|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Drugi razred
29.5.2018 13:11:27   
Anck Su Nmaun
Zasto sam otvorila temu bas drugi razred jer pocinje ocenjivanje.
T je postala svesna da mora da odradi dobro kontrolni , domaci, lektire i sve to. Al nekako ne snose jos uvek posledice kad nesto ne urade. Sto me brine da ce tako razvuci i dalje .
Za vikend nije uradila domaci na vreme, ja mislilal da jeste a ona do pola i ostavila za nedelju veceeeee user posted image
Kad je nisam zgromila. Sedela je do 21h i radila i nije stigla, Poslala sam je u krevet jer je vec bilo kasno i rekoh joj da se domaci radi odmah a ne da se ostavlja za zadnji cas i da mora u krevet. Odradiula je ujutru u skoli jos to malo.

Ne zanima me zna se kad se radi domaci, kad se ide u krevet. Nece mi sedeti do ponoci i raditi zadatke koje je trebala da uradi pre dva dana.
Tupela sam joj da ce u drugom dobiti jedinicu za ne zavrsen zadatak i da posle mora da se muci da popravlja. Ne znam koliko sam joj dotakla razmisljanja o tome!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.5.2018 13:13:20 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Drugi razred
29.5.2018 13:19:34   
IvanaSK RR
Anck, promeniće se sve to kad krenu ocene. Drugaciji odnos ce biti prema skoli.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Drugi razred
29.5.2018 13:32:11   
Anck Su Nmaun
Odgovorna je ona dosta i sad, ne mogu da je kudim jer znam da ima mnogo gore dece koja jos skolu nisu shvatila ozbiljno ali opet nisam zadovoljna. Valjda ce se srediti kad pocne nova godina. Vreme im je za raspust definitivno user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Drugi razred
29.5.2018 13:35:02   
IvanaSK RR
Ja nisam nikako zadovoljna, al ko me pitauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Drugi razred
29.5.2018 13:38:26   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Drugi razred
29.5.2018 18:24:05   
Tiziana
Mali su oni jos i ne shvataju bas do kraja svoje obaveze.
Mi zavrsavamo drugi razred i posto je ceo dan u boravku, sve tamo zavrsi. Ali vikendom se domaci radi kod kuce. muke tantalove.radne navike 0.
Za sad dobro prolazi jer slusa na casu i dovoljno mu je za 5.pitam se sta ce biti kasnije.
mi najcesce saznamo za kontrolni kad je vec prosao. A vala svake nedelje iz necega imaju kontrolni/proveru... ubise ih.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Drugi razred
30.5.2018 13:23:10   
Anck Su Nmaun
Mislim da ih ovo u prvom razredu bez ocena dodatno zbunjuje.
Odradi ona domaci ali me nervira sto sve ostavlja u zadnji cas da radi. A ja je pitam odmah u petak imaju li sta i kazem da se odradi sve na vreme.
Pre mesec dana je ostavila pesmicu za napamet za nedelju vece. Kad je nisam ubila. Srecom laka je bila pa je brzo naucila.
A kontrolni obavezno tek kad je gotov mi donese da potpisem i tek onda i saznam za njega.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Drugi razred
30.5.2018 17:49:36   
gagana83
Izgleda da je svuda ista prica. Una je bila jos gora u prvom razredu. Ne stigne da prepise na casu, ne zna da li ima jednu ili dve strane za domaci. Donese kontrolni, ceo zadatak nije uradila jer ga nije videla. Ili kad je tekstualni zadatak ne prepise lepo broj a sve lepo postavi i sracuna.
Sad zavrsava drugi razred i tek sad mogu da kazem da se uozbiljila. I dalje je opominjem da uradi domaci ali kako je bilo pre, sad je super, cak je jedna od najboljih u odeljenju. Vremenom dodje to na svoje.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Drugi razred
30.5.2018 22:48:52   
Anck Su Nmaun
Uh a tek to neku jednostavnu stvar kad pogresi zbog lose koncentracije digne mi se kosa na glavi. Nadam se iskreno da ce drugi razred odmah ozbiljno krenuti kad dodju ocene.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Drugi razred
1.6.2018 18:28:25   
gagana83
Verujem da hoce. Kazem, Una nije bas odmah na pocetku drugog, ali mic po mic... Ali Una je prica za sebe, pravo derle, u stanju je bukvalno po ceo dan da se igra sa nekim njenim igrackama.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Drugi razred
1.6.2018 22:01:31   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uh a tek to neku jednostavnu stvar kad pogresi zbog lose koncentracije digne mi se kosa na glavi. Nadam se iskreno da ce drugi razred odmah ozbiljno krenuti kad dodju ocene.

