|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:44:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

.... jos kad joj se pojavio Šemso(Enis Bešlagić) iz Naše male klinike dusha moja draga je samo stajala i gledala u njega ...zaljubljena do ušiju od svoje 2 godine user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zašto moje dete nije zaljubljeno? Ili ja to nisam prepoznala? user posted image



IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zašto moje dete nije zaljubljeno? Ili ja to nisam prepoznala? user posted image


pa mozda mu jos nije naletila ni jedna da mu odgovara




IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


pa mozda mu jos nije naletila ni jedna da mu odgovara



user posted image  A tvojoj ćerki ovaj iz male klinike baš godi.


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

izgleda .... al je ozenjen , jbg  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: lu

Jutro curkeuser posted image
Tasha ja pročita da ti Luka još nije zaljubljen,kako touser posted image


IZVORNA PORUKA: Zille

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zašto moje dete nije zaljubljeno? Ili ja to nisam prepoznala? user posted image


Moje dete se prosle godeina zaljubilo kad smo se vracali sa mora. Pored nas u autobusu je sedela jedna crnkinja-meleskinja iz Novog Sada, jako lepa cura od 20-ak godina, i on nije mogao da skine pogled sa nje. Stalno je dozivao, smeskao joj se, pa se sakrivao iza mene... Ja s pocetka nisam ukapirala da mu se ona svidja dok jedna zena nije rekla da se zaljubio! Eto, a ja nisam ni znala da moze da se zaljubi sa 2,5 godinice user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

dusha draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:46:12   
Anoniman
Pa ne znam lu, možda ja to nisam primetila.

Priča on o nekim princezama koje je spasao u parku, igraonici... user posted image

Možda je to tako jer meni nikada nije bilo jasno zašto odrasli pitaju decu od 1,5god "Imaš devojku / momka?" user posted image  I onda trpaju detetu reči u usta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:46:46   
Anoniman
moja curica je jako zivo dijete .... rano prohodala rano propricala, elem nikad mira, ne daj Boze da sjedi na jednom mjestu.... i prije jedno dvije godine ja pokusavam da sjednem u jedan kafić haman pred kucom, ima igraonica, basta , ona skace , jurca , u po frke dodje meni da se uvali u krilo....smirila se ne pomjera se.... i gleda meni preko ramena negdje ... ja se okrenem ...sjedi dotični glumac Beslagić pije kafu čovjek ....ona gleda li gleda ....smirila se ko bubica, sat vremena je sjedila mirno i buljila u njega .... na kraju je on prišao, pozdravi se sa njom , zagrlio je ....joj ona se izgubila postidila (to sam prvi put tada kod nje vidjela)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:48:18   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:48:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:51:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

meni nikada nije bilo jasno zašto odrasli pitaju decu od 1,5god "Imaš devojku / momka?" user posted image  I onda trpaju detetu reči u usta.

Ja ovo mrzim,moj Roko ne zna za pojam dečko ili cura,on zna da ima prijatelje i prijateljice a kad ga pitaju imaš curu on blene ko tele i ja objasnim da on ne zna šta to znači.
Mene to baš nervira,bezvezeuser posted image
A ovo za Bešlagića mi je recimo slatko,ma ona je ugledala poznatu facu i dijete se oduševilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:53:30   
Modessty
Ovi klinci kod mene u klubu su svi zatreskani do ušiju!user posted image
Rade (6. god.) je do ušiju zaljubljen u Andjelu (6. god) i sav se istopi kad treba sa njom da radi! user posted image Ja umirem od smeha. A mami dao zadatak da mu da znak kad ga Andjela gleda da onda što više zapne i uradi tehniku što bolje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na žalost Andjela ga ne ferma uopšte. Kad sam je pitala da li je zaljubljena u nekog dečaka ona mi odgovorila da su dečaci glupi i da će se zaljubiti kad poraste i kad dečaci postanu pametniji!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:53:52   
Anoniman
Ja sam primetila da moje dete uopste ne spominje svoje drugarice u zabavistu, nije zaljubljen u zenske njegovih godina, vec se stalno zatreska u neke starije, od 20-30 godinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:54:54   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Zille

