|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dormeo dušek za krevet
24.1.2009 16:28:05   
Anoniman
lu, ima dušeka! Ima i za bračni. Čak ja imam nestandardni krevet (180x200) pa sam naručivala. FENOMENALAN JE! Ali košta mnogo više od 8000. user posted image  Ja sam moj platila na 6 rata po 3500din... znači 21000din. Antialergijski, i ima neki očin protiv elektriciteta. Ali se zaista nije ni malo iskezečio, kao prvi dan je. Mislim da ima i zimsku i letnju stranu (ne bih se baš zaklela jer ga ne okrećem. user posted image  Spavam... suuuuuuuper!

Ima i onaj prekrivač za krevete (to ne znam za koje dimenzije), kao ako eto nećeš da kupiš ceo madrac nov, onda možeš to da prebaciš preko već postojećeg dušeka.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dormeo dušek za krevet
24.1.2009 16:46:50   
Lu
Puno je skuplji bračni ili je eto zbog ratauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dormeo dušek za krevet
24.1.2009 19:14:06   
pače
Mi smo kupili isto bračni(180x200) pre šest meseci,ali smo ga platili 24000,i to bez rata.Ali ne žalimo ni jednog jedinog dinara.FENOMENALAN je!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dormeo dušek za krevet
24.1.2009 23:47:44   
Anoniman
Imaš više vrsta dušeka. Ovaj moj je full. I ima neki koji nema nešto od onog što sam nabrojala. Taj je jeftiniji, ali ne znam da ti kažem koliko. Čak mislim da i taj koji si ti videla za 8000 nije za standardni krevet (baš sam pre neki dan čačkala po sajtu, pa zato ti kažem)... obrati pažnju na dimenzije dušeka.

Rate su za penzionere (beskamatno). Pa sam ja uhvatila dedu pod ruku, njegovu ličnu kartu i poslednji penzioni ček. Njemu su odbijali od penzije a ja mu davala u kešu.

Vredi svaku paru!

(odgovor članu pače)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.1.2009 16:36:38   
oliveradj
A kakva su dormeo cebad jer vrede para ili su kao i ostala nista posebno?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.1.2009 18:51:18   
Anoniman
Vidi Dormeo ćebe / jastuk (KLIK)

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dormeo dušek za krevet
16.2.2009 2:07:41   
Anoniman
Ha-ha! Uočila sam nov članak! San - bebe i deca KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dormeo dušek za krevet
2.4.2010 14:32:12   
Anoniman
Mi imamo bracni i bas je dobar. Ali ne znam koliko je, jer je to moja svekrva kupila pre nego sto sam se uselila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dormeo dušek za krevet
2.4.2010 17:28:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da ima i zimsku i letnju stranu (ne bih se baš zaklela jer ga ne okrećem. user posted image  Spavam... suuuuuuuper!



Tashke, dormeo dusek se jednom mesecno okrece. (Mada to pravilo valjda vazi za sve dusekeuser posted image ) I obavezno je da krevet bude sa onim letvicama pod. Te dve stvari su nam naveli kad smo kupovali u Top shop-u.
Tako ja imam ritual oko prvog u mesecu: okrecem dusek, menjam filter u bokalu i sipam tecnost za ciscenje mlaznica u kadu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dormeo dušek za krevet
2.4.2010 17:29:00   
Anoniman
Mada ja nemam zimsku i letnju stranu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dormeo dušek za krevet
2.4.2010 17:32:02   
Anoniman
Ja nemam letvice, nego je neka kao šper ploča ispod, ili već takvo nešto. I nosam ga okrenula nikada. Nije mi to niko rekao, ili se ne sećam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dormeo dušek za krevet
2.4.2010 20:42:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja nemam letvice, nego je neka kao šper ploča ispod, ili već takvo nešto. I nosam ga okrenula nikada. Nije mi to niko rekao, ili se ne sećam. user posted image


Mi smo naknadno kupovali letvice zbog toga, jer je kao bitno da dise. Probaj da ''izgooglas'' negde! Kiss

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dormeo dušek za krevet
17.11.2010 8:21:52   
blanketbebe
Osim Dormeo, jel neko ima SIMPO dusek i kako ste zadovoljni? Koji njihov dusek je najbolji i najkvalitetniji. Prvi put kupujem i ne znam. Gledala sam onaj Nautilus i neki Magik??? Pisite vasa iskustva. Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dormeo dušek za krevet
18.11.2010 17:49:39   
blanketbebe
molim vas nek neko odgovori. Hvala

(odgovor članu blanketbebe)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dormeo dušek za krevet
18.11.2010 17:58:13   
lilihip

IZVORNA PORUKA: blanketbebe

molim vas nek neko odgovori. Hvala


čini mi se da su mi prijatelji rekli da su uzeli neki novi Simpov HIGH TECH PREMIUM, jako su zadovoljni .......

