|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
12.2.2009 14:41:46   
Anoniman
Ne znam da li je istina, ovo je prvi put da sam probala, ali znam devojke koje su probale i uspele sa ovom metodom. Dr. Jonas smatra da žena ima ovulaciju i još jednu spontanu ovulaciju ne vezanu za ovu prvu... da samo 15% žena ostanu trudne za vreme one prve ovulacije (koje je otprilike oko 14 dc), a da skoro sve ostanu trudne u toj spontanoj ovulaciji i da zato neke žene zatrudne da vreme menstruacije ili neplodnih dana. Dr. Jonas smatra da ce zena biti uvek plodna kada je mesec onakav kakav je bio na dan kada se rodila, i to bez obzira na to koji su joj dani ciklusa, plodni, neplodni ili menstruacija. Možda zvuči smešno, ali vredi probati. Pomoglo je čak i onim parovima koji su pokušavali par godina.  Ipak, zbog nekog čudnog vremena koje možda ne možemo uvek da pogodimo najbolje je početi sa akcijom 24 sata pre tog vremena koje piše. Evo linka za radoznale:
http://lunarium.co.uk/jonas.php
Nadam se da razumete toliko engleski da znate šta gde treba upisati, a ko ne razumete, samo pitajte. Obavezno štiklirajte opciju Daylight Saving Tima at Birth, i u vremenskoj zoni označite GMT+1.
Sve u svemu, možete se bar igrati i probati, taj jedan dan sexa vam nece bitno promeniti zivot, samo ga moze ulepsati! A i kome da verujemo ako necemo coveku koji je napravio 11 dece isprobavaju svoja istrazivanja i dokazujuci svoju teoriju user posted image  


<dodala Ana : Link koji se nalazi u ovom postu više nije free. Za detaljnije informacije o novoj mogućnosti pribavljanja Jonesove ovulacije potražite post koji je postavila Lilly79 na 2. stranici ove teme.>


< Poruku je uredio Ana RR -- 30.9.2009 22:18:10 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.2.2009 14:48:36   
Modessty
možda ovo i nije loša ideja!user posted image
šlaga nikad dosta!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.2.2009 14:51:09   
Anoniman
Ne znam stvarno, ali mislim da nemamo sta da izgubimo ukoliko probamo user posted image  Covek napravio 11 dece, pa valjda zasluzuje da ga poslusamo par puta user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 0:38:35   
Buba76
Taj datum znaci da je to moguci dan oplodnje? Meni za sledeci mesec pise 8.mart,a to ce mi biti 12.dan.Onda mogu da zatrudnim ili sta?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
16.2.2009 0:39:52   
guppy RR

<malo sam promenila naziv teme>

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 0:50:53   
Anoniman
To je ta druga spontana ovulacija za koju Jonas tvrdi da postoji kod svake zene. On smatra da ce zena uvek biti plodna onog dana u mesecu kada meseceva mena bude bas onakva kakva je bila na dan rodjenja te zene. On ti na osnovu tvojih podataka predvidja koji ce to dan biti u mesecu, i naglasava da nije bitno koji je to dan po ciklusu, da li je plodan, neplodan ili pada za vreme menstruacije. On jos i napominje da taj datum i sat koji ti daje kao mogucnost da si plodna pocinje da vazi 24h ranije. To je vazno, jer cesto pada neko vreme kada je nekim partnerima prosto nemoguce da imaju odnose. Zbog svega ovoga se desava da mnoge zene zatrudne i u toku menstruacije ili cak u onim danima za koje su u skoli ucene da su neplodni dani. Jonas tvrdi da je zena tokom te spontane ovulacije cak i plodnije nego tokom one redovne skolske ovulacije. Zanimljivo je to sto on smatra da mnogima ne uspe vestacka oplodnja jer nije pogodjen dan kada je zena najplodnija. Citala sam dosta iskustva i nekima je zaista upalilo. Ja sam probala samo ovog meseca i jos uvek je rano da znam da li je upalilo, ali se nadamo da jeste user posted image  Mislim da necete izgubiti nista ako pokrijete tu spontanu ovulaciju kao i onu teorijsku koja pada skolski sredinom ciklusa.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 0:57:30   
Buba76
Hvala ti.Jedino sam jos htela pitati,pise da ako je faktor rizika veci od 2 onda taj dan nikako ne treba pokusavati

