|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 12:58:26   
mihajlo78
Da li se neko zapitao da li su ispravne Hipp kasice sa mesom koje se proizvode u Nemackoj posle ovih vesti:
KLIK


< Poruku je uredio Jeca RR -- 17.1.2011 13:00:16 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 13:03:00   
lanajelena
Nemoj to da mi pricas a ja bas zbog toga ovih dana davala kupovne kasice sta ja znam kakvo je nase meso user posted image

(odgovor članu mihajlo78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 13:54:28   
gagana83
Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 14:09:44   
mihajlo78
IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 20:32:04   
magnetic
Nisam ni do sada bila bas nesto za kupovne kasice u kojima ima mesa.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mihajlo78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 21:03:04   
JMPM
Jedan plus u tome sto moje dete nece da jede kasice je eto ovaj user posted image .Neizvesno je sve.Neizvesno je i to ako pravis sam,jer ne znas odakle je meso.Osim ako ne gajis sam i onda znas cime hranis te zivuljke i sta posle tvoje dete jede...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 21:25:51   
gagana83
IZVORNA PORUKA: mihajlo78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.


Ja nisam nalazila na Hipp kasice koje su pravljene u Nemackoj,ovde kod nas najvise ima onih iz Madjarske.
Evo sad u kuci imam 3 Hipp kasice,doduse nisu sa mesom i od toga su dve proizvedene u Madjarskoj a jedna u Austriji.
Nase vlasti kazu da mi nismo uvozili meso sa tih farmi a za decije kasice niko nista ne pricauser posted image
Ne znam,nije covek pametan sta da radi. Da li je gore kupovati meso u prodavnici ili kupovati gotove kasice.Sve je lutrija,jedino si siguran sto kaze JMPM ako gajis sam.
Moja svekrva pre neki dan kupila pilecu dzigericu u jednoj poznatoj mesari koja ima radnje sirom Srbije i jedna dzigerica je bila zelene boje user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 17.1.2011 21:26:24 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mihajlo78)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 21:38:13   
magnetic
Srecom mi dobijamo sve domace,pa se zato i ne bih opredeljivala za kupovno

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 21:44:05   
gagana83
IZVORNA PORUKA: magnetic

Srecom mi dobijamo sve domace,pa se zato i ne bih opredeljivala za kupovno

Ja sve kupujem-povrce,voce,meso....
U dvoristu imamo jednu breskvicu i persun i jagode u saksijiuser posted image
Skoro smo dobili malo domace prasetine pa sam to strpala u zamrzivac i sad dajem Uni ali inace sve kupujemo...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
17.1.2011 23:22:21   
Dada81
Baš kao što Gagana reče,sve je lutrija,ali ne bi se smeli igrati sa dečijim kašicama... Joj,kud pročitah.user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
7.2.2011 16:28:09   
mihajlo78
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: mihajlo78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.


Ja nisam nalazila na Hipp kasice koje su pravljene u Nemackoj,ovde kod nas najvise ima onih iz Madjarske.
Evo sad u kuci imam 3 Hipp kasice,doduse nisu sa mesom i od toga su dve proizvedene u Madjarskoj a jedna u Austriji.
Nase vlasti kazu da mi nismo uvozili meso sa tih farmi a za decije kasice niko nista ne pricauser posted image
Ne znam,nije covek pametan sta da radi. Da li je gore kupovati meso u prodavnici ili kupovati gotove kasice.Sve je lutrija,jedino si siguran sto kaze JMPM ako gajis sam.
Moja svekrva pre neki dan kupila pilecu dzigericu u jednoj poznatoj mesari koja ima radnje sirom Srbije i jedna dzigerica je bila zelene boje user posted image


Sto se tice mesa, u Maxiju je uvek sveze i provereno meso.

Ponekad se ne moze stici od oboveza detetu spremiti bogat i kvalitetan obrok, zato i sluze te kasice, kada se nema vremena.

A Nemackih Hipp kasica ima i to dosta. Pogledaj u Aksu, tamo su skoro sve Hipp kasice iz Nemacke.



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
7.2.2011 16:29:29   
Ana RR
Da je u maxiju uvek sveže meso nikako se ne mogu složiti. Par puta su mi uvalili smrdljivo meso.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mihajlo78)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
7.2.2011 16:31:24   
marija32
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da je u maxiju uvek sveže meso nikako se ne mogu složiti. Par puta su mi uvalili smrdljivo meso.


I ja sam cula sam da maxi ima lose meso.

Ja dajem Hippove kasice.Z nase trziste su proizvedene u Madjarskoj. Ne plasim se, jer ako je ista kontrolisano, onda je to hrana za bebe.

< Poruku je uredio marija32 -- 7.2.2011 16:34:58 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
7.2.2011 16:35:22   
Ana RR
A jednom sam kupovala kulen i dok ga je seckala stavila je u onaj papir i "nešto" što je možda nekada bilo kulen ili kobasica, pa ajde da nekom uvali. Nije mi bilo teško da se vratim i napravim haos!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
7.2.2011 16:38:07   
marija32
I to da su u Aksi sve HIPP iz Nemacke, je netacna info. Ja svoje dete hranim samo kupovnim kasicama- Hipp i Nestle, koje kupujem iskljucivo u Aksi i nijedna Hipp kasica nije bila iz Nemacke.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
8.3.2018 14:55:26   
Dora89
Lakše mi je da ne razmišljam. Ionako detetu uglavnom spremam, kupovne su izuzetak. Ako krenemo tako, i hrana na pijaci je prskana, i strani slatkiši su GMO, i ima previše aflatoksina u mleku itd.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom?
13.11.2019 16:10:16   
mama ivane
Nisam do sada nikada kupovala kasice sa mesom 


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here