|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dormeo proizvodi
24.1.2009 16:01:47   
Anoniman
JAO ja sam oduševljena. Kupila sam Luki jedno (plavo) i sebi jedno (boje cigle). Mužu ne treba - on ne zebe! user posted image

Cena je paprena, ali sada ima neka akcija sa sakupljanjem Merkator tačkica. Treba vam 25 tačkica koje dobijate kupovinom u Merkatoru i onda imate 50% popusta!

Vidite ovde KLIK

Jel kupila još neka od vas?

< Poruku je uredio Lu RR -- 18.1.2011 20:55:28 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:13:47   
Lu
Mi smo tako na popust kupili u konzumu jastuke,skupljali smo neke psiće naljepnice i za 100kuna(oko 12 eura) dobiješ jastuk.
A koliko sam vidjela na ovom linku nema madrac za bračni krevet ili imauser posted image
Obični standardni košta oko 100eura,ako je bračni 200 nije mi pretjerano skupo,ako sam dobro pretvorilauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:17:48   
Anoniman
4500din ti je oko 50eur. A sa popustom... jasno ti je - 25. Ali su stvarno super. Ne znam dal ima za bračni. Ja sam kupila ove single. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:21:31   
Anoniman
Super mi je što možeš da ga smotaš u jastuk, pa meni, recimo, stoji u dnevnoj sobi kao dekorativni jastuk. A kada ti je zima, samo ga razvučeš u ćebe. Jedna strana mu je extra mekana, ja bih čak to opisala kao "sexy mekano" user posted image , a druga strana je kao šuškava, međutim na toj šuškavoj strani je ustvari džep u koji se ćebe složi da bi postao jastuk, tako da noge možeš da guneš u taj džep koji je takođe sexy mekan. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:22:35   
Lu
A ne ćebe,netreba mi to kod nas je vrućeuser posted image
nego madrac-dušek obični košta 8000 dinara,to me zanima dali ima za bračniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:23:47   
Anoniman
Hm... loše čitam postove. Hajde nova tema...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:24:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

Super mi je što možeš da ga smotaš u jastuk, pa meni, recimo, stoji u dnevnoj sobi kao dekorativni jastuk. A kada ti je zima, samo ga razvučeš u ćebe. Jedna strana mu je extra mekana, ja bih čak to opisala kao "sexy mekano" user posted image , a druga strana je kao šuškava, međutim na toj šuškavoj strani je ustvari džep u koji se ćebe složi da bi postao jastuk, tako da noge možeš da guneš u taj džep koji je takođe sexy mekan. user posted image

Eto netreba ti ni muž pored tog sexy ćebetauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 16:29:36   
Anoniman
Jao kakvu gadost sam sada htela da ti napišem ali me je sram! user posted image

Treba mi mm... kada god se pokrijem ćebetom, ja prvo pomislim na mm... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 17:05:00   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha

JAO ja sam oduševljena. Kupila sam Luki jedno (plavo) i sebi jedno (boje cigle). Mužu ne treba - on ne zebe! user posted image

Cena je paprena, ali sada ima neka akcija sa sakupljanjem Merkator tačkica. Treba vam 25 tačkica koje dobijate kupovinom u Merkatoru i onda imate 50% popusta!

Vidite ovde KLIK

Jel kupila još neka od vas?


ja sam kupila. isto u Merkatoru, onaj krem boje. Tj kupila mi je mama. ODUŠEVLJENA SAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 17:14:17   
sneza24
Ja imam isti taj koji je Tasha opisala i zadovoljna sam njime.Koristim ga kao jastuk za spavanje

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 18:48:38   
MERYEN
Ja to nisam znala da je tako dobro kao sto kazete a moram do rodeuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 19:46:54   
Maya21
Mi imamo 4 dva cigla boje, dva plava ( kupljeni su na popustu u Merkatoru, naravno ) toliko nam se svidjaju da bidsmo da kupimo i za 3 dete, da ne bude jadno izostavljeno :) Maki mi se stalno otkrivao pre dormea, stalno mu je padalo cebe ili bilo kakav pokriva... U ovom uziva i vise ne moram da ga proveravam nocu jer se on sam pokrije, prija mu valjda sto je mekano :)


