|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:16:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kad smo već kod telefona, MM je Luki (4,5 god) dao mobilni kad je otišao na put, da ga dete zove kad poželi. Luka se jako dobro snalazi sa svom tehnikom, voli to i često mi pokazuje neke opcije za koje ni sama ne znam. Bio je presrećan, ali kad se Mm vratio ja sam njemu uzela telefon jer smatram da malom detetu ne treba mobilni. Em zrači, em...user posted image šta će detetu od 4,5 god mobilni???
Jesam li pogrešila? Nose li vaši klinci telefone?



IZVORNA PORUKA: mamanp

Moj sin ima 10 godina i jos nema mobilni telefon i mislim da ga jos godinu-dve nece imati. Mobilni su stetni za decu do 12 godina i nije preporucljivo ni da se drze u blizini deteta.


IZVORNA PORUKA: Dora

to i ja mislim, ali mm često ne razmišlja kao odrasla osoba nego kao deteuser posted image bio je tužan kad sam Luki uzela mobilni i sakrila ga.


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:18:03   
Ana RR
Nikako nisam za to da dete ima svoj mobilni! Šta će mu? Da ga nosi u školu? Nikako mi se to ne sviđa!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:22:08   
mamanp
Faris kaze da sva deca u njegovom odeljenju (treci razred) imaju mobilne, samo on nema i da uciteljica kad nema kredita cimne svoju cerku sa mobilnog od ucenika i ona je zove. Na sta je skola spala?????? Nije sto ne mogu da mu kupim taj mobilni, mogu, ali ne zelim. Cini mi se da bi izgubila kontrolu nad njim kad bi imao mobilni, mogao bi da luta gde god hoce, dok sam ja na poslu, a da mi kaze da je u kuci, a i ne zelim da razmisljam hoce li ga neko napasti zarad kradje mobilnog aparata.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:29:49   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image Dole mobilni u dečijim rukama!

Mi smo u školi pokrenuli akciju protiv nošenja mobilnih u školu, ali su se roditelji bunili, i nismo ništa napraviliuser posted image Totalno neuspela akcijauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:48:08   
bebać
Eugenči moj,kako akcija da ne uspjedne sa tobom kolovodjom?Jeb...mu miša,pa baš mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I ja nisam za mobilne kod djece najmanje ispod 12 god.Šta će im čoveče,i meni ured ne treba(samo me zove mama i ovaj moj) bar da sam poslovna žena pa hajd.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 14:49:40   
eugenija
He he, pa tako što direktor cvika od moćnih roditelja, ipak je on kolovođauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 15:18:57   
Anoniman
Ja sam prvi mobilni dobila u 3-em srednje... moj brat... mmm... davno! A sada je 8mi osnovne...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 15:21:17   
Ana RR
Kad završi srednju školu može mobilni, pre toga nema šanse!

Eeee, valjda ću ovako pričati i kad budem imala decu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 15:22:01   
Anoniman
ja bila 1 ili 2 godina faxa kad sam dobila svoj mobilni i nisam ga htjela nositi zbog sramote... kao  niko u mojoj raji nema mobitel...samo da me zajuser posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 18:36:49   
Dora
Ma, nisam ja protiv mobilnog, ali kad je potreban. Deca idu u školu u smenama, roditelji rade po ceo dan, ne viđaju se... stvarno, drugačiji je tempo života nego pre. A i nisam za to da ako sva deca nešto imaju, e, baš moje dete ne mora. To su deca! Njima je jako važno da ne zaostaju za vršnjacima. Ali, za sve postoji svoje vreme. Rešenje bi možda bilo da učiteljice na početku časa pokupe sve mobilne i da im posle vrate.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 21:21:30   
afrodita
Maja je dobila mobilni tek u 8 razredu.
Bilo je onoga: svi imaju samo ja nemam.
A kod Dakija isto sada ...svi imaju samo ja
nemam... ima i on ali ga ne nosi u skolu,
cesto mu je i iskljucen samo kad smo odvojeni
onda ga koristi.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete ima svoj mobilni
13.4.2009 21:24:58   
mihi
Luka ima od 3. razreda mobilni a nosi ga u školu od 5. razreda!!!!!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.10.2016 10:37:29   
Anck Su Nmaun
Imamo sve od ovih novih skalamerija, cak dva telefona stoje ne koristimo ih (androidi) ali ne volim puno da se igraju s tim. Sve one znaju s njima. Imaju tablet na koji igraju igrice povremeno, ali ne previse. Slusaju muziku i slicno.
Znaci telefon im mogu dati ali mislim da je prerano.

Skoro smo bili na igralistu i jedna devojcica uzrast moje T nosa mob. sa sobom i igra se... pa cemuu tooooo?
Stvarno mi nije jasno user posted image

Trenutno sam misljenja kad krene sama da dolazi is skole da cu joj tada tek dati.. zbog sigurnosti i mira u mojoj glavi da znam gde je i sta je... a do tada Njet.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.10.2016 10:50:49   
Animsaj9
to je stvarno previse , jos da im se da telefon i kud ode ovaj svet

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.10.2016 15:28:12   
isidora88
isto mislim kao i anck, dobice mob.kad bude sam isao u skolu, do tada nema sanse.
ne vidim potrebu ranije da ima mob

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete ima svoj mobilni
27.10.2016 17:05:45   
IvanaSK RR
Moj sin nosi od kada je krenuo sam u skolu, otprilike u drugom polugodistu drugog razreda. Nosi moj prethodni telefon.
Nosio je i ranije neki prastari napolju, kad je sam oko zgrada, a ne cuje me sa prozora.
Inace, koristi i viber, deca iz odeljenja prave non stop grupe, ali ne mogu da kažem da ga previse koristi. Prodju dani da ni ne udje na taj viber. Sad je u fazonu da stavi slušalice i slusa muziku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 2:16:12   
choopa choops
L nosi od ove godine. Treći razred.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 8:44:58   
isidora88
Kakvo je vreme doslo da nam deca nisu nigde bezbedna pa su smislili neki kao sat sto u sebi ima gps pa roditelji u svakom trenutku mogu da vide lokaciju deteta, mogu da pozovu i primaju pozive. Nije losa ideja, samo ne znam da li bi to deca htela da nose

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:08:12   
Adriana83
Ja sam mojima uzela ( starijim devojcicama, imaju 7 i 8 godina) i one su odusevljene! A i ja ,uvek znam gde su. Dosta je precizan,kad su napolju pokazuje u par metara gde se nalaze a kad su unutra,vezuje ih za najblizi gsm toranj.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:15:37   
isidora88
e bas mi je drago da si zadovoljna, ja bas razmisljam o tome da uzmem sledecu godinu kad krene u skolu jesi kod nas kupila?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:17:49   
Adriana83
Da,preko telenora.Uz ugovor na 2 godine,sat kosta 2000 i to moze na 6 rata.Mesecna pretplata je 400 dinara u okviru kojih imaju 1000 minuta u telenor mrezi i 100 mb sto je i vise nego dovoljno. Mi svi imamo brojeve u telenoru,pa mi je to super a sat trosi oko 5 mb mesecno.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:20:09   
Anck Su Nmaun
woow super ideja, mada ja to jos nisam videla.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:21:45   
Adriana83
Myki sat Evo linka,ja sam zadovoljna a i klincima se jako svidja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:22:10   
IvanaSK RR
Isi, mi smo ga juce narucili preko Alija :). Javljam ti kad stigne utiske.
Ja sam se skoro "istresirala". On iskljuci mob kad dodje u skolu, isao na privatni engleski i trebao da prvo svrati po drugaricu, al on zaboravio na koji interfon da zvoni, nije imao kredita i otisao na engleski. Mene zove mama od te drugarice kako devojčica ceka Stefana ispred zgrade, a njega nema. A on trebao pola sata pre toga da bude kod njih. Zovem ga, on nedostupan. Deset minuta sam bila u agoniji dok se nisam setila da pozovem učiteljicu engleskog.
Ima i neka aplikacija na Play prodavnici za praćenje, bas cu sad da je instaliram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete ima svoj mobilni
28.10.2016 10:32:35   
isidora88
e super je cena preko telenora i nije puno pretplatauser posted image , jel mogu da prekorace pretplatu? bojim se da mi ne napakuje neki racun sinak
ivana javi utiske kad stigne vas user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here