Ja sam primetila da moje dete uopste ne spominje svoje drugarice u zabavistu, nije zaljubljen u zenske njegovih godina, vec se stalno zatreska u neke starije, od 20-30 godinauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tata je sigurno ponosan na sina!user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:55:24   
mamanp
Moj je od drugog razreda zaljubljen u devojcicu iz odeljenja. Kupovao joj je nekakvo prstene (po njegovim rijecima pravi dijamant, al kosta 25 dinarauser posted image ) i bacao joj u torbu kad ga ona ne vidi. Jedno vrijeme je samo pricao o njoj dok nije saznao da su rodjaci i ohladio se malo.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:55:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Zille

Ja sam primetila da moje dete uopste ne spominje svoje drugarice u zabavistu, nije zaljubljen u zenske njegovih godina, vec se stalno zatreska u neke starije, od 20-30 godinauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tata je sigurno ponosan na sina!user posted image user posted image



Imaju i isti ukus za zenskeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 8:56:48   
Modessty
joooj pašću od smeha!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

mamanp a sad jel ima neku ljubav kojoj ubacuje poklone u torbu?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:04:00   
mamanp
Sa ovom novom jos nisu stigli do poklona.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:04:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Moj je od drugog razreda zaljubljen u devojcicu iz odeljenja.


E, to mi kao već ima smisla. Ali ovo sa dve god kada mi nabijaju detetu...
Nemoj me Vučko krivo shvatiti, nisam htela da kažem ništa loše.

Ima jedna Sofija tu kod nas ispred zgrade. Kada je snimi sa terase - odmah moramo dole. Mala je stvarno šećer. Dugu kosu do struka, plavu, lokne, velike vesele oči, i uvek nasmejana. 2,5 godinice. Međutim, sa njom se igra samo dok ne naiđe neki dečak sa loptom. Tada je već fudbal zanimljiviji od Sofije. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.6.2009 9:05:14 >

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:08:00   
mamanp
Ja sam nekad u velikoj muci...nikako da mu utuvim u glavu da su oni jos deca i da su to njemu drugarice iz odeljenja i da ce biti vremena za zaljubljivanje i ljubav ...ja pricam i pricam i on prica i prica al samo o doticnojuser posted image  

Poceo i nekakve frizure da pravi. Kuku majko, uzme fen i podize siske na gore, ide ulicom i sve trese glavom da mu skacu siske.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:09:26   
Anoniman
user posted image  odseci mu šiške!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:09:33   
Anoniman
ama sto bi te shvatila pogresno.
i mene nervira kad djetetu nameću...imaš li momka/curu...halo ba

ali Beslagic je glumac, onda blenatvu ulogu je imao i valjda je to sve njoj bilo zanimljivo ... i to je dovelo do neke simpatičnosti ... iskreno i meni je drag ....jer ima blesavu ulogu (naravno Đurina je to škola user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:10:25   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  odseci mu šiške!



Lako je to reciuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:11:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:12:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

iskreno i meni je drag ....jer ima blesavu ulogu (naravno Đurina je to škola user posted image )



Kakva majka - takva ćerka! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:13:33   
Anoniman
ih Tasho majka je i dan danas zaljubljena u Bajagu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:15:25   
Sneža
Moj sestric(4 godinice) otkida na onu Andelku iz serije Ranjeni orao,dete ne trepne dok traje ta serija,a inace nema mira ni sekunde!!(prikazivala se pre par meseci),kad se spomene ime Andelka dobije napad blazenstvauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:15:42   
Anoniman
Jao Vučko... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:21:00   
Anoniman
napad blazenstva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


dzaba Tasho.... o ukusima ne vrijedi raspravljati ...ja sam u njega zaljubljena od kad znam za sebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete se zaljubilo
18.6.2009 9:26:41   
Anoniman
Ma neka ti ga, mila, nećemo se oko njega svađati! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here