(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 20:00:10   
kumara
I mi imamo 2 - plavo i crveno i odusevljeni smo!!! a kontam da kupim jos 2 za goste, ili kao jastuke! Naravno i nasi su sa popusta iz Merkatora/Rode. user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
24.1.2009 23:50:46   
Anoniman
Ni Luka se više ne otkriva. Čak mislim da ako okreneš na njega tu mekanu stranu da ni ne može da se otkrije. To se nekako prilepi uz njega... gledam kada se budi, jedva se otkrije. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
26.1.2009 9:15:37   
mamy2
Kupili i mi user posted image user posted image user posted image
I kod nas je akcija u Mercatoru,sa skupljenih 25 markica ili 20 ako si vlasnik pika kartice deku dobiješ za 50 km
Uzeli smo 3  u svim bojama koje su imali

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
16.2.2009 2:21:05   
kumara
Sad me tasha podseti u drugoj temi. Ja sam kupila cebad naravno, ali i neki dormeo jastuk koji je isti fazon kao dusek. Normalnog je oblika i dimenzija kao vecina drugih jastuka (nije onaj sa udubljenjem). Kad se kupi urolan je i treba da se saceka 24h da dobije oblik (bas kao i cebe) i super mi je skroz!!!!!

(odgovor članu mamy2)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
28.7.2009 15:40:31   
afrodita
U merkatoru jedan dormeo jastuk
1500 dinara. Ja kupila 2. Strava.user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
28.7.2009 15:46:07   
Anoniman
Aha, i ja sam kupila Luki (pošto sam nama kupila još davno).

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dormeo jastuk / ćebe
5.12.2010 11:15:33   
Marija100
isla sam mnogo po forumima i raspitivala se trazeci dobar jastuk i uopste posteljinu.Drug mi preporucio coveka koji ovde drzi Bavaria Wolltex predstavnistvo i moram reci da sam bila odusevljena proizvodima.Cena jeste malo jaca ali sad spavam kao beba.Planiram i pokrivac uskoro da uzmem cim skupim parice:)
zaista preporucujum Bavariu,takav kvalitet ako nista drugo treba bar videti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dormeo proizvodi
18.1.2011 20:53:50   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

lu, ima dušeka! Ima i za bračni. Čak ja imam nestandardni krevet (180_x_200) pa sam naručivala. FENOMENALAN JE! Ali košta mnogo više od 8000. user posted image  Ja sam moj platila na 6 rata po 3500din... znači 21000din. Antialergijski, i ima neki očin protiv elektriciteta. Ali se zaista nije ni malo iskezečio, kao prvi dan je. Mislim da ima i zimsku i letnju stranu (ne bih se baš zaklela jer ga ne okrećem. user posted image  Spavam... suuuuuuuper!

Ima i onaj prekrivač za krevete (to ne znam za koje dimenzije), kao ako eto nećeš da kupiš ceo madrac nov, onda možeš to da prebaciš preko već postojećeg dušeka.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Puno je skuplji bračni ili je eto zbog ratauser posted image

IZVORNA PORUKA: pače

Mi smo kupili isto bračni(180_x_200) pre šest meseci,ali smo ga platili 24000,i to bez rata.Ali ne žalimo ni jednog jedinog dinara.FENOMENALAN je!!!

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imaš više vrsta dušeka. Ovaj moj je full. I ima neki koji nema nešto od onog što sam nabrojala. Taj je jeftiniji, ali ne znam da ti kažem koliko. Čak mislim da i taj koji si ti videla za 8000 nije za standardni krevet (baš sam pre neki dan čačkala po sajtu, pa zato ti kažem)... obrati pažnju na dimenzije dušeka.

Rate su za penzionere (beskamatno). Pa sam ja uhvatila dedu pod ruku, njegovu ličnu kartu i poslednji penzioni ček. Njemu su odbijali od penzije a ja mu davala u kešu.

Vredi svaku paru!

IZVORNA PORUKA: oliveradj

A kakva su dormeo cebad jer vrede para ili su kao i ostala nista posebno?

IZVORNA PORUKA: maky92

Mi imamo bracni i bas je dobar. Ali ne znam koliko je, jer je to moja svekrva kupila pre nego sto sam se uselila...