Anck, to se desava i u starijim razredima.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Drugi razred
2.6.2018 11:57:55   
Sanjica26 RR
Mene ne brine drugi razred. Teodora je ozbiljno shvatila skolu. Ona uradi domaci odmah ali nam se par puta desavalo da zaboravi da je imala npr iz matematike. Nista strasno. Strasno je za starije djake koji ne obavljaju svoje zadatke.
Predajem prvom razredu i mogu ti reci Anck da nista to nije strasno. Ti si ozbiljan roditelj.
Susrela sam se skoro sa majkom jedne devojcice, koja mi je prisla i rekla da njeno dete ne moze to i to da nauci. To je nesto sto jedino trazim da se nauci. I kaze ona meni kako je i njoj tesko, a kamoli detetu. SAmo sto se nisam onesvestila. I tako sam ja cutala jedno vreme i onda kad sam zadala deci da crtaju pozovem devojcicu kod mene. I nas dve za pet minuta naucimo. POhvalim ju je kod majke. Ona kaze na to, pa ja sam pokusala ali znate ona je razmazena. Nece uvek da uci. Posle pitam uciteljicu kaze da ce da poludi od pojedinih roditelja. Uopste ne salju deci sveske i knjige, tj.ne pregledavaju da li su deca spakovala sve.

Ono sto me vise brine je vise njena naivnost. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.6.2018 11:58:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Drugi razred
2.6.2018 12:07:32   
gagana83
Joj raznih roditelja ima. Od onih koji su toliko razmazili dete da ono nece da ih poslusa da eto sedne i nauci gradivo do onih koji misle da je njihovo dete posebno i da zasluzuje drugaciji tretman od ostale dece. E ti su posebna sorta.


< Poruku je uredio gagana83 -- 2.6.2018 12:08:00 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Drugi razred
7.7.2018 14:22:39   
Anck Su Nmaun
Sanjice od tih izgovora roditelja- ona je razmazena., kosa mi se dize na glavi. Pa da nece drugi da je vaspitava. Strasno i posle deca onakva i onakva.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Drugi razred
7.7.2018 14:30:06   
Sanjica26 RR
Razmazeni sy roditelji, a ne deca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Drugi razred
7.7.2018 14:32:37   
Anck Su Nmaun
Deca budu jos gora na zalost jer nema autoriteta vise.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Drugi razred
11.7.2019 20:11:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mali su oni jos i ne shvataju bas do kraja svoje obaveze.
Mi zavrsavamo drugi razred i posto je ceo dan u boravku, sve tamo zavrsi. Ali vikendom se domaci radi kod kuce. muke tantalove.radne navike 0.
Za sad dobro prolazi jer slusa na casu i dovoljno mu je za 5.pitam se sta ce biti kasnije.
mi najcesce saznamo za kontrolni kad je vec prosao. A vala svake nedelje iz necega imaju kontrolni/proveru... ubise ih.
Mi nismo u boravku,ali svestna je svojih obaveza.Rasporedimo obaveze i ima vremena i za igru.Prvo domaći pa sve ostalo.Završismo drugi razred sa svim peticama


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here