|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mider gaće i steznik
24.4.2009 23:22:39   
Anoniman
Jedna forumašica me je pitala o mider gaćama privatnom porukom, pa evo...

Mider gaće mi je kupila svekrva, najmanji broj - kada sam ih videla, bila sam sigurna da nema teorije da uđem u njih. Zaista je bilo tesno, ali izgleda je to poenta.
Liscine su, tako da pogledajte u prodavnicama sa Liscinim donjim vešom.
Počela sam da ih nosim nakon što su mi izvadili konce nakon CR (a to je bilo 15 dana nakon porođaja), i nosila sam ih dok Luka nije napunio 6 nedelja. Tada sam imala ravniji stomak nego ikada u životu. Da li su mider gaće učinile svoje, ili bi se to desilo i inače - ne znam. user posted image

Više su mi odgovarale od steznika jer mi se steznik narolavao gore, a stomak ispadao ispod njega kada sednem.

Kakva su vaša iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mider gaće i steznik
24.4.2009 23:35:13   
afrodita
Ja sam nosila steznik, nocu sam spavala
na ledjima, user posted image zato mi je sada stomak RAVAN
Ne znam da li to ima veze ali kod mene delovalo
dva putauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:27:28   
prase
Ehehehehehe... Ja sam se ponadala da ću ovde da pročitam nešto drugo... Meni se stomak povukao skroz nakon 6 nedelja, sam od sebe. Kilaža se isto vratila tamo gde je bila pre trudnoće. ALI pre par nedelja se pojavio stomak, tj. skroz je opušten, koža visi, kao da ima neke vodurine unutra, grozno. Preko noći se pojavio... Čini mi se da imam i višak tečnosti u nogama... Evo sedim i gledam svoj stomak, prvi put u životu ga vidim (osim u trudnoći) i razmišljam - hoće li se to ponovo nekako regulisati "samo"? Da li mi je kasno za te mider gaće ili šta već... Uh, poludeću. Kada zapnem sve stomačne mišiće, nema stomaka, samo višak kože... Ima li neka krema koja deluje suprotno onoj protiv strija? Mislim, baš lepo što nemam strije, ali mi ne treba ni ovaj višak kože user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:30:47   
Rivana
I mani se stomak skroz istopio posle porodjaja i sad kao nesto se naduo ne znam zasto mozda zbog probave.....Nervira me

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:36:16   
Anoniman
Prase i meni to isto treba pa ako sta saznas javni user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:36:21   
Jeca*
Ja sam počela da pijem one tablete zelenog čaja (pharmanova) i kao da mi se zaista smanjuje stomak. Stvarno imam utisak da deluju user posted image  pri kraju sam prve kutije. Potraćite ih na netu da vidite opis

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:37:06   
Anoniman
Jutros sam htela da otvorim temu "Tri godine nakon porođaja vratio mi se stomak" ali nisam stigla.
Možda je zbog ovog ludog vremena. Mislim juli mesec, a još uvek je kao da je početak aprila. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:39:52   
Rivana
Sad sam gledala na netu. Kazi mi da li ti je malo regulisao i probavu ja nesto imam problem i zatvorom i gasovima?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:40:21   
Anoniman
jeco jesu te tabletice za mršanje ili bas za stomak??????????????

ma Tasho ja u svoj vise ni ne gledam .... muka mi je od stomaka ....fuj

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:42:48   
Rivana
Jeco opet se ja interesujem koja je cena user posted image gde si ih kupila u bg

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:44:04   
Jeca*
Nisu za mršavljenje (ja sam alergična na tablete za mršavljenje tj ne verujem u njih). Ovo je kao koncentrisani zeleni čaj, bez kofeina. Svi znamo koliko je zeleni čaj zdrav, a navodno topi duboke masne naslage na stomaku. E sad, da li je to tačno, ne znam, ali jeste mi malo sredio probavu (premda nije ono da trčim u kupatilo, što često neke tabletice izazivaju), ali zaista imam utisak da je stomak počeo da pada. Ne smem ništa da tvrdim, jer sam ja i dalje na dijeti i smršala sam već oko 30kg, pa je možda sad došao red i na stomak, ali toliko su hvalili ove tablete da sam odlučila da probam.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:45:36   
Anoniman
a koja je dijeta Jeco pa si smrsala toliko?????????????????????????? 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:46:29   
Jeca*
U apoteci, oko 700 i nesto dinara, 60 tableta. Piju se 1-3 dnevno uz jelo. Ja pijem 2. Imaju dobar sajt, ne bih da reklamiram, i ovo je previse, ali proizvod mi se dopao, pa zato. Potrazite i pogledajte.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:47:21   
Anoniman
Ej žene, a Mider gaće i steznici?

