|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Komoda za TV
17.11.2009 22:05:49   
Ana RR
Čini mi se da mesecima kupujemo komodu za tv i nikako da nešto nađemo.. Izbor je manje više nikakav, ako mi se nešto i dopadne jako je skupo..
Bili smo i na sajmu nameštaja, i ništa zanimljivo nisam videla.. tj. videli smo nešto što nije loše ali za tih 30 hiljada koliko košta, mogli bi napraviti nešto što će biti baš po našem ukusu..

I evo danima gledamo na netu, tražimo ideje, crtamo, pa ćemo videti koliko bi nas koštalo da napravimo.
Uglavnom, evo nečega što mi se dopalo:

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


to je nešto što nam se dopada.. za boju ćemo se usput odlučiti, volim wenge ali pošto je tv i sva tehnika crna, možda ću izabrati nešto svetlije drvo.. zid je u nekoj terakota crvenoj boji, pa moram i sa tim da se uklapam (na proleće definitivno krečimo, tad će biti treća godina sa tom bojom i ne mogu višeeeeeee, dosadila mi jeeeeeee)..

Predlozi i sugestije su dobrodošli user posted image

- ako imate stolara da preporučite
- ako znate u kojoj radnji bih dobro prošla sa kupovinom materijala

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.11.2009 22:09:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:31:22   
Anoniman
Eh da...

Kada smo se uselili, kupili smo nešto ovakvo... Nisam našla baš baš tu sliku, ali ovo je najsličnije, naime, shvatićete poentu: zauzima ceo zid, spojeni elementi, moj ima čak i celu zadnju stranicu, pa se zid vidi samo iznad regala (jel se ovo uopšte zove regal? user posted image )

user posted image

Najradije bi ga sada bacila u đubre. Tu ni za šta nema mesta, a glomazno je, pojede prostoriju.

Ja bih sada jedan nizak element kao na tvojoj drugoj slici, i onda iznad lepo dve police. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:48:47   
Ana RR
To se i meni najviše dopada, ali pitanje je Da li praviti sam ili kupiti gotovo..? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:52:12   
Ana RR
Evo ovu smo videli na sajmu, nije loša ali nothing special...

Cena je 27 hljada (to je sa sajamskim popustom)

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:52:41   
Anoniman
Juče sam bila u Vitorogu.

Ima takvih sličnih. Nisko dole, nisam sigurna da li su fioke, ili vrata pa unutra police, iznad uma dve police, i jedan stakleni kao ormarić sa dvoje vrata i dve police unutra (to se kači na zid), i košta oko 27000 ako se ne varam. Nisam se udubljivala jer sam tražila predsoblje.

Ništa te ne košta da prošetaš i vidiš. Probaj na Vitorogovom sajtu, možda ima cena.

Samo sa njima pazi, jer može da ti se desi da čekaš čitavu večnost na isporuku, najbolje je cash&carry. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:53:07   
Ana RR
Mogu se birati boje drveta i frontova, beli ili crni frontovi, za drvo ne znam koje su varijante..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:54:27   
buhla
hmm, po meni je bolje praviti, jer biras onako kako ti hoces i kako tebi odgovara! setkala sam se malo po salonima namestaja i iskreno nisam nigde nasla ono sto bi ja volela a i ono sto lepo izgleda nije kvalitetno.

ja mogu da ti predlozim Darex


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:57:02   
Ana RR
Ima kod njih ova varijanta

user posted image


ali moj muž neće toliko nisku komdu za tv.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 22:58:31   
Ana RR
Darex tek treba da obiđemo, i Uradi sam i još neke radnje tog tipa, to mm zna.. videćemo kakve su cene..
Prošle zime smo gledali u ZoMontu materijal, pala sam na dupe kad sam videla cene...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:00:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ima kod njih ova varijanta

user posted image


ali moj muž neće toliko nisku komdu za tv.



