|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad dete laže!
2.9.2010 9:32:39   
Lu
Juče mi je složio priču u koju sam skoro povjerovala, moj trogodišnjak!
Prv dan u vrtiću i pitam ga šta su radili kako je bilo?
On;
Išli smo sa tetom trotoarom dalekooooo, u drugi vrtić!
Ja;
Kakav drugi vrtić?
On;
Veliki, plave boje!
Ja;
Pa koga ima tamo?
On;
Ima puno djece, pišu slova i brojeve a ne igraju se samo kao mi!

Još smo mi pričali o tome,uglavnom ja sam shvatila da su jedino mogli ići u školu , pošto obilaze razne ustanove, ali mi je čudno bilo da su ih vodili prvi dan i obično kažu za tako neštouser posted image
Nisam mogla da vjerujem da bi on mogao da izmisli takvu priču i najbitnije zašto?
Jutros pitam tetu, kaže ona, ma nismo ni vani izlaziliuser posted image

Mislim, nije ovo ništa strašno ali je strašno da jedan trogodišnjak sklopi ovakvu priču, pa šta će biti poslijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 9:47:25   
Anoniman
Lu, ja mislim da deca ponekad mogu da projektuju ono što su od nekoga čuli, kao svoje lično iskustvo. Možda je od neke dece čuo da njihov stariji bata/seka već ide u veliku plavu školu gde se uče slova, pa se uneo u maštanje. Možda su tete u vrtiću spomenule, kroz neku desetu priču, da će kad porastu ići tamo...
Ja bih se zabrinula da me dete slaže u svoju korist. Dakle, "nisam ja mama slomio šolju, tata je", i takve stvari. Aovo, kod takvih mališana, bih prepisala maštiuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 9:50:14   
lanajelena
Lu meni je Lana toliko juce ispricala verzija o boravku prvog dana vrtica da nista nisam shvatila sta su radili user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 9:55:36   
Lu
Da, možda je mašta...da izmijenim naslov laganje ili maštauser posted image
Ajd smilite bolji naslov!
Ne znam , mene je samo začudilo da on nije trepnuo ni kad sam ga pitala, jeste sigurno sine išli, da se ti nisi zabunio, čini mi se da ti raste nosićuser posted image
Ma jesmo mama kad ti kažeeeeemuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 10:00:42   
Anoniman
Ko zna, koliko se on uneo u to...duša mala, ja iskreno ne verujem da te je namerno, smišljeno slagao...nekako mi je Roko suviše dobrica za tako nešto, iako verujem da sva deca kad-tad pokušaju da proture neku laž...al nema on nikakve koristi od toga, osim što je ispričao lepu pričuuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 10:02:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

..al nema on nikakve koristi od toga, osim što je ispričao lepu pričuuser posted image

E baš ovo i mene tješiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 10:08:30   
Anoniman
Nemoj da se sekiraš i opterećuješ, ako to preraste u svakodnevno "maštanje"user posted image onda možda i ima razloga za brigu, a ovako...možda je samo bio uzbuđen zbog odlaska u vrtićuser posted image
A naziv teme bi mogao da bude i Laž ili bezazleno maštanjeuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 12:25:10   
Anoniman
Nije to laž Lu, ali ne znam šta je. Luka često priča izmišljene priče, ali još uvek uspevam da procenim šta je istina a šta ne.
No, juče... ne mogu da se set_im šta je tačno bilo, rekao je nešto, ja sam rekla da to nije istina, i pitala ga odakle mu to, a on je tiho promrljao "Tata mi je rekao", znao je da je tata u drugoj sobi. MM ga je čuo i došao da pita "Šta sam ti ja rekao? Šta izmišljaš?" (naravno kroz osmeh), i onda se postideo i otišao u svoju sobu.

< Poruku je uredio Tash -- 2.9.2010 12:26:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 12:25:35   
Anoniman
Nego, šta ćeš sada? Hoćeš mu reći da znaš da je izmislio?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 13:36:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Nego, šta ćeš sada? Hoćeš mu reći da znaš da je izmislio?

Neću mu reći da znam da je izmislio nego ću započeti ponovo priču na tu temu, da ga nevedem da sam kaže da je izmislio, odnosno odakle je sve poteklouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kad dete laže!
2.9.2010 17:15:24   
Anoniman
Javi šta kaže. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
14.11.2010 15:49:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kad dete laže!
14.11.2010 15:50:14   
Ana RR
Joooj, gagi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kad dete laže!
14.11.2010 15:52:57   
LillyT
IZVORNA PORUKA: gagi
Mislim stvarno kontam da je odvedem djecijem psihologuuser posted image


Ja sam moju već vodila user posted image

Mm-ova sestričina (još malo pa 3 godine) isto laže, gleda me u oči i laže. Ja joj kažem da to nije lepo, ali ne vredi... valjda je to normalno u nekom periodu user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
14.11.2010 15:54:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kad dete laže!
14.11.2010 15:59:31   
Ana RR
Ja sam bila užasno brbljivo dete sa ogromnom maštom user posted image pošto smo često putovali vozom ja bih za 5 minuta već upoznala sve ljude u kupeu i pričala im kako me tata gađa teglom kad ručamo, kako nikad nisam jela banane a mama neće da mi kupi.. svakakve gluposti od kojih su moji propadali u zemlju user posted image a da ne pričam koliko sam psovala (učila me baba koja je bosanka).
Čim sam krenula u predškolsku, sa 5 godina, prestala sam sa tim glupiranjem! Mislim da je to (u većini slučajeva) samo faza koja će proći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
14.11.2010 16:01:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kad dete laže!
14.11.2010 16:04:03   
LillyT
Ajme Ana, u današnje vreme, njih bi priveli, a tebe poslali u centra za socijalni rad, jer po novom pravilu, svako je kriv dok se ne dokaže suprotno. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kad dete laže!
14.11.2010 16:07:33   
Ana RR
user posted image user posted image da znaš, Lilly! Nije im bilo lako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
14.11.2010 16:10:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kad dete laže!
18.1.2011 17:52:35   
bebać
Sergej je neko jutro slagao u svoju korist dok si trepnuouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pošto mu ne dozvoljavamo da non stop gleda PEPU na y.t. na netu,kažemo mu da čiko isključi internet i da nema pepe.
Juče ujutro je ustao iz krevetića,došao i legao kod supruga i rekao mu 'tajo meni onaj čiko sad poslao poruku i rekao da je uključio internet,hajd ustani i upali mi pepu'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pita ga suprug 'kad ti je poslao poruku'

kaže on: 'evo maloprije,doksi ti spavao'....

ja sam bila u šokuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kad dete laže!
18.1.2011 17:57:33   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tash

Nego, šta ćeš sada? Hoćeš mu reći da znaš da je izmislio?

Neću mu reći da znam da je izmislio nego ću započeti ponovo priču na tu temu, da ga nevedem da sam kaže da je izmislio, odnosno odakle je sve poteklouser posted image



Ma LU opusti se,neka ga nek mašta,baš je sladak...ne radi dijete ništa loše...naravno sad ako počne nizat priče za pričom,onda je za zabrinuti...a ne vjerujem da će do toga doćiuser posted image

Moj je slagao u svoju korist,a baš slagao...a meni opet drago što se zna snaći ovakav malenuser posted image user posted image sad ćete reći da nisam normalnauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kad dete laže!
18.1.2011 19:35:01   
Olga75
Marija ima novi fazon , ne znam da li to da nazovem laganje jer mi se cini da ja mala za to ali kad joj se cini da ne obracamo dovoljno paznje na nju uhvati se za stomak i kzae : bo tompa - boli me stomak
jos uvek ne mogu da joj skrecem paznju na to jer mislim da nece razumeti ali se plasim sta ce biti kasnije user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kad dete laže!
18.1.2011 20:28:05   
Lu
Olga ništa to nije, to je samo za smijanje, srce malouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kad dete laže!
4.11.2011 9:28:52   
Anoniman
Eh , ovih dana Aki intenzivno laze , kako ?
Izadjem ispred on sa drugarom prica nesto i dodje do mene i sapne `mama reci da je tako kad te Aca pita`. ja ostade MU. Prilazi Aca pita ` Jel XY dao Andreju 10000 kad je vikao na njega pa kao da plati kaznu ?` Ja u soku , gledam u Akija on mi NAMIGUJE ! Klimam glavom i odlazim , vracam se posle par min , zovem ga i pitam sta to znaci , on kaze zezam ga .. Rekla sam mu da mora da kaze Aci da se salio inace ce biti lazov i niko se nece igrati sa njim , on kaze znam , reci cu mu , neka ga jos malo , to radim stalno sa drugarimauser posted image
Sta ovo sve znaci user posted image
Uvece dok se kupa , mi pricamo i dok vecera , sta se sve desavalo tokom dana i on mi uvek prica kako je zezao drugare , pitam ga da li im na kraju kaze da ih zeza , on kaze da , nisam pametna ..
Kako da se postavim , hoce li postati lazov ?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

ime za moju devojcicu
beba13

misljenje o imenu AURORA-LANA :)

da (28%)

ne (66%)

ili komentar :) (7%)


Ukupan broj glasova: 137

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here