|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fleka
23.12.2009 11:13:31   
viking
Još uvek nisam našla osobu koja zna ovu pesmicu, a meni je bila jedna od omiljenih (autobiografska takoreći), iz knjige je Mačiji kašalj a ide ovako:

Viđena je izdaleka
na Radinoj bluzi fleka
ali neka, fleka čeka
za nju će se naći leka

Rada misli da je šteta
što ta fleka nekom smeta
jer na bluzi jedne boje
dve-tri fleke lepo stoje :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Fleka
23.12.2009 16:36:40   
buhla
user posted image user posted image user posted image

i ja je imam u knjigici


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Fleka
11.10.2011 15:18:03   
nina w
Dobar dan
Registrirala sam se na ovaj forum samo radi ovog pitanja...molim vas da mi odgovorite, ako znate.
Naime, pokušavam naći ime tog pisca već godinama.user posted image Niko od mojih nikad za te pjesmice nije čuo.user posted image
Imala sam tu zbirku pjesama dok sam bila mala, sjećam se da je knjiga bila žute boje i znam skoro sve pjesmice napamet...ali nikako ne mogu doći do pisca.
Internet ne pomaže, ustvari ovaj post od viking RR je jedina ilole konkretna stvar koju sam uspjela pročeprkati. (Da, pomalo iz očaja sam išla guglat hrpu stihova.user posted image )

Ispričavam se što dižem staru temu, ali zbilja mi više ništa ne pada na pamet.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here