|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:26:18   
Anoniman
moj muž je malo lud...juče je kupio ovo čudo

uglavnom poenta je imate daljinski i recimo igrate tenis tako što daljinskim mašete kao da udarate reketom pravim...znači nema pritiskanja tipkica i tih fazona

kupio je uz to i volan (zavališ se i voziš jer ni on nije fiksiran)....ma fantazija ...a u principu može služiti i kao klasični dvd

najbolje od svega što je on automatski kupio i externi hard disc i na njega nasnimio preko 200 igrica (od super maria pa na dalje )

user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 13.8.2009 10:28:36 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:28:35   
Anoniman
Ja pocinjem biznis sa ovim very soon :))) 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:29:43   
gagana83
Mm je lud za ovim cudom i redovno ide u igraonicu pa je jos i mene zarazio,i ja isla par puta. Prvi put kad sam isla sam dobila upalu misica na ruciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:30:22   
Anoniman
Miljana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:31:00   
Anoniman
Vučkice, draga, idem do Milje na kafu uz pogled na more, a onda stižem kod tebe na igice. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:31:27   
Anoniman
navodno ima i ova ženska Wii konzola nešto fol aerobik i ona je jeftinija 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:33:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Vučkice, draga, idem do Milje na kafu uz pogled na more, a onda stižem kod tebe na igice. user posted image


bujrum dušo moja draga ...a djecu ćemo u drugu sobu zaključati da nam ne otimaju igrice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:34:12   
Anoniman
Ja mislim da je fora da imas cd koji se ubaci pa igras, ima boks, tenis, aerobik... kazu da je aerobik zakon, ne treba ti nista pored toga.

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

navodno ima i ova ženska Wii konzola nešto fol aerobik i ona je jeftinija 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:35:03   
Anoniman
Moje dete bi flipnulo da može da mlatara daljinskim i da to bude reket. I ovako stalno vuče neke igračke (kegle za kuglanje, mačeve i sl), i priča da je to reket!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:36:17   
guppy RR
Gledala sam dugo taj WII .... ali je skup, majku mu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:36:30   
Anoniman
Ja bih ga odmah na tenis upisala user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moje dete bi flipnulo da može da mlatara daljinskim i da to bude reket. I ovako stalno vuče neke igračke (kegle za kuglanje, mačeve i sl), i priča da je to reket!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:36:42   
gagana83
Da,ali imas razlicite dodatke:za tenis ili kuglanje npr. igras sa ovim daljinskim a za boks treba neka druga dva nastavka koja natakaris na ruke pa onda igras

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:37:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ja mislim da je fora da imas cd koji se ubaci pa igras, ima boks, tenis, aerobik... kazu da je aerobik zakon, ne treba ti nista pored toga.

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

navodno ima i ova ženska Wii konzola nešto fol aerobik i ona je jeftinija 



ne znam baš objasniti Miljana ....al mene više zanima Crash Bandicoot i sl plemenite igrice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:38:29   
Anoniman
na tenis može tek sa punih 5 godina (ja sam dugo trenirala tenis)


da...pa zato muz i hoće da naruči te dodatke oni su vani od 15 dolara pa na dalje

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:38:36   
Anoniman
Ma meni su najbolje one socijalne igrice sto su 20 god stare, tipa game boy, commodore 64, sega mega. Takvih imam oko 15 000 u kompu. Sve mi je ovo novo bzvz.


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ja mislim da je fora da imas cd koji se ubaci pa igras, ima boks, tenis, aerobik... kazu da je aerobik zakon, ne treba ti nista pored toga.

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

navodno ima i ova ženska Wii konzola nešto fol aerobik i ona je jeftinija 



ne znam baš objasniti Miljana ....al mene više zanima Crash Bandicoot i sl plemenite igrice user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:39:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ja bih ga odmah na tenis upisala user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moje dete bi flipnulo da može da mlatara daljinskim i da to bude reket. I ovako stalno vuče neke igračke (kegle za kuglanje, mačeve i sl), i priča da je to reket!



Pitala sam, kažu da pre 5-te ne vredi, a najbolje bi bilo dočekati 7-mu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 10:42:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Gledala sam dugo taj WII .... ali je skup, majku mu user posted image


jeste ... 300 eura

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
13.8.2009 14:30:45   
Delijagirl
Wii je ludilo. Ja se secam kad je to drug doneo iz nemacke odma kad je izasao i igrali mi tenis kod njega u jednom momentu se Neca nesto zaleteo za loptom i proleteo kroz staklena vrata. Srecom pa se sve zavrsilo sa par manjih opekotina ali tako je to kad se dvoje nenormalnih nadje i igra tenis. Drugom prilikom dok smo igrali golf razbio je luster onim stapom za golf a da ne pricam kako mu se jadna keva ukocila dok je vezbala jogu na tome. Ja bi mnogo volela da imam to kuci ali samo kad pogledam mmja vec se sam naostri kad me podseti sta se desilo kod Nece a i neznam kako bi to izgledalo kod nas jer moje kuce skacu na mene kad samo pokusam da igram po kuci a kamuli da krenem sa igranjem tenisa ili neceg takvog :)  

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
14.8.2009 8:51:04   
Anoniman
budi me jutros buka u 4 ....ja sama u krevetu, u dječijoj sobi prazan krevet...odem u dnevnu moj muž i ćerka sjede i igraju se ...vozi dijete super maria u autiću


- uglavnom ona se probudila (tako mi bar muž kaže) oko pola 3 i došla u dnevnu i skužila tu napravu i zasjela
na kraju sam došla ja-vještica ....i otjerala je na spavanje ...zla majka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
14.8.2009 8:54:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 0:26:04   
gagana83
Mm kupio pre neki dan Wii.
Navadio se ko malo dete a ni ja nisam boljauser posted image
Otpala mi ruka od tenisauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 7:18:43   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mm kupio pre neki dan Wii.
Navadio se ko malo dete a ni ja nisam boljauser posted image
Otpala mi ruka od tenisauser posted image



Eto ti vežbanja za skidanje kila user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:20:10   
2002m
Nedavno sam ubedjivala  dete da  kupi  to  cudouser posted image ,  nece  stipsa da trosi  njegove  pareuser posted image .
Tako da sam ostala bez konzole, a tako bi  se  igralauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:33:04   
kokoloko
Moj savet svima je da Wii kupite na jesen. Ide lepo vreme, a deca kada se navade neće izlaziti iz kuće. ja sam ipak sa spoljne aktivnosti. imam Wii od zimus. mi igrali više nego naš sin. njemu brzo dosadi igrica, a kupiti novu je teškouser posted image  (5000-6000).

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:40:20   
gagana83
IZVORNA PORUKA: 2002m

Nedavno sam ubedjivala  dete da  kupi  to  cudouser posted image ,  nece  stipsa da trosi  njegove  pareuser posted image .
Tako da sam ostala bez konzole, a tako bi  se  igralauser posted image


Ccccccc dete da potrosi svoj dzeparac da bi se mama igralauser posted image

Mi smo kupili polovno.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here