(odgovor članu blanketbebe)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dormeo dušek za krevet
11.12.2010 21:28:18   
Amber
Ja ga imam ali ne znam da li je tacno dusek ima svega 4 cm u debljini ali je udban i mekan, utonem u njega i odmah zaspim, mi smo greskom kupili previse tvrd krevet, nije delovao
tako u radnji dok nismo prespavali, pa je durmeo bio spas.

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dormeo dušek za krevet
19.3.2011 13:48:53   
Nensi*
Jel ima neko ovu dormeo prostirku za krevet?
Kakva su vam iskustva?

user posted image

< Poruku je uredio Nensi RR -- 19.3.2011 13:49:08 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:25:27   
Nensi*
Niko? user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:27:44   
Anoniman
Ja imam dormeo dusek, memory pena i meni je super. Sorry sto ne mogu da ti pomognem. Mi smo ga kupili po preporuci nekoliko prijatelja (bilo mi je neverovatno da kupim nesto iz top shop-a), svi su prezadovoljni. Ja vise nemam problem sa ljedjima. Svi imamo razlicite modele, neki imaju i jastuke i sve se hvali. Mislim da su sanse da se zezne male

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:30:54   
madre
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Jel ima neko ovu dormeo prostirku za krevet?
Kakva su vam iskustva?


nensi, ja je imam i suuuper jeuser posted image jedina mana joj je sto moram mm da budim jako duuugo jer ne voli da se odvoji od njeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:34:21   
Anoniman
Nensi, ja sam čula sve pohvale za taj prekrivač, ja imam samo kod Neše u krevetu dormeo, i to neki sa memorijskom penom, majku mu, kako je to skupouser posted image Mislim, za njega mi nije žao ništa, ali nama nema šanse da kupim, još je za bračni sigurno skuplji nego za singl krevet, a njegov je bio 19 hiljadauser posted image Ja se ponekad prošvercujem sa njim u krevetu pa preporodim leđauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:37:26   
Lu
Ja još nisam kupila za bračni sve ko fol preče od toga a nije!
Gledala sam neki  oko 350 eura.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:40:33   
Malecka074
Nancy, ja sam bas u "drugom tromesecju" pitala za dormeo prostirku i jastuke jer mm i ja se razmisljamo da uzmemo to jer imamo obican krevet na rasklapanje, a ne planiramo uskoro da kupujemo bracni, jer smo podstanari i mala je sobica...bla...bla..., pa bi nam ta dormeo prostirka dobro dosla ako je dobra. :) I javilo se nekoliko njih i pohvalilo prostirku i jastuke. A citala sam i na drugim forumima uglavnom pozitivna iskustva. Mi smo stoga odlucili iduce ili one tamo sedmice da uzmemo. Ako do tada ne uzmes, javim ti ja utiske. user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:47:47   
majathegreat
Moj brat ima tu prostirku, a on i snajka nisu zadovoljni.. Kao malo nešto bolje je, ali ne kao što su očekivali. Sad, šta je očekivao ja ne znam, ali iskreno mislim da je skupo. Mi imamo dušek onaj memory i super sam zadovoljna. Po ps-u imamo lestvice na krevetu i redovno ga okrecem, uopšte nije težak tako da ja to odradim dok usisavam sobu. A velik je 160x200. Koristimo ga 10 meseci i ništa se ne primećuje, još. Mada ima garanciju 15 godina, pa ne bi ni trebalo da se iskezeči. A najbolja mi je fora, ono kao sa reklame kad stavim šolju ili čašu na dušek, a pored možeš da se prevrćeš i ništa..

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.3.2011 14:51:40   
Nensi*
Meni je mnogo skupo da uzmemo njihov dusek,pa reko' da pitam kakvo je ovo,i dobiju se 2 jastuka na poklon user posted image
Hvala devojke user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here