 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:21:27   
Anoniman
"ne"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:24:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:26:49   
Anoniman
e ovo sam ja user posted image user posted image user posted image user posted image Najvece paljevine su indusi, ako se ode na morc. aliu davno to bijase. ima pacenika i na krstarici, na +50 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:27:17   
Anoniman
Na mirc, da se ispravim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:29:04   
Anoniman
a ovo sam ja - smokva, lovedelux, onda onaj kako bješe 385.net ili nešto slično user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:30:36   
Anoniman

Šta beše taj lovedelux?

Jel tamo beše imaš kao svoj profil?

Hmmmm.... šta li mi je sa tim? user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 17.9.2009 14:31:49 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:31:46   
Anoniman
možda smo se i dopisivali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ej divi ovo ne mogu kad odem u uredi da stavim anoniman 2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.9.2009 14:32:44 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:33:44   
Anoniman
Znam samo za smokvu, ali nisam tamo nikada. Bolje je oticu na normalni chat, jer veci je izazov naci medju takvima negog pacenika, a na smokvu i te ostale se zna zasto se ide, ljudi su direktnno otvoreni, pa nije zanimljivo.


IZVORNA PORUKA: Anoniman

a ovo sam ja - smokva, lovedelux, onda onaj kako bješe 385.net ili nešto slično user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cybersex
17.9.2009 14:36:55   
Anoniman
ma tamo napucamo profil pa da vidiš kad počnu slati poruke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cybersex
23.9.2009 14:15:08   
Anoniman
Mm i ja smo otvorili nalog na fb sa lažnim imenom, i kao sliku postavili moju guzu u tangama. Za 4 dana sam dobila 143 zahteva za prijateljstvouser posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cybersex
8.7.2010 18:09:51   
Anoniman
Nije... Ne mislim nista.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cybersex
8.7.2010 18:13:09   
bebironcic
Nije...i o tome ne mislim nista,meni je touser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cybersex
8.7.2010 20:40:59   
minavb
cyber sta?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here