Mislim, tako se zove tema. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:47:37   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Nisu za mršavljenje (ja sam alergična na tablete za mršavljenje tj ne verujem u njih). Ovo je kao koncentrisani zeleni čaj, bez kofeina. Svi znamo koliko je zeleni čaj zdrav, a navodno topi duboke masne naslage na stomaku. E sad, da li je to tačno, ne znam, ali jeste mi malo sredio probavu (premda nije ono da trčim u kupatilo, što često neke tabletice izazivaju), ali zaista imam utisak da je stomak počeo da pada. Ne smem ništa da tvrdim, jer sam ja i dalje na dijeti i smršala sam već oko 30kg, pa je možda sad došao red i na stomak, ali toliko su hvalili ove tablete da sam odlučila da probam.


Sigurno je i od tabletica jer dijeta skida sve osim stomaka user posted image stomak se uvek opire user posted image A koja je dijeta

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:48:25   
Anoniman
samo nek meni Jeca kaze na kojoj je dijeti user posted image user posted image user posted image

a mider gaće ...imam ih 2-3 ....negdje su u ladicama.... imam i steznik....ma nista .... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:49:14   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:49:50   
Rivana
Pa to je dijeta sto ide uz mider

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:50:35   
Anoniman
najvjerovatnije ne valja steznik je je plave boje (željineuser posted image user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:50:57   
Anoniman
Tabletice zelenog čaja KLIK

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:53:59   
Jeca*
Joj, pisala sam negde o tome vec. Poenta je da se puno krecem (i slabo nocu spavam-zahvalicu se na tome svom detetu user posted image ). Izbacila sam voce uvece, izbacila sam sokove...slatkise. Jedem samo crnu cokoladu od istih. Nema vecere, pijem puno vode. I da se razumemo, cesto sam gladna. Jedem onako usput, sa nogu. Meni je moj trenutni nacin zivota omogucio tako nesto, jer nista ne stizem od Luke. Ja se nekad u 17h setim da sem par zalogaja koje sam uzela dok je on doruckovao tipa pavlaku i hleb, nista drugo nisam jela. Ja sam ovoliko kg izgubila od porodjaja do sad, znaci sa sve porodjajem (nije isto kao neko ko samo hoce da smrsa). Sad mi je ostalo jos nekih famoznih 6-7kg da bih se vratila na svoju divnu staru kilazu kojom sam nekad bila relativno zadovoljna (eh, kako se ciljevi menjaju user posted image ) i to mi je najteze da skinem. Zasad pijem i taj zeleni caj, zakazala sam 10 anticelulit masaza da malo izbacim vodu, posto sam i dalje jako natecena i dalje ne mogu da stavim burmu....a prestala sam da dojim Luku pre 4 nedelje. Pa polako....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 15:58:02   
Jeca*
hihi..koleginica moderator pecka user posted image
lepo sam sve opisala u onoj temi što je otvorila Modesty KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 17:18:42   
nina83
Zanima me jedna stvar. Posle porodjaja kolike su sanse da koza na stomaku ostane smezurana i da visi? Da li je u pitanju genetika, vezbe, tonus..user posted image  I te mider gace, da li u tom slucaju mogu pomoci?
Videla sam kod nekoliko devojaka takav stomak i pomalo me brine da mi se ne desi isto..user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 17:49:11   
Anoniman
Mislim da to zavisi od elastičnosti kože. 

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 21:38:59   
Lu
A ja mislim da je to genetika,
ako si i prije imala izraženiji trbuščić obavezno će kad smršaviš ostati koža da visi, a ako ne može se sve vratitit u staru formu,naravno disciplinomuser posted image
Ja imam taj problem i smršavila sam i više nego prije trudnoće što sam imala ali taj trbuščić je i dalje tu,mada vježbe pomognu ali višak kože ipak ostajeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here