|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 9:47:21   
jelena038
Ok - upis, a sta je sa maturom? user posted image

Moj klinac je trenutno poslednji put u vrticu, sa tetama i drugarima i jutros smo svi bili tuzni, kao da je kraj sveta. Sinoc su imali oprostajnu priredbu, u pozoristu, svi skolarci grada, sa svim tetama svih vrtica, sutra ce imati paradu i, iako formalno, mogu ici u vrtic do kraja leta, mi smo, nekako, odlucili da izmedju ova dva dogadjaja, kao sto ce biti na kraju svih faza obrazovanja, dete ispisemo i priustimo mu jos jedno u nizu "najduzih leta u zivotu", pred taj veