|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 14:05:55   
eugenija
Dilema koja je mučila kupce televizora zadnjih godina mogla bi postati stvar prošlosti jer neki snažni proizvođači odustaju od proizvodnje plazma televizora. No, možda je upravo sada dobro vrijeme da još jednom progovorimo o toj dilemi jer ta tehnologija nesumnjivo ima svojih prednosti

Više na: KLIK


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 14:07:59   
Anoniman
Mi smo uzeli LCD, zbog toga što se Plazme dopunjavaju u servisu (što je diskutablno gde su i da li ih uopšte ima?!) na nekoliko godina...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 14:08:56   
eugenija
Kako misliš dopunjavaju?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 14:13:49   
Anoniman
Pa tako... posle nekog vremena se istroši nešto (plazma user posted image ) iz njih, pa nosiš u servis da ti ga dopune. Ma ne znam, nisam ti se ja draga u to udubljivala, jer za početak nisam znala šta je "plazma", pa sam u pola ozbiljnog muškog razgovora pitala kakve veze Plazma keks ima sa TV_om.

No, znam da se nešto dopunjava na svakih čini mi se 5 godina, to je razlog zašto smo mi, a neki naši prijatelji, uzeli LCD a ne plazmu.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 14:58:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

kakve veze Plazma keks ima sa TV_om.




user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:00:28   
Modessty
plazma keks i Tv
user posted image user posted image user posted image

tv pun plazma kekesa!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:00:34   
Anoniman
meni svejedno samo nek je velik ekran

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:01:14   
Anoniman
puni se plazma keksom... red plazme obicne... red plazme čokoladne 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:01:38   
Anoniman
pa red mljevene plazme user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:01:44   
eugenija
Plazma TV sa 5 Bambijauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 15:04:43   
Mery
Ja sam cula od lika koji se bas razumije u tehniku da je plazma MNOGO veci potrosac od LCD-a

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 18:16:22   
Verus
mm prodaje i ugradjuje osvetljenja, audi i video, tako da da plazma ima bolji kvalitet slike ali kraci zivotni rok od LCD-a.  Znaci LCD ima manje problema i bolja je investicija...mi imamo plazmu, sa rokom trajanja od 50000 sati trajace oko 10 godina!  Pa kroz 10 mozemo uzeti drugi!  Plazme su inace i jeftinije (bar ovde).  Problem u koriscenju toga u Srbiji je sto tv kuce i kanali ne podrzavaju hdtv tako da je prakitcno bacanje para uzeti to jer nema nesto dobru sliku...eto to ja znam o tome user posted image  ljubi me majka user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 22:47:47   
mihi
Mislim da kada se preračuna taj broj radnih sati i plazma traje kao i LCD no nema veze kvalitetna plazma košta bar 2000 evra i više e sad LCD, Verus imamo mi D3 signala tj HD signal. Mi smo kupili Full HD SAMSUNG ali kod nas nema Full HD signala ali ima HD, u full HD signalu uživa Luka igrajući Sony PS 3user posted image user posted image .

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 22:55:35   
eugenija
A joj Mihi draga, rečiiiiii, kao da voziš Enterprajz u Zvezdanim stazama i daješ posadi uputstva gde da sleteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 22:57:48   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
1.4.2009 23:48:56   
cale17
Ja sam za LCD-82cm,zato smo ga ja i mm kupili.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.4.2009 6:35:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus
Problem u koriscenju toga u Srbiji je sto tv kuce i kanali ne podrzavaju hdtv tako da je prakitcno bacanje para uzeti to jer nema nesto dobru sliku...eto to ja znam o tome user posted image  ljubi me majka user posted image

Tako je i  Bih ali če uskoro morati sve te kablovske i ostale tv da imaju hd.
Kod nas je LCD a zašto, moraću pitati mm, ma znam da je i on nešto trubio o lošijoj kvaliteti plazmeuser posted image
Ja sam samo rekla hoću veeeliki televizoruser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 24.3.2011 20:20:46 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.4.2009 7:32:58   
sneza24
I mm je hteo da kupimo ili plazmu ili lcd.Zasad sam ga ubedila da necemo nista kupiti bar do svadbe a za posle vec neznam kako cu ga ubediti.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.4.2009 8:50:06   
mihi
82cm nije tako veliki jer se meri dijagonala a ne stranica. Ako imate veći prostor slobodno uzmite i veću dijagonalu. Eugi, HD redy je signal koju emituju kablovske mreže u Srbiji, ne znam kakav je slučaj u kod Vas? E sad pošto se prodaju i TV sa Full HD opcijom a tog signala neće biti u Srbiji do 2012, a pošto je to skuplja opcija dovoljan je i običan HD redy.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.4.2009 9:55:19   
bebać
Drage moje kod mene imaju dva obična tv-a(jesu veliki NOKIA i SAMSUNG)...m se bio zapalio prošle god za plazmu,kad smo uzimali svu ovu opremu za komp,ali ja nisam htjela....bilo mi žao lupii hiljadarku(tada,sad su cijene drastično opale)na to....meni tv kao tv(baš sam staromodna jel dauser posted image user posted image user posted image )i jedva sam izvukla svoje,ja htjela kameru i novi foto aparat,i tako i bi....a možda još malo pa i uzmemo,sad ih ima i po 720,00km....i još će cijene opadat

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.4.2009 19:02:14   
mihi
Super je LCD ne  skuplja prašinu uopšte.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
2.4.2009 20:12:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
10.5.2009 0:43:18   
Anoniman
Jako pazite kad kupujete tv..bilo kakav u radnji zbog garancija....i nikad nemojte pristati da uzmete tv iz radnje...koji je bio izlozen...a mozda i ukljuchen....verujte mi na rech...radila sam u marketu tehnichke robe....
Shto se tiche kvaliteta....plazme su jeftinije, a kratje traju, a lcd skuplji i navodno duze traju.... Laichki....i fizichki razliku mozete primetiti tako shto tjete dodirnuti ekran...ako se slika "razliva" u pitanju je plazma...a ako je povrshina tvrda...u pitanju je lcd.
Ono shto se troshi kod plazme su hemikalije izmedju 2 sloja stakla......sad sam vec zaboravila kako to funcionishe...ali uglavnom...mene su nauchili da su lcd kvalitetniji....

Ja lichno imam neki crt...doduse...novi....a shta tjemo ja i mm (md user posted image ) da kupujemo....pojma nemam user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.6.2009 22:40:41   
sneza24
Mi smo kupili lcd Samsung 82 cm.Na uputstvu nema srpski jezik ali ga zato ima ne meniju tv a mene interesuje kako mogu da ukljucim da gledam 2 programa jer ja i mm nemozemo uvek da se dogovorimo sta cemo gledati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: LCD ili plazma, šta odabrati?
2.6.2009 22:45:19   
2002m
Tema je super, bas sam danas saopstila mm da cu ove nedelja da idem da kupim lcd.Koju marku mi preporucujete?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here