|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Musema za astal (sto)
14.6.2013 9:48:30   
Shishica
Sta vam je na kuhinjskom-trpezarijskom stolu?
Meni je onako po seljacki uvek musema! Imam sad neku braon pa moderna, jednobojna ali reljefna malo pa lepo izgleda..

Zasto musema? Zato sto je uvek onda sto spreman za SVE.. Posle samo obrisem i etogac! user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 9:50:49   
Olga75
ja imam na kuhinjskom stolu user posted image
i to je neka plava ( svetle i tamne kocke ) i zuti suncokreti
onako je deliricna user posted image
prosle godine je bila neka crveno crna sa sa nacrtanim vockama
i kod mene u kujni seljacki user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 11:10:27   
nata11
Na trpezarijskom stolu imam onaj stoljnak kao traka sa cirkoncicima ma prelep skoro kupila. Musemo imam malu neupadljivu na stolu na terasu jer je prevelika prasina da bi iso obican stoljnak. Inace ih ne obozavam, pogotovo one sa zivotinjskim dezenima :) user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 11:13:23   
minnica
Ja nemam sto u kuhinji, tj. imam onaj kao radni deo na oprugu, što se savije kad ti ne treba, pa na njega ne ide stolnjak, a u trpezariji mi glupo da imam mušemu, bez obzira na praktičnu stranu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 12:47:48   
Peace*
Na trpezarijskom stolu nemam ništa jer je kombinacija drveta i stakla i zaista bi bilo šteta pokriti ga.
Ni u kuhinji nemam ništa. Seckam na daskama, mesim na radnoj površini bez podmetanja ičega.
Ne volim mušeme, imam jednu, koristim je za decu kada se igraju sa plastelinom ili crtaju vodenim bojicama.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 12:54:08   
Figaro88
Mi imamo stakleni sto,Andrea ga svoga ulepi plastelinom i temperama pa smo stavili musemu skoro.Ima bas blesavih,jesu skuplje dosta nego obicne ali meni su odlicne

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Musema za astal (sto)
14.6.2013 12:57:37   
NadaR
Imam jednu zelenu na stolu napolju.
U kuhinji imam mali pult ,na njemu su podmetaci kad nas troje ruckamo . U trpezariji nemam nista na stolu. Jako mi se svidja sto pa mi zao da ga pokrivam user posted image Tu uglavnom jedemo samo kad imamo goste user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Musema za astal (sto)
2.8.2013 23:25:27   
Yula
Ja ne volim museme, ali zato ih moja sveki voli. Meni su totalno neprakticne, jedemo i posle moram sundjerom ili vlaznom maramicom da je cistim, bljkas. Ovako samo istresem stolnjak za rucavanje, imamo ih nekoliko, i posle nekoliko koriscenja, hop u masinu i stavljaj novi. I to samo za obroke, inace volim da mi je sto bez icega, gol :D

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Musema za astal (sto)
2.8.2013 23:43:16   
Didy
Ja isto ne volim mušeme. Prva asocijacija mi je kad sedneš za sto, zalepe ti se laktovi.user posted image Mislim, to ja tripujem, nisam još doživela, ali uvek mi je to prva asocijacija. Nemam sto u kuhinji jer mi je kuhinja, trpezarija i dnevna jedna celina i tu je samo trpezarijski sto. Od punog je drveta i ima staklo odgore, tako da nemam ništa na njemu, tako mi je najlepše. Kad jedemo, koristim pamučne stolnjake koje iskuvavam zajedno s kuhinjskim krpama, to mi je najčistije i najlepše. Ponekad kad npr. Stefan jede nešto, tipa čokolino ili puding, samo stavim onaj podmetač plastični tu gde on sedi.
Na terasi imam neki šareni stolnjak, tipa karirani, ali malo moderniji i nije pamučni, pa ako nešto jedemo napolju (npr. lubenicu ili neko voće), stavim podmetače preko njega, posle ih obrišem ako ima potrebe (tamo gde deca sede, najčešće ima potrebe user posted image ).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Musema za astal (sto)
3.8.2013 13:47:46   
Ana RR
Ne volim ni mušeme ni stolnjake, pamučni stolnjak koristim samo dok ručamo, usisam ga i spakujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Musema za astal (sto)
3.8.2013 14:04:52   
isidora88
ja ne koristim nista za sto, ni kad jedemo ni inace, stavim samo ponekad onaj podmetac i to je to

