|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Majka
17.5.2010 9:33:59   
buhla

Majka je majka najlepsa bajka
ta nasa rodjena mati
sve nam je dala zato joj hvala
a hvala malo i tati

KOLIBRI

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Majka
17.5.2010 9:54:33   
Lu
Joj super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Majka
17.5.2010 9:58:21   
prase
Moje dete je u zabavistu naucilo koreografiju (ili, bolje receno, "koreografiju") uz pesmu ciji naziv ne znam ali ide ovako:

Odakle nam usi?
- Rodila ih majka.
Odakle nam oci?
- Rodila ih majka...

Elem, ja se uvek istopim kada ga vidim kako on to revnosno izvodi, onoliko puta koliko ja pustim pesmu iz pocetka... Secerlemica mamina user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Majka
17.5.2010 10:03:07   
buhla
Prase... pesmica se zove  Najlepsa mama na svetu
ja uglavnom pustam spelt pesmica za mamu ovom mom misu user posted image
a za tate i nije neki izbor pesama user posted image

a ja volim mnogo i ovu Moja mama divno prica


< Poruku je uredio buhla -- 17.5.2010 10:05:06 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Majka
17.5.2010 10:07:07   
dunja RR

imamo tu temu http://www.ringeraja.rs/forum/m_23697/mpage_1/tm.htm#304100-moja mama divno pričauser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Majka
20.7.2012 22:06:02   
dunja RR
Jedan dečkić je upitao svoju majku: "Zasto plačeš?"
"Zato što sam žena" - odgovorila mu je.
"Ne razumem" - rekao je dečak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: "Nikada i nećeš".

Kasnije je upitao oca: "Zašto mi se čini da mama plače bez ikakvog razloga?"
"Sve žene plaču bez ikakvog razloga" - bilo je jedino što je tata znao reći.
Dečačić je odrastao i postao muškarac, i još uvek se pitao zašto žene plaču.
Na posletku je nazvao Boga. Kad ga je dobio, upitao ga je:
"Bože, zašto se žene tako lako rasplaču?"

Bog odgovori:
"Kad sam stvarao ženu morala je biti posebna.
Dao sam joj ramena, dovoljno jaka da nose svu težinu ovoga sveta, a opet dovoljno nežna da mogu pružati utehu.
Dao sam joj unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stiže od njene dece.
Dao sam joj čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kad svi drugi odustanu,
i da se brine za svoju familiju za vreme bolesti i nevolje bez prigovora.
Dao sam joj osećajnost da voli svoju decu bez obzira na sve, čak i ako je njezino dete veoma povredilo.
Dao sam joj snagu da nosi svoga muža kroz njegove greške i načinio je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.
Dao sam joj mudrost da zna da dobar muž nikada ne bi povredio svoju ženu,
ali povremeno testira njenu snagu i odlučnost da bude uz njega.
I napokon, dao joj je suzu da je isplače.
To je samo njeno na korišcenje kad god joj zatreba.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Majka
21.7.2012 23:19:49   
JMPM
Imao sam majku sa jednim okom. Mnogo sam je mrzeo zato sto me time dovodila u nezgodnu situaciju. Radila je kao kuvarica u skoli kako bi nas prehranila. Jednog dana, dok sam bio u skoli dodje da me vidi. Dovela me u veoma nezgodnu situaciju! Kako je mogla to da uradi ?! Ja sam je ignorisao i sa puno prezira pogledao. Narednog dana jedan ucenik mi rece :
"Uh, tvoja majka ima samo jedno oko"
Tada sam pozeleo da nisam ziv i da moja majka nestane iz mog zivota. Sledeceg dana sam joj otvoreno rekao : "Zasto me ismejavas? Zasto jednom ne umres?" Ali, ona nije nista odgovarala. Nisam ni malo oklevao da to kazem niti sam o tome razmisljao jer sam bio jako ljut. Nisam obracao paznju na njena osecanja i samo sam zeleo da napustim kucu. Marljivo sam ucio i dobio stipendiju za studije u Singapuru. Otisao sam tamo, studirao, ozenio se, kupio kucu, dobio decu, nakon cega sam bio srecan i zadovoljan svojim zivotom.
Jednoga dana dodje moja majka da me poseti, jer me godinama nije videla, a svoju unucad nije pre toga nikad videla. Kada se nasla ispred mojih vrata, moja se deca pocese smejati. Povikao sam :
" Kako si smela da dodjes da plasis moju decu? Napolje! Necu vise nikad da te vidim! "
Smireno je odgovorila :
" Oprosti. Izgleda sam pogresila adresu."
I nestala je...
Jednoga dana mi dodje pismo iz skole da se odazovem na porodicni skup. Slagao sam supruzi i rekao da imam poslovno putovanje. Nakon sastanka otisao sam staroj kuci u kojoj smo ziveli iz ciste radoznalosti. Komsije me obavestise da mi je majka umrla. Nisam pustio ni jednu suzu. U njenom pismu koje su mi komsije urucile je stajalo :
" Dragi sine, dosta sam o tebi razmisljala. Oprosti mi sto sam dolazila u Singapur i sto sam uplasila tvoju decu. Bila sam jako srecna kada sam cula da ces doci na sastanak. Ja se mozda necu moci dici sa kreveta kako bih te videla. Oprosti mi sto sam te u nekoliko navrata dovela u nezgodnu situaciju u tvom zivotu. Secas li se da si, dok si bio dete, doziveo saobracajnu nesrecu i izgubio oko? A ja, kao i svaka majka, nisam te mogla ostaviti da odrastes sa jednim okom. Poklonila sam ti svoje oko. Bila sam presrecna i ponosna sto moje dete moze videti svet tim okom. S ljubavlju. Tvoja majka. "

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
22.7.2012 0:33:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here