|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca i sminka
12.3.2013 20:30:41   
Figaro88
Andrea obozava da koristi moju sminku,da lakira nokte,da stavlja senku na oci,maskaru.Ja joj objasnjavam da je ona jako lepa bez toga i da je mala i da joj to ne treba ali ona valjda vidi od mene i place svaki put kad idemo napolje da joj stavim sjaj.Sta rade ostale mame devojcica,dozvoljavate li im da se sminkaju i lakiraju noktice?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca i sminka
12.3.2013 21:50:52   
indy_25
ja sminkam svoju saru naravno ne kad izlazi nego onako iz zezancije. lakiram joj nokte i uvijam kosu :-)

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca i sminka
12.3.2013 21:54:29   
vikiveki
Moja devojčica je još mala ...videćemo

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca i sminka
10.6.2013 23:18:20   
Maraj
devojcice to ne bi zelele da ne vide od mama. Meni je to slatko kada je umereno

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca i sminka
10.6.2013 23:23:22   
tijatija
Ja imam tri devojcice, traze da im lakiram nokte i to mi je OK kad smo kuci ali nevolim da ih saljem u vrtic ili bilo gde, neka prvo budu deca pa kad doje vreme za sminkice i ostalo nije problem.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca i sminka
10.6.2013 23:23:57   
lesica
Moja L obožava da se šminka... mada one dečje šminke joj uopšte nisu zabavne kao moja šminka. Tako da ja sad najčešće uzimam labelo u boji ( naučila sam se kad je izmazala ceo zid crvenim karminom)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 7:42:49   
Shishica
Jako ne volim to, ali Ema naravno to obozava.. jednom se iz setnje vratila crvenih noktiju i samo sto me slog nije uhvatio!!! Odmah sam joj brisala, nisam mogla da gledam! user posted image

Labelo ima u boji, a ovako sminkice na licu imala je igrarije kod mojih, uzimala od moje mame pa mazala oci.. ali to isto odmah smo brisali..kad se izigra.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 7:51:09   
Ivanka 75
Iva obožava moju šminku, pre neki dan sam joj dala user posted image da šminka baku a ona je naćopalaaaaaauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 7:57:45   
Shishica
user posted image a ja sam tati pravila frizure kad sam bila mala pa smo se smejali do besvesti..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 8:00:03   
Anck Su Nmaun
Ne, nije se sminkala , ako ne racunamo lakiranje noktiju! To voli, kaze " Mama mazi me " user posted image
Jedino zimi kad stavljam labelo , to hoce obe user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 8:52:11   
lanajelena
Nisam neki ljubitelj dece i sminke,ne sminkam Lanu,jednom u sto godina joj namazem lak i to neki svetao i stavim joj sjaj

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 11:05:41   
gagana83
Ja ne volim ni lak za nokte na deci, o sminki da ne govorim.
Za sad je dovoljno labelo :)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 12:54:33   
Figaro88
Andreu je prosla zelja da se maze sminkom,inace od mene to nije videla-ja se sminkam jednom u mesec dana i tada to radim u kuatilu sa zatvorenim vratiuma.Jedino nokte lakiram pred njom,i onda naravno i ona trazi i to joj dopustam...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 13:10:16   
viking
Ni ja, a minđuše su mi u istoj kategoriji. Totalno neprimereno i "jeftino".

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne volim ni lak za nokte na deci, o sminki da ne govorim.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 14:57:48   
liliana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ni ja, a minđuše su mi u istoj kategoriji. Totalno neprimereno i "jeftino".

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne volim ni lak za nokte na deci, o sminki da ne govorim.




Slažem se.
Strašno me nervira kada vidim malo dete našminkano i sa nalakiranim noktima.
Da se razumemo, Tina voli šminku, ali u smislu da uzme i da mene šminka. Obavezno mi donese lak za nokte da mažem, onda poturi i svoj jedan prstić i čim joj namažem-ona uzima vaticu i briše.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca i sminka
11.6.2013 15:00:35   
Peace*

IZVORNA PORUKA: liliana


IZVORNA PORUKA: viking RR

Ni ja, a minđuše su mi u istoj kategoriji. Totalno neprimereno i "jeftino".

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne volim ni lak za nokte na deci, o sminki da ne govorim.




Slažem se.
Strašno me nervira kada vidim malo dete našminkano i sa nalakiranim noktima.
Da se razumemo, Tina voli šminku, ali u smislu da uzme i da mene šminka. Obavezno mi donese lak za nokte da mažem, onda poturi i svoj jedan prstić i čim joj namažem-ona uzima vaticu i briše.user posted image


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca i sminka
13.6.2013 12:44:04   
Trcosava
Ja generalno nemam puno šminke, a od kad sam ovde ne šminkam se uopšte. Ionako ne stavljam puno - maskara i karmin, nekada senka. Ali to je sve bilo samo za posao. Ovde nemam ni za koga da se sredim - pa zamislite da me vide u selu našminkanu (ni štikle nisam obula ne pamtim kad, zaboravila sam da hodam u istim)elem... šminkanje dece

Kako ja samo nokte mažem, traži i Ana, ja ne vidim ništa loše u tome. JEdnom davno sam joj namazala (tad nije išla u vrtić) i mm umalo šlog nije strefio, on to ništa ne dozvoljava. Obećala sam joj da kad odemo u Bg da ću joj kupiti neki lak koji će biti samo njen i da ću joj mazati (ne pada mi na pamet da ovde dajem pare za alkove skupi u pm). Lakovi oje je mažem su jarko crveni do tamno crveni i nisu mi za dečije nokte.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here