|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Daske za seckanje
17.8.2009 13:17:02   
Anoniman
Deblje daske koristiti za rezanje i siječenje mesa. Tanje i plastične daske upotrijebiti za rezanje povrća i voća jer se lakše održavaju. Za rezanje kuhanog mesa ne samo da trebate imati posebnu dasku, nego bi ona trebala imati utor za otjecanje sokova.
Izvor: rr.hr

Kakve vi daske imate?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 13:33:46   
marince1
 user posted image user posted image user posted image
Svakakve,drvene.
Pravimo ih,tacnije nasa firma  user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio marince -- 17.8.2009 13:34:31 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 13:37:15   
Anoniman
Ooooooo! user posted image

Ja imam plastične iz IKEE.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 13:39:50   
marince1
user posted image user posted image user posted image
Mi radimo za Ikeu,ali pravimo samo drvene.
Za moj ukus su prevelike ,ali sta se prodaje,to se pravi user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:23:20   
Anoniman
Juuuu???! Hoćete meni prodati koju preko veze? user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:44:21   
marince1
Sve za tebe!Poklonicu ti jednu! user posted image
Kazem ti,velike su otprilike 50*50 cm i sa jedne strane imaju ''udubljenje'' svuda u krug za visak tecnosti.
To je verovetno za velike kuhinje,gde je ona stoji na radnoj povrsini,a posto ja imam malu kuhinju,smor mi je da svaki cas podizem i sklanjam dasku koja je teska 4,5 kila!
Ja sam sebi napravila manju,skoro duplo.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:48:43   
vodolija 82
moja svekrva ima neku jadnu,ustvari polovinu neke daskice,na kojoj ni jagodu ne mozes iseci kako treba,a ne nesto drugo.ne pada joj na pamet da kupi novo,jer sam otprilike sve ja obnavljala kad sam dosla.zena je takva stipsa,uzas.pa ni ja nisam vise budalauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:49:38   
Anoniman
Jao... u kući mojih roditelja je izbio rat pre koji dan zbog daske za seckanje (između ostalog). Naime, moj tata je lovac, i doneo je kući x srndaća pre koji dan, naravno, mama ga je otpalila z aseckanje istog, pa je on doveo neke mesare, koji su se naravno zapili, prolili krv na sve strane... i tata im je dao maminu, još nekorištenu dasku za seckanje iz Ikee, vi ne možete da zamislite na šta ta daska liči.

Uglavnom, htedoh reći da bi mom tati ta 50*50 legla kao budali šamar. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 17.8.2009 14:50:31 >

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:53:08   
božana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao... u kući mojih roditelja je izbio rat pre koji dan zbog daske za seckanje (između ostalog). Naime, moj tata je lovac, i doneo je kući x srndaća pre koji dan, naravno, mama ga je otpalila z aseckanje istog, pa je on doveo neke mesare, koji su se naravno zapili, prolili krv na sve strane... i tata im je dao maminu, još nekorištenu dasku za seckanje iz Ikee, vi ne možete da zamislite na šta ta daska liči.

Uglavnom, htedoh reći da bi mom tati ta 50*50 legla kao budali šamar. user posted image


Brrrr, srndać.Njam,njam.          

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:53:35   
marince1
Jooooj!
Drvena daska bi trebalo pre upotrebe da se namaze jestivim uljem i otprilike na svakih mesec,dva ponovo,da bi se zastitila od vode,da se ne krivi ili razlepi.
I naravno,nikako kao moja zaova ne smeju se prati u masini za sudove! user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:55:22   
Anoniman
Zato ja imam plastične (za mašinu). user posted image

A šta kada je namažemo... više da je ne peremo? user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:55:23   
Anoniman
imam dvije drvene ... koji će mi đavo više ...ne lovim srndaće ni slične zvjerke user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:57:25   
bonita
ja imam jednu drvenu i jednu plasticnu, i njih slabo koristim.
luk seckam u secku,jer placem a meso uvek kupujem  sve iseckano,dal je za snicle ili gulas,tako da kratim sebi vreme i obaveze sto je vise moguce

< Poruku je uredio bonita -- 17.8.2009 14:58:12 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 14:58:30   
marince1
Naravno da je peres,ali to ulje napravi neki zastitni sloj da voda ne ulazi u nju.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:00:00   
božana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

imam dvije drvene ... koji će mi đavo više ...ne lovim srndaće ni slične zvjerke user posted image


Samo ti lovi, pa nas zovi da jedemo.Doneću ti i poklon.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:03:12   
marince1
IZVORNA PORUKA: božana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

imam dvije drvene ... koji će mi đavo više ...ne lovim srndaće ni slične zvjerke user posted image


Samo ti lovi, pa nas zovi da jedemo.Doneću ti i poklon.



Ja cu nabaviti recept za srneci gulas!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:03:53   
Anoniman
sergeja ili bajagu ... e sada da li da ih lovim ili ćeš mi nekoga od njih donijeti na poklon??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: božana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

imam dvije drvene ... koji će mi đavo više ...ne lovim srndaće ni slične zvjerke 


Samo ti lovi, pa nas zovi da jedemo.Doneću ti i poklon.




< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.8.2009 15:04:28 >

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:05:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Ja cu nabaviti recept za srneci gulas!


Ako budete dobre, mogu vam ga ja napisati kada prepišem od mame. user posted image  (a uz njega obavezno servirati Češku knedlu, recept sam već stavila)

< Poruku je uredio Tasha RR -- 17.8.2009 15:06:04 >

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:09:18   
božana
Ja ću Vučko da lovim Sergeja ili Bajagu, a ti srndaća.Lakše mi je njih uloviti nego srndaća.Ja ću ko u onom crtanom filmu (kad kokoš traži muža) uzeti korpu i oklagiju i odoh po Sergeja ili Bajagu, kog hoćeš samo kaži, mogu ja i jednog i drugog.Za to vreme ti lovi srndaća.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:11:12   
Anoniman
ma za njih dvojicu ima da ulovim krdo (jel se tako kaže?) srndaća i sve da ih ogulim i spremim po Tashinom receptu (čitaj receptu Tashine mame) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:12:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ogulim


user posted image

oderem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:13:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

odraću ih do gole kože user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:15:01   
božana
Ma nema njima srndaća.Srndać nama, a tebi oni.Mi ćemo po Tashinom receptu obradjivati srndaća, a ti njih sejo degustiraj na miru.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Daske za seckanje
17.8.2009 15:15:55   
Anoniman
može baby ...neću da se bunim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Daske za seckanje
1.10.2009 20:35:49   
tea87bgd
Ja imam jednu plasticnu teska je ne 4.5 kg kao sto ima marince vec negde oko 6-7 kg.Inace,mnogo su bolje plasticne daske jer one drvene prvo sto ne mogu da se peru u masini drugo skupljaju puno bakterija.Zato daske pogotovo drvene treba s vremena na vreme pokvasiti i posuti sa soli da se ubiju bakterije.A po HACCP-u u kuhinjama ugostiteljskih objekata se ne koristi nista drveno (varjace,daske,itd 0nego samo plastika.

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here