|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Opcija "Anoniman"
7.8.2009 10:42:39   
guppy RR

Ako osećate da je neka od tema previše osetljiva da bi pisali odgovore pod svojim nickom, možete koristiti opciju "Anoniman".

Uključite je tako da (kao i obično) kliknete na dugme "Odgovor", i pored vašeg nicka uključite opciju "Anoniman".

user posted image

Odgovor će biti objavljen bez vaših podataka.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 10:51:08   
simke
Guppy nekad nema te opcijeuser posted image Evo ja pisem i trenutno je nemauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 10:52:36   
Anoniman
user posted image  Pa šta će ti ovde? Ima delova foruma gde ta opcija prosto nije potrebna.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 10:56:41   
simke
Ma ne treba meniuser posted image user posted image user posted image Ali hocu reci da se opcija nekad pojavi,a nekad ne,pa sam u rebusuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 10:59:27   
Anoniman
Mislim da se u Zajednici RR ne pojavljuje.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 11:03:48   
guppy RR
Pojavljuje se samo tamo, gde je to potrebno user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 11:07:35   
simke
Eto Guppy je razjasnilauser posted image Hvalauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 11:13:08   
Rivana
Ja necu da budem anonimna hocu sve glasno i jasno da kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 11:15:36   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Opcija "Anoniman"
7.8.2009 11:24:40   
Rivana

IZVORNA PORUKA: guppy RR

user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Opcija "Anoniman"
7.10.2009 20:13:44   
guppy RR
"Anoniman" piše i kod korisnika, koji su tražili da se njihov profil obriše sa Ringeraje.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 16:43:06   
eugenija
Evo ovako…   Kao aktivan član rr, osetila sam da moram da pružim nešto od sebe i pridonesem boljem razumevanju među nama članovima foruma. Jer uz rr ovde su se dešavale mnoge stvari, deca donosila na svet, cure udavale, rastavljale i proživljavale i preživljavale i neke od najintimnijih stvari. Ponekad je lakše nešto napisati i izbaciti „na papir" nego reći ili ispričati. Neko se bolje izražava putem pisane reči, a neko verbalno. Nekome ne predstavlja poteškoću niti jedan od oblika izražavanja. Bilo kako bilo, ponekad nam je lakše ispričati (napisati) neku mučnu privatnu stvar na nekom forumu potpunom strancu kojeg nikad nismo ni upoznale, nego dugogodišnjem prijatelju za kojeg smatramo da nas možda ne bi razumeo, ili da bi nas posle toga gledao drugim nekim očima.

Zbog toga služe nikovi, tako da je teško spoznati ko se krije iza nika, i ukoliko bi ja uzela da potražim jednu „Niknejmušu"iz Beograda, mislim da bi se mnogo pomučila, lutajući gradom i tragajući. Da je evo sve baš javno, i nije, jer ako bi bilo, umesto nikova bi stajala naša puna imena i prezimena, te tačna adresa, broj telefona i prikaz mesta boravka uz sliku sa google earth.

Ako se  i sa nikom osećamo nesigurno da javno kažemo šta mislimo, onda postoji i opcija anoniman, koju ja evo nisam nikada koristila, niti iskoristila. Ali to je moja stvar. Bilo kako bilo, ova opcija prosto ne ugrožava sliku o nama kod ljudi kojima smo okruženi, već daje jednu sliku o nama - našim online drugaricama – forumašicama. Ja sam možda rizikovala. Jedne prilike sam otvorila temu koja me dovela u poziciju da se nakon svaka tri tuđa posta - branim. Zašto?  - Pogrešno shvaćena. Osetila sam ogromnu količinu nerazumevanja, i po prvi put – neku negativnu energiju na forumu. Tema je bila „Prilagoditi sebe detetu, ili dete sebi" i ja sam na toj temi u nekih 80% postova iskomentarisana kao sebična majka, nemajka i neko kome nije stalo do sopstvenog deteta, te neko ko svoje potrebe stavlja ispred potreba deteta. Verujem da me i dan danas, nakon nekog  vremena od kako je ta tema pomalo zaboravljena, prati i bije glas nemajke, i to je taj deo o kome Anonimna na temi „Koliko cenimo sebe" govori kada kaže da ne želi da navlači gnev na sebe. Verujem da bih i ja bolje prošla da sam nekada odabrala ovu opciju, ali eto, takva sam kakva sam, i nekako je i vreme pokazalo i potvrdilo ili opovrgnulo neke predrasude o meni kao majci, ali i meni kao čoveku. U tom smislu potpuno razumem Anonimnu.