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:04:33   
Anoniman
Na osnovu tudjih iskustava, devojke kazu da sto se tice rizika i pola deteta desavaju se greske. Mislim da je rizik do 3 podnosljiv user posted image  On kaze da je taj rizik stvoren kako bi se sprecile neke bolesti deteta ili spontani pobacaj (pu, pu, daleko bilo). Ipak, moje misljenje je da o zdravlju deteta odlucuje samo dragi Bog i da se od sudbine ne moze pobeci, tako da je ok to za spontanu ovulaciju, ali sto se tice rizika stvarno ne znam sta je pametno. Mislim da je ipak najbolje da svaka zena odluci samo za sebe kada vidi koliko je taj rizik.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:10:46   
kumara
Tek sam sad stigla da iscitam ceo text... Nemam pojma, mozda je covek upravu. U svakom slucaju kao sto Katjica kaze, ne moze da steti odraditi i taj deo. Ja cu da probam cim budem mogla!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:26:07   
Anoniman
I ja sam za to da se sve proba zarad nasih user posted image , nikad ne znas "u kom grmu lezi zec" user posted image  S obzirom koliko se trudimo i inace, mislim da nam taj jedan sex nece bitno poremetiti bioritam, a mozda ce nam doneti nesto najlepse user posted image  Ipak je covek napravio 11 dece dokazujuci svoju teoriju i jureci tu spontanu ovulaciju user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:28:12   
kumara
Podsetite me samo tamo negde u junu da to isprobam!!! user posted image

< Poruku je uredio Lenka -- 16.2.2009 1:32:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:30:51   
Anoniman
Juna cu "dici" temu samo za tebe i ima da upali iz prve user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:32:39   
kumara
Uf, uf, sad sam videla, meni je 13.6. idealan dan sa risk faktorom 0!!!!! user posted image Moracu da ga ubacim u reminder! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:36:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Juna cu "dici" temu samo za tebe i ima da upali iz prve user posted image


user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Lenka

Uf, uf, sad sam videla, meni je 13.6. idealan dan sa risk faktorom 0!!!!! user posted image Moracu da ga ubacim u reminder! user posted image user posted image user posted image


Mom deki je tada rođ. user posted image  A šta ćeš da ubaciš? "ZASKOČI MUŽA!!!"? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:39:33   
kumara
user posted image user posted image user posted image Tashooooooo!!!!

Ne, napisacu OBRATI PAZNJU! MOGUCE user posted image ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:40:59   
Anoniman
Sve to ćeš da napišeš? Nije lakše napisati ACTION!!!! ? user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:41:18   
Anoniman
Ja mislim da je ipak najbolje da napises "Tashinom deki je rodjendan" user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:43:31   
kumara
user posted image user posted image user posted image za Katjicu!!! E to cu da napisem!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:49:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Ja mislim da je ipak najbolje da napises "Tashinom deki je rodjendan" user posted image


user posted image  Vodiš deku na ručak ako zatrudniš taj dan!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.2.2009 1:53:22   
kumara
Ma i deku i baku i celu porodicu!!!!! I Katjicu za ideju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
16.2.2009 7:36:16   
guppy RR

pec pec pec

user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
16.2.2009 14:36:07   
kumara
Sorry guppy, malo smo se zanele... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
23.3.2009 16:06:37   
Ana RR
Na zalost, vise ne funkcionise sajt user posted image

a ja htela da probam...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
9.6.2009 19:16:39   
ljubičica
SELJACI!!!! VIŠE NIJE DŽABE!!!! user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
10.6.2009 12:02:15   
Maya21
da i ja sam isla pre neki dan da pogledam za drugaricu, sada naplacuju!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

jel vam se dopada ime Korina?
pisuljica



Ne (73%)

Da (27%)


Ukupan broj glasova: 126

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here