Sad sam htela to da stavim. user posted image Ali je u nekoj drugoj boji izloženo. E ja bih baš tako nisko! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:03:12   
Ana RR
Meni ne odgovara tako nisko jer će se videti utičnice, a to mi je bezveze..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:04:49   
Anoniman
O tome nisam razmišljala... Ne znam ni gde je ta jedna jadna utičnica, meni ne gine produžnni svakako. user posted image Pa stavi TV ispred utičnice. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:07:53   
Brand new mama
Sorry sto se ubacujem,a da uhvatite nekog ko ide do Ikea-e(ili pogledajte sami na net-u pa opet uhvatite nekog) da vam pokupi prospekt te komode koja vam se svidja-imaju i mjere i sve ostalo.A zadnji put kad sam bila vidjela sam skroz simpaticne ideje(meni se svidjaju varijante i "magicnog zida").


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:09:16   
Anoniman
Šta je magični zid?

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:10:05   
Anoniman
Vidiš Anči, dobro je ovo što ti BNM kaže. Ako si do sada čekala, čekaj još malo da se otvori Kika u Bg. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:15:18   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Čini mi se da mesecima kupujemo komodu za tv i nikako da nešto nađemo.. Izbor je manje više nikakav, ako mi se nešto i dopadne jako je skupo..
Bili smo i na sajmu nameštaja, i ništa zanimljivo nisam videla.. tj. videli smo nešto što nije loše ali za tih 30 hiljada koliko košta, mogli bi napraviti nešto što će biti baš po našem ukusu..

I evo danima gledamo na netu, tražimo ideje, crtamo, pa ćemo videti koliko bi nas koštalo da napravimo.
Uglavnom, evo nečega što mi se dopalo:

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


to je nešto što nam se dopada.. za boju ćemo se usput odlučiti, volim wenge ali pošto je tv i sva tehnika crna, možda ću izabrati nešto svetlije drvo.. zid je u nekoj terakota crvenoj boji, pa moram i sa tim da se uklapam (na proleće definitivno krečimo, tad će biti treća godina sa tom bojom i ne mogu višeeeeeee, dosadila mi jeeeeeee)..

Predlozi i sugestije su dobrodošli user posted image

- ako imate stolara da preporučite
- ako znate u kojoj radnji bih dobro prošla sa kupovinom materijala

user posted image


Ne znam koja ti je vrsta namestaja u stanu-koji stil,ja sam recimo za varijantu tipa 2 panja i jedne nosece daske koja moze da se kantuje kod stolara-u radnjama gde se prave kuhinje ona moze da ti bude od kvalitetne iverice,ili sta ti vec volis,panjeve mozes isto da kupis izaberes po mogucstvu sa zilama,najbolje ne obradjene i sama sa muzem ismirglas obojis u boju koja ti odgovara najbolje boja drveta sa lakom ili pak izlakirate samo-sve stvar ukusa.
Ja sam ovu sto je Tasha pokazala izbacila napolje i napravila policu samo za tv.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:22:43   
viking
Otvaraju se granice za koju nedelju, što ne skoknete do Budimpešte i do Ikee? Tamo stvarno ima super stvari, mi bili u januaru ove godine, kupili boga za 900 evra... A Kika se otvara za koji dan (u novembru, ne znam tačno datum) ali su oni dosta skuplji od Ikee. Bar u Budimpešti.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:26:38   
2002m
ovo je moja, nije nista posebno(kupljenja pre 3,4 god.user posted image
user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:27:57   
Brand new mama
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Šta je magični zid?

Ma(da ti objasnim na moj slikoviti nacinuser posted image ) velika drvena ploca koja se postavi na citav zid i onda ti ubacujes elemente(ima i zljebove u sebi),moze tako na taj zid i da se postavi TV,police po zelji-simetricno,razbacano....I mozes da mjenjas raspored kad hoces(vidjela sam to kod jedne poznanice,samo je ona to platila oohhoo )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:28:44   
2002m
user posted image vidi ovo.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:30:56   
2002m
ovo mi se svidjauser posted image
user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:31:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

ovo mi se svidjauser posted image
user posted image



Prelepo, ali znaš li ti kako se tu vidi prašina? Možeš stajati pored sa krpom ceo dan. user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:36:03   
2002m
Ti sad puno trazisuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Komoda za TV
17.11.2009 23:39:08   
2002m
user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Komoda za TV
18.11.2009 8:02:21   
*Alexx*
Ja samo zamišljam kako će Andrej kad prohoda samo da ruši okolo po tim policama user posted image Ali i meni se sviđaju te niske police user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here