Evo gde je ne razumem:

Da sam ja recimo otvarala ovu temu, verujem da bih uspela da ne iscitiram bilo koga sa foruma. Ja bih počela sa: Koliko cenimo sebe.. U današnje vreme žene sve više trpe od nekog oblika nasilja.. bla bla.. I ubeđena sam da mi ne bi trebao neki citat da objasnim smisao teme. Tada bi bilo ko od nas ko bi se osećao da se nalazi u tom svemu, javio na temu i opisao kako stvari stoje. Takođe, taj neko može da uključi opciju Anoniman i da se olakša i da se ispriča i da se razjasni i da se objasni i da odgovori na pitanje naše drage Anonimne: Zašto to trpiš? Ja ako ne osetim potrebu da se javim u nekoj temi, ne javljam se, a Cipi ako bi osetila da treba nešto o tome da zbori i romori, uverena sam da bi se javila, pa bilo kao Cipi, bilo kao Anoniman. Ili bilo ko drugi od nas.

Dalje ne razumem je ono što je i Cipi primetila,  da neko ko kaže da te mnogo voli i to zaista voli, plaši se da ti pošalje pp i da se ozbiljnije zapita Kako si stara moja i ima li problema u braku? Ja bih tako napravila. Ebemu miša ako nekog puno voliš i stalo ti do njega, zašto onda ne bi mogao iz te ljubavi da budeš s njim otvoren i da ga pitaš nešto što te iskreno i od srca brine za tu osobu. Nezgodna je situacija za obe.

    Evo gde je nezgodna za Cipi.. Tumara po forumu i pita se ko stoji iza nika Anoniman..  U svakoj od nas vidi potencijalnu Anonimnu. Teško je da se opusti u konverzaciji sa bilo kim, i nemoguće je da izbegne da priča sa nekim za koga inače zna da ga puno voli, a da se ne zapita.. jel to ona? Mučno je.

    Evo gde je nezgodna za Anonimnu... Neshvaćena je. Htela je nešto sasvim drugo da kaže, ispalo je kako je ispalo, isprozivana je i ne vidi razumevanje. Šta da radi? Ja polazim od  osnovne izjave naše drage Anonimne koja kaže da ona mnogo voli Cipi. Pa kad nekog mnogo voliš,  a nije te razumeo, onda ti je jako teško. Teško je. Pored svega ovoga, još je ne razume ni pola forumašica. Nije lako.

Gde sam videla rešenje?  Za rad mira u kući , daljih dobrih odnosa i širenja pozitivne energije, a u cilju razumevanja, Anonimna bi trebalo otvorena srca da pošalje pp Cipi, i da se njih dve razjasne. ALI, da li će biti shvaćena? Tu na scenu stupa Cipi koja bi trebalo da pokaže dozu razumevanja i da pruži ruku dobre volje, te nadalje da nakon izrečenih i razmenjenih misli putem pp, nastavi sa daljim dobrim odnosom sa Anonimnom.
 
Ostale devojke, NE POMAŽETE  večito se opredeljujući za jednu od ove dve strane. Zauzimajući strane, ne donosi se i ne doprinosi RAZUMEVANJU. Ne doprinosi se poboljšanju i kvaliteti ljudskih odnosa, koji su po definiciji  ionako zakomplikovani  i u svakodnevnom životu i ovde.

Nadalje, moguće da i ja NE POMAŽEM. Ja sam samu sebe ujela za jezik onog momenta kada sam na temi Koliko cenite sebe predložila da se stvar razjasni putem pp, jer ko sam opet i ja da zabadam nos u tuđe odnose. Ali ljudi moji, ne mogu protiv sebe i ne mogu kao jedan mali šraf na rr da podnesem i da ignorišem nalet negativne energije na forumu čiji sam deo.
Kao neko ko je neshvaćen sa dosta svojih postova na forumu, potpuno se empatišem sa Anonimnom. Kao neko ko je u iskustvu imao i indirektne i direktne prozivke od strane nekih forumašica ,potpuno se empatišem sa Cipi.

Kao neko ko često udara i gde treba i gde ne treba, po ljudskoj nesavršenosti, neko ko ume da greši, ko ume da oprosti, ko ume da sam sebe kudi što nešto reče ili ne reče, od srca vam želim da ŠTO PRE I ŠTO USPEŠNIJE DOĐETE OBE DO RAZUMEVANJA. Ono je danas retko, a neko ko se mnogo voli može uspešnije do njega do dođe. Zato imate +, jer je ljubav na vašoj strani!

user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 31.1.2010 16:50:22 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 16:59:34   
Dora
Eugi, puna ljubavi i razumevanja, kao i uvek...user posted image
Draga, moram videti temu u kojoj si negativac, prosto je nemoguće sa ovakvim osobinama da si imalo loša majka, ali je sasvim normalno da te iskrenost i otvorenost dovede u situaciju da si pogrešno shvaćena. Pa, ne rezonuju ljudi stvari na isti način. To se desilo sa učesnicima na temi Koliko cenimo sebe i meni je žao zbog toga.
Ljubim teuser posted image

< Poruku je uredio Dora -- 31.1.2010 17:00:50 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:23:07   
Sonreir
Slažem se sa svime što je Eug napisala user posted image U redu je da opcija Anoniman bude na raspolaganju, ali zar nismo svi već anonimni i pod svojim nickom user posted image Mislim da svaka devojka i žena koja želi nešto da kaže o svojim problemima ima uslova da i sama to saopšti u određenoj temi bez toga da je neko pita nešto ili je citira javno. Slažem se sa Eug da za tako neke stvari postoje pp. Ja se nisam stidela svojih problema i ne kajem se zbog toga, ali nisam pisala kao anonimna jer mi umesto nicka ne stoji ime, prezime, adresa, broj telefona i jmbg. Ipak, važno je shvatiti da sve mi imamo neku svoju više ili manje lepu životnu priču i da je sasvim individualna odluka da li ćemo tako nešto javno priznati ili prećutati. Devojke, od srca vam želim da uspete da rešite problem iz teme "Koliko cenimo sebe" jer verujem da nijedna od vas nije imala loše namere user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:31:23   
Dora
Ja nisam anonimna, poznajem u družim se sa dosta devojaka sa RR, ni one nisu anonimne za meneuser posted image Slažem se da opciju anoniman treba da koriste one kojima je neprijatno da javno raspravljamo o njihovim problemima a izneti svoj problem javno nije ni malo lako i svaka čast svakoj koja to uradi. Ipak, ako se ova opcija koristi da bi se iza nje prozivale druge devojke, trebalo bi da reaguju moderatori.

