|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:32:38   
Nestrpljivaa
E ovako nisam nasla nigde slicnu temu pa ako postoji vi je zakljucajte a ja se izvinjavam moderatorima.
Kod mene je ovaj slucaj i prosto moram nekome da se izjadam i izbacim sve iz sebe.
Naime imam cerku 17 meseci koja je unazad mesec dana bolesna,krenulo je od kasljanja i curenja nosica.Otisle smo kod njene dr koju trenutno necu da imenujem,ona joj nista nije dala kao procice.Zakazala nam kontrolu posle par dana,njoj nije bilo dobro kasljanje nije prestajalo cak je pocelo i da je gusi nocu.Odvedem ja nju ponovo kod dr tada je dobila i temp i ona joj da antibiotik cefaleksin kao procice.Popila je celu bocicu ali ni to nije pomoglo ona je pocela povracati,imunitet joj je bio nikakav a temo se povecavala.Na moj zahtev sam traila da joj da uput da vadi krv i urin da vidi da nije neka infekcija.Na to moje pitanje ona je odgovorila kao PA HAJDE DA IZVADI ONDA DOBRO STE SE SETILI,nalazi su kao bili dobri kada smo nosili.Tog dana sam se vratila kuci i posle dva sata ona je dobila temp 40.1 odmas sam je odvela opet kod nje da bi ona meni rekla da joj na nalazu krvi ipak pokazuje da ima neka infekcija i opet joj dala CEFALEKSIN i rekla da ce da prodje.Temp je polako spadala ali ona je i dalje odbijala da jede i pije i bila je stalno pospana,i nocu je stalno vristala.
U cetvrtak je ujutru odvela na kontrolu i u cekaonici sam primetila da joj iz uveta curi gnoj,kada sam joj to pokazala ona je odgovorila VIDI PROCURILO JOJ UVO DOBRO JE DA NIJE OTISLO NA MOZAK.Poludela sam i trazila uput za deciju bolnicu a ona je meni dala za klinicki,kada smo stigli tamo oni su nas jedva primili.Dr ju je pregledala i rekla da ima jako puno gnoja koji je cak zahvatio i iza bubne opne,i da ako joj ne secne budnu opnu moze doci do pucanja i gubitka sluha.To je uradila i sada smo primljeni u bolnicu ali jos uvek je pitanje dali ce morati da ide na operaciju.
I RECITE VI SADA MENI KAKO JA DA REAGUJEM STA DA RADIM,DODJE MI DA ODEM TAMO I DA JE UBIJEM.tO NIJE DOKTOR TO JE MONSTRUM NE ZNAM STA BIH REKLA.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:39:38   
serpica
Tuzi je!!!!! A onda je pljuni po sred face sto jace mozes.Podnesi tuzbu,skloni stoku sa tog posla dok nije ubila neko dete!!! Uh izvinjavam se poludim kad procitam ovako nesto user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:43:12   
Nestrpljivaa
I to mi je padalo na pamet svasta mi se mota po glavi,nisam pametna

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:50:52   
vikiveki
E svugde je to tako,svi mi imamo izabranog lekara a biramo one koji su navodno dobri...problem nastaje kad se skoro svi opredele kod samo jednog doktora,pa onda kod njega uvek bude gužva i prima više pacijenata nego što bi trebalo i onda dolazi do tako velikih propusta.Moj stariji sin ima najboljeg druga koga je dr.isto tako bezveze lečila i nastavila bi tako da se roditelji jednu noć nisu obratili u hitnu zbog temperature gde su konstatovali da ima jaku upalu pluća...čak se i na snimku pluća vidi koliko je ozbiljno a njegova dr ga lečila prvo od bronhitisa a posle od kako kaže virusne infekcijeuser posted image Dečak je sada u bolnici sam,jako mi ga je žao jer majci nisu dopustili da leži sa njim jer ima 6 god

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:55:08   
Nestrpljivaa
ovo je strasno,nju je lecila prvo od gripa pa od virusa da bi na kraju dovela do uha.Strasno je to,koja sreca pa ja moram da ostanem sa njom inace ne znam sta bih.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 19:55:57   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Nestrpljivaa

I to mi je padalo na pamet svasta mi se mota po glavi,nisam pametna

I ja mislim da je možeš tužiti za nesavesno lečenje...e sad da li ćeš dobiti neku satisfakciju teško je reći sa obzirom kakav nam je pravosudni sistemuser posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:00:16   
Nestrpljivaa
Pa da ja je mogu tuziti ali ne znam koliko ce to pomoci,znam jos njih koji nisu zadovoljni njenim radom ali niko nece da je tuzi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:03:25   
Anoniman
tuzi je! i da ne dobijes nista od toga (sto je verovatno, vama je uostalom steta vec nacinjena) imaces satisfakciju da ce ostati negde zabelezeno.
zelim vam brz oporavak! user posted image

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:05:24   
Nestrpljivaa
Hvala ksena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:10:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Nestrpljivaa

Pa da ja je mogu tuziti ali ne znam koliko ce to pomoci,znam jos njih koji nisu zadovoljni njenim radom ali niko nece da je tuzi.

Možda bi uspeli da je suspenduju kada bi je više roditelja tužilo ili kada bi napisali neku peticiju,nisam sigurna ali vredi pokušati

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:11:45   
isidora88
uzas, tuzi budaluuser posted image
kako se zove dr? pisi na pp, bas me zanima koja je kretenka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:15:53   
Nestrpljivaa
Inicijali su J.P radi u Rumenackoj amnulanti

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pedijatri koji ne znaju svoj posao
2.11.2013 20:16:07   
lesica
Devojke, imamo temu Doktor XY mi se ne dopada!

Stoga ću zaključati ovu temu, a postove prebaciti tamo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here