|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaja na pari
17.1.2011 10:17:05   
Nensi*
Nisam znala kako drugacije da nazovem temu,ako neko ima neki predlog neka promeni naziv slobodno user posted image

Mene interesuje kako kuvate jaja na pari? Imam jedan recept za tortu u koju idu ziva jaja,a strah me zbog salmonele da stavim ziva jaja,a nikad ih nisam spremala na pari...Inace,odvojeno se muti belance od zumanca...
Dajte neke predloge kako to da izvedem...
Imam i onaj aparat za kuvanje na pari,ne znam da li on moze da posluzi za to user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jaja na pari
17.1.2011 10:30:25   
Olga75
Stavis u serpu vodu da vri a u tu serpu stavis drugu u kojoj su umuceni zumanca i secer i to meses dok se na skuva . Tako moja mama kuva kremove koji su na pari

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jaja na pari
17.1.2011 11:55:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: olga75

Stavis u serpu vodu da vri a u tu serpu stavis drugu u kojoj su umuceni zumanca i secer i to meses dok se na skuva . Tako moja mama kuva kremove koji su na pari

Ovako i ja radim.Nema greske.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jaja na pari
17.1.2011 12:05:45   
Nensi*
Hvala,hvala user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here