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:33:24   
Sonreir
To sam htela i ja da kažem, ali nisam uspela tako jasno kao ti user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:35:53   
cipiripi
ja tu ne vidim problem, prva sam pozvala anonimnu da mi na pp posalje ko je i tu bih ja stavila tacku na sve to.
ali pp nema, i iskreno ni ne ocekujem je, svaka njoj cast ako posalje tj ako se identifikuje, i taj identitet stvarno nemam nameru da odajem na forumu jer je to neki nas odnos i komunikacija.
mislim da ne trazim mnogo, a da to sto trazim i zasluzujem..o tome se radi!

ljubi vas cipi user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:37:19   
Dora
Cipi, nisam ja majke miuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:41:05   
cipiripi
znam te pushko kad si pishtolj bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:41:22   
Sonreir
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja tu ne vidim problem, prva sam pozvala anonimnu da mi na pp posalje ko je i tu bih ja stavila tacku na sve to.
ali pp nema, i iskreno ni ne ocekujem je, svaka njoj cast ako posalje tj ako se identifikuje, i taj identitet stvarno nemam nameru da odajem na forumu jer je to neki nas odnos i komunikacija.
mislim da ne trazim mnogo, a da to sto trazim i zasluzujem..o tome se radi!

ljubi vas cipi user posted image



Da, bilo bi fer da znaš ko je i da sve ostane na tome. user posted image

P.S. E da, nisam ni ja, ti bar znaš da ja ne uključujem opciju anoniman ni za mnogo veća srauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Sonreir -- 31.1.2010 17:42:41 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:44:52   
cipiripi
imas za sad 4 poruke, ima vremena user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 17:47:12   
Sonreir
IZVORNA PORUKA: cipiripi

imas za sad 4 poruke, ima vremena user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



Sad kad sam izgurala, mislim da mi neće trebati user posted image Posle svega što sam napisala pod nickom bez anonimnosti teško bi mi bilo da sada uključim tu opciju user posted image I ne diraj moje poruke, sada imam već solidnih 5 user posted image Odosmo u off ... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sonreir -- 31.1.2010 17:48:15 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:27:53   
Anoniman
Moram da kazem i svoje misljenje vezano za ovaj deo...
Prvo, ja nemam pojma niti se secam da je CIPI ikad pisala o tome (sto ne znaci da ne citam pazljivo sta cipi pise user posted image user posted image user posted image )...Ali ako ona kaze da je ona TA...onda OK.

Smatram da Anonimna jeste imala dobru nameru kad je pokrenula temu i smatram da ima pravo da to uradi pod Anonimna ali
se ne slazem sa tim sto je citirala bilo koju od nas.

Takodje mislim da nije zabadanje nosa pitati nekoga :"HEJ, jesi ti OK" ali preko privatnih poruka...
po mom misljenju, ako se za nekog zabrinem...zelim da ga pitam kako je! Ali tako sto cu BAS TU OSOBU pitati kako je a ne tako sto cu OBJAVITI NJEN PROBLEM ili CITIRATI neki deo njenog posta ...to mi je nekako prozivanje...


Anonimna,jasno mi je da si htela da probudis temu i da ispitas misljenja o tome...
ali mi nije jasno
- zasto citiranje nekoga na taj nacin...
da sam ja htela to da uradim, pitala bih CIPI preko PP:"Je l imas nesto protiv da izvucem jednu tvoju recenicu kao primer za temu?"

ne znam...zao mi je sto se niste razumele...

Cipi, potpuno kapiram zasto te ovo pogodilo...
Anonimna, mislim da bi trebalo da se javis CIPI preko PP ...

Tvoja namera nije bila losa ali je nesrecno izvedena...to mislim!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:32:06   
Anoniman
mozda sam ja kreten ali ja NIKad nisam koristila opciju ANONIMAN...a toliko stvari , vrlo intimnih, sam iznela o sebi...


(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Opcija "Anoniman"
31.1.2010 20:43:42   
minavb
Ovu opciju do sada nisam koristila. Verovatno nikad i necu. Isto tako, neke stvari ne zelim da podelim sa ljudima na forumu, i o nekima ne zelim da polemisem pa neke teme prosto izbegavam. Mislim da citiranjem Cipi, anonimna nije zelela nista lose, vec samo da pokrene pricu o odredjenoj temi, a eto bas Cipi je ovih dana napisala nesto sto je moglo da se poveze sa temom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here