|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da se ponovo rodim..
6.3.2009 12:16:32   
eugenija
Kada bi ste se ponovo rodile, da li bi nešto menjale? Šta bi bilo drugačije?

_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 12:21:26   
Anoniman
Razmišljala sam već o tome. Prvo što mi je palo na pamet je bilo da bih fax završila u Pešti, gde sam završila i srednju školu, ali onda ne bih upoznala muža i ne bih imala Luku. Pa u tom smislu... NE BIH MENJALA NIŠTA! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 12:26:22   
eugenija
Ja bih menjala neke svoje osobine recimo... Bila bih drčnija, više bih se borila za sebe, radila bih na tome da znam da kažem NE...
Ostalo mi je još u rebusu da li sam trebala nastaviti sa glumom i upisati akademiju, jedno vreme sam amaterski bila u pozorištu.. Ipak, završih pedagogiju.. Možda bih u drugom životu bila glumica...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 12:27:42   
Anoniman
Ja sam uglavnom znala da kažem NE, mnogo češće nego DA... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 12:56:40   
eugenija
Ovo me ponukalo da otvorim novu temu Da li umete da kažete NE - klik

A u ovoj ćemo malo laprdati o novim životima... Blago mački kad ih ima 9user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 15:12:57   
Lu
Promijenila bih mjesto rođenja a samim tim i mnogo toga u životu.
Sad sam zadovoljna i sretna jer sam sebi tako napravila,ali da je moglo biti drugačije...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da se ponovo rodim..
6.3.2009 15:14:25   
NadaR
Bila ista ovakva... ni vise ni manje...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da se ponovo rodim..
8.3.2009 13:50:55   
maša
Promenila bih dosta toga. Ovo, naravno, ne znači da sam nesretna u "ovom" životu, ali mogla sam i bolje proći...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da se ponovo rodim..
8.3.2009 14:40:24   
Verus
Ne bih gubila vremen na ljude koji to ne zasluzuju, ne bih bila toliko naivna, naucila bih da kazem NE ljudima.  I tesko je reci, ali mislim da mozda ne bih otisla u inostranstvo..desilo se dobrih stvari, ali i losih, izgubila sam puno godina sa dragim mi ljudima, a i zdravjla me je kostalo.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 10:18:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da se ponovo rodim..
16.3.2009 10:25:42   
Anoniman
da se ponovo rodim...hm... bila bih neka velika zvjerka, recimo crni panter!!!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da se ponovo rodim..
5.2.2010 1:39:08   
Anoniman
a sta mislite???
da se ponovo rodite..sta biste promenile???



(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da se ponovo rodim..
5.2.2010 9:24:15   
Anitaaa
Upisala bih drugi fakultet i završila ga

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da se ponovo rodim..
5.2.2010 9:38:38   
*Alexx*
Sačuvala bih živce i ne bih gubila vreme na debile. Ali mislim da i to ne bi pošlo za rukom.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da se ponovo rodim..
5.2.2010 9:41:49   
bebironcic
Ostala bih ista ja,samo ne bi bila ovoliko dobra!Manje bi tolerisala tudje greske i naucila bi reci NE.Na prvom mestu bi gledala sebe pa onda oko sebe.Ali sada to vec vise nije bitno...sada mi je lepo...imam mog muzica,sretna sam....

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da se ponovo rodim..
16.2.2011 21:43:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Bila ista ovakva... ni vise ni manje...user posted image

i ja istouser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da se ponovo rodim..
22.7.2011 11:41:20   
Anoniman
Ponovila bih sve najveće ljubavi (bez obzira na njihove ishode) jer su moj život učinile predivnim, igrala bih folklor, bila bih ova iskrena JA, sve sam napravila u pravo vreme, tako da bih i taj "timing" ponovila
Promenila bih naivno verovanje ljudima, i trošenje vremena na iste, manje bih se nervirala oko nebitnih stvari, više bih spavala, studirala bih nešto sasvim deseto, naučila i koji zanat (mada nije kasno ni sada user posted image ) i nagurala bih do sad još jedno dete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da se ponovo rodim..
22.7.2011 11:45:10   
bebać
Da se ponovo rodim, otišla bih da živim u Milano, New York, Dubai......tako te mega giga gradove gdje su one od 48 kg plaćene milionima evra, a ja ovamo gledam svoje tanjušne nožice i stenjem....kud se rodi gdje se rodiuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da se ponovo rodim..
22.7.2011 19:01:15   
Anoniman
Obišla bih svet auto-stopom, sa sve rancem na leđima i osmehom na licu, kupala bih se noću na svim onim plažama koje sam preskakala uz ono "ma sutra ću", putovala, putovala, putovala, manje se plašila šta će biti sutra, više uživala, volela sve one muškarce koje sam izbegavala da zavolim da nebi bilo ovo ili ono, opet zavolela sve one koje sam i volela ... a ovog pundravca u guzici koji nikad nema mira ne bih dala na uspavljivanje, već bih ga pustila sa lanca da me odvede gde želi, da me ne veže za jedno mesto pa onda takva pevala svojoj bebi uspavanke na Indijskom, povijala je u hladu trešnjinog cveta i kupala je pod nekim egzotičnim vodopadima. Eh...

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da se ponovo rodim..
24.7.2011 22:43:19   
Anoniman
...i da...sad se setih: potrudila bih se da napokon nažvrljam knjigu do kraja.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da se ponovo rodim..
24.7.2011 23:00:47   
snješka

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Obišla bih svet auto-stopom, sa sve rancem na leđima i osmehom na licu, kupala bih se noću na svim onim plažama koje sam preskakala uz ono "ma sutra ću", putovala, putovala, putovala, manje se plašila šta će biti sutra, više uživala, volela sve one muškarce koje sam izbegavala da zavolim da nebi bilo ovo ili ono, opet zavolela sve one koje sam i volela ... a ovog pundravca u guzici koji nikad nema mira ne bih dala na uspavljivanje, već bih ga pustila sa lanca da me odvede gde želi, da me ne veže za jedno mesto pa onda takva pevala svojoj bebi uspavanke na Indijskom, povijala je u hladu trešnjinog cveta i kupala je pod nekim egzotičnim vodopadima. Eh...


Pošto me mrzi da pišem samo ću citirati Bubu. Još bih dodala da bih našla načina da kupim stan, upisala faks ranije.....i udala se za Džerarda Batlera user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da se ponovo rodim..
24.7.2011 23:03:39   
Anoniman
Ja bih se potrudila da napravim dete Bredliju Kuperu i da ga nateram da mi bar jedno jutro donese kajganu u krevet. user posted image

Posle bih ga ostavila i otišla na Barbados da plivam sa delfinima.

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da se ponovo rodim..
24.7.2011 23:37:46   
snješka
Uh Buba, i tata bi sine. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da se ponovo rodim..
25.7.2011 2:50:51   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Verus RR
mislim da mozda ne bih otisla u inostranstvo..desilo se dobrih stvari, ali i losih, izgubila sam puno godina sa dragim mi ljudima, a i zdravjla me je kostalo.


Kao sto je postao trend na rr - potpisujem user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da se ponovo rodim..
30.11.2012 17:43:32   
NadaR
Mislim da bih bila kuvar user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here