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da ima i zimsku i letnju stranu (ne bih se baš zaklela jer ga ne okrećem. user posted image  Spavam... suuuuuuuper!



Tashke, dormeo dusek se jednom mesecno okrece. (Mada to pravilo valjda vazi za sve dusekeuser posted image ) I obavezno je da krevet bude sa onim letvicama pod. Te dve stvari su nam naveli kad smo kupovali u Top shop-u.
Tako ja imam ritual oko prvog u mesecu: okrecem dusek, menjam filter u bokalu i sipam tecnost za ciscenje mlaznica u kadu user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mada ja nemam zimsku i letnju stranu user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja nemam letvice, nego je neka kao šper ploča ispod, ili već takvo nešto. I nosam ga okrenula nikada. Nije mi to niko rekao, ili se ne sećam. user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja nemam letvice, nego je neka kao šper ploča ispod, ili već takvo nešto. I nosam ga okrenula nikada. Nije mi to niko rekao, ili se ne sećam. user posted image


Mi smo naknadno kupovali letvice zbog toga, jer je kao bitno da dise. Probaj da ''''izgooglas'''' negde! Kiss

IZVORNA PORUKA: blanketbebe

Osim Dormeo, jel neko ima SIMPO dusek i kako ste zadovoljni? Koji njihov dusek je najbolji i najkvalitetniji. Prvi put kupujem i ne znam. Gledala sam onaj Nautilus i neki Magik??? Pisite vasa iskustva. Pozdrav

IZVORNA PORUKA: blanketbebe

molim vas nek neko odgovori. Hvala

IZVORNA PORUKA: lilihip


IZVORNA PORUKA: blanketbebe

molim vas nek neko odgovori. Hvala


čini mi se da su mi prijatelji rekli da su uzeli neki novi Simpov HIGH TECH PREMIUM, jako su zadovoljni .......

IZVORNA PORUKA: Amber

Ja ga imam ali ne znam da li je tacno dusek ima svega 4 cm u debljini ali je udban i mekan, utonem u njega i odmah zaspim, mi smo greskom kupili previse tvrd krevet, nije delovao
tako u radnji dok nismo prespavali, pa je durmeo bio spas.



< Poruku je uredio Lu RR -- 18.1.2011 20:55:55 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Marija100)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dormeo proizvodi
8.12.2011 17:29:32   
bebać
Kod nas u Tušu skor bilo neko sniženje dormeo jastuka, jedan jastuk dodje oko 15 eura, prijatelj od m kupio 3 odmah,kaže da su super...

< Poruku je uredio bebać -- 8.12.2011 17:30:02 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dormeo proizvodi
1.3.2012 19:15:31   
blackmagic
Ja licno sam uzasno razocarana...kupila sam i za klinca i za nas Dormeo jastuke......ali problem je u tome sto moj sin ima povremeno krvarenje iz nosa...jako su mu slabi kapilari..tako da se vise puta desilo da u toku noci mu iscuri krv...jastucnice dormeo sam bez problema oprala...a kako oprati jastuk..pitanj je sad??...nikako..on se ne pere..jer bi se ta pena istopila ...uzas...i kako sad koristiti krvav jastuk..fuj..user posted image

< Poruku je uredio blackmagic -- 1.3.2012 19:16:57 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dormeo proizvodi
1.3.2012 19:44:09   
Anoniman
Ja sam prala dormeo jastuke, one anatomske, i to ne jednom. Nije im bilo ništauser posted image ...ali ne mogu da preporučim nekome da to uradi,mozda sam samo imala sreće.

(odgovor članu blackmagic)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dormeo proizvodi
1.3.2012 20:14:02   
blackmagic
Ja sam samo pokusala na tom mestu gde je krvi da sa vodom i krpom obrisem...ona pena je pocela da se topi...pravilo se udubljenje..ma uzas...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dormeo proizvodi
1.3.2012 20:32:26   
Anoniman
jesi isgurna da se topi? Mozda se udubljuje a kada se bude susilo se vrati? Nisam probala da ih perem, pa pricam napamet. Mozda u hemijskoj cistioni mogu ocistiti nekim hladnim pranjem, sta znam, nagadjam. Ili nazovi Dormeo korisnicki servis i trazi savet.

(odgovor članu blackmagic)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here