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Musema za astal (sto)
3.8.2013 15:44:50   
ivaMark
Hm, ne volim museme... nekako imam osecaj kao da nikada nisu dovoljno obrisane user posted image ili je to moja bolesna psiha...
Imam na stolu neko parcence tkanine kupljene u indijskoj radnji, ne bih to nazvala stolnjakom...jer pokriva trecinu povrsine, cisto radi ukrasa je tu... da mi se uklapa sa zelenom bojom koja preovladava user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Musema za astal (sto)
5.7.2015 18:10:51   
branki*
ne volim museme na svom stolu.moj muz je kupio jednu i sad je stavlja da se ne upropasti sto,a ja ludim i sklanjam je.trenutno nemamo nista na stolu,go je,ali hocu da kupim neki lep stolnjak,da ga ne prekriva u potpunosti,nesto poput srpskog platna,ali nemam vremena da trazim to..jedina musema koju volim je kod moje babe u selu,tamo mi je to nekako prirodno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Musema za astal (sto)
5.7.2015 18:25:10   
vikiveki
Ni mi ne koristimo mušeme za sto,kada ručamo postavim preko stolnjaka onaj beli stolnjak za ručanje i kada završimo sklonim ga

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Musema za astal (sto)
5.7.2015 21:11:19   
veselicaa
Ja museme ne volim a ni stolnjake nesto posebno.Kada rucamo stavim onaj beli pamucni pa posle istresem i sklonim.Kada ne jedemo hleb i kada je sve servirano u tanjire stavim samo podmetace.Inace moja svekrva mi je dala nekoliko lepih heklanih stolnjaka i to izgleda bas lepo kada se ustirka i opegla ali kako su mi deca jos mala nije to jos za nas,nekoliko puta su ih umazali bojicama i prosipali sok na njih,jedva sam ih oprala posle.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Musema za astal (sto)
9.3.2016 13:56:15   
Sladja 29
Koristim musemu ya sto jer je veoma prakticna...obrises je i to je to a dok sam stavljala heklane stolnjake to je bio haos....pranje,obavezno stirkanje pa susenje pa peglanje i kada ti dece na upravo stavljen stolnjak nesto slucajno prospu onda krece ludnica...zato samu vek za musemu...user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Musema za astal (sto)
9.3.2016 14:12:52   
aleksandrici
I ja sam za mušemu,obrišete vlažnom krpom i eto vam podloga za mešenje.Odlična je.A inače kad stavim stoljnak obavezno nešto prospemo i bude mi krivo pa ponekad izvoje i po neka svađa.Mušema,da ,naravno.

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Musema za astal (sto)
9.3.2016 14:19:46   
aleksandrici
Ponekad me želja mine pa stavim beli stoljnak.Ali su to retki momenti,jedino mi se sviđa što mogu lako mrvice da izbacim i to isteresm i spakuje,mušema mi je zahvalna jer ne trošim svoje dragoceno vreme na peglanje.

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Musema za astal (sto)
9.3.2016 14:43:42   
IvanaSK RR
Ja museme uopšte ne volim.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Musema za astal (sto)
9.3.2016 15:15:01   
Mala Elena
Koristim je samo kada razvlacim neko testo na stolu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Musema za astal (sto)
14.3.2016 20:20:13   
Sladja 29
Citam da pojedine ne vole museme...tako sami ja razmisljala...sta musema tomi je nekako seljacki pa sam stirkala i stavljala stolnjake na sto dok ih nisam skroz upropastila...a sada musemu jer ih ima kakve god hoces da retko ko i primeti da je musema u pitanju...obrisem krpom i to je to ....A naravno za neke svecane prilike tu su stirkani stolnjaci... user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Musema za astal (sto)
15.3.2016 0:15:49   
vikiveki
Ni ja ne volim baš mušeme ali kada mi deca jedu bez mušeme ne mogu pošto toliko izbrljaju stolnjak da je to strašno,zato ja kada ručamo stavljam mušemu,lakše mi nju da obrišem nego ceo stolnjak da perem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Musema za astal (sto)
21.6.2017 13:36:56   
ivannna
ja museme takooooo volim!!!

sada ima da se kupe bas lepe i sa lepim modernim sarama,
jedno vreme sam ih samo kupovala a sve cekam da mi dete poraste pa da ih koristim,sve mi zao

posto mi je kuhinja tamno braon,krem-bela ploca a zidovi zeleni,trenutno na stolu stoji musema bas u tim bojama-zeleno-belo-crna i svaki put kad nam dolaze gosti oduseve se kako se lepo uklopilo sve

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Musema za astal (sto)
21.6.2017 14:07:09   
Anck Su Nmaun
Jeste mozda prakticna al ih ne volim. Ja imam one male kockaste koje postavim i sklonim posle jela.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Musema za astal (sto)
21.6.2017 15:06:52   
Ana RR
Mi to koristimo samo za sto u dvorištu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here