|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijem prvaka
31.8.2017 7:56:35   
Peace*
Prosto ne verujem da ova tema ne postoji!? user posted image

Danas je u našoj školi prijem prvaka u 10h (baš zgodno vreme, mi što imamo prvake verovatno taj dan ne treba da radimo...)

Marko je mnogo uzbuđen. Juče su izašli spiskovi razreda, njih 8 iz vrtića je u istom razredu.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 8:00:29   
krin 40
To je preslatko.U školi moje ćerke je sutra.Danas idu da pomognu svojoj(sada već bišoj učiteljici) da ukrasi učionicu❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.8.2017 8:01:31 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 8:04:45   
Sanjica26 RR
Kod nas je u 18casova priredba. user posted image
Mi ne znamo sa kime smo u razredu. To ce da bude iznenadjenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 9:59:01   
IvanaSK RR
Prvacici, srećan vam polazak u skolu. Da ne ucite mnogo, a budete najboljiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 11:54:49   
Anck Su Nmaun
I kod nas u 18h jako smo uzbudjeni i ja i T user posted image A sutra skooolaaaaaaa user posted image

Inace ni mi ne znamo kakva su odeljenja. Drugarice nece ici sa nama sigurno jer smo mi na celodnevnoj nastavi, bice iznenadjenje ako neko poznat bude u nasem odeljenju user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.8.2017 11:56:51 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 14:07:48   
isidora88
Mi smo jutros imali prijem. Niko iz vrtica nije sa M u odeljenju, uopste svu decu iz vrtica su stavili u razlicite razrede. I kod nas su ove godinr uveli i popodnevnu smenu i za decu koja idu u boravak. Totalno mi kvari koncepciju ta novina i nemam pojma kako cemo se organizovati. A krece u jaslice, i njega treba kupiti ranije, M ide sledece nedelje popodne, ima ceo dan da taksiram i razvozim decu jer nam je i vrtic i skola na drugom kraju grada.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 14:31:21   
Peace*
A zašto si upisala dete u školu koja ti je daleko?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 14:39:09   
IvanaSK RR
Isidora, zar boravak nije do 18h bez obzira koja su smena?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 15:40:59   
isidora88
Boravak je do 17h kod nas.
Peace upisala sam ga tamo jer nemamo svakako nijednu u blizini, a u ovu skolu sam isla i brat i ja, i mama i tata mi zive na 2 minuta od skole pa mi je to predbost kad smo vec mi daleko. A vrtic nam je na 5 min.od skole.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 22:00:04   
mati
Mi sutra od 10h imamo prozivku prvaka i tek tad ce se znati ko koje su uciteljice. Makijevi najbolji drugari krecu u drugu skolu, gde sam i ja isla, ista generacija uciteljica. Moji su tamo, ali mi je nezgodno jer bi morali da se vracamo unazad, tj nije mi usput do posla ni vrtica.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prijem prvaka
31.8.2017 22:39:55   
Sanjica26 RR
Ovu temu zakljucavamo jer vec imamo slicnu temu. KLIK

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.8.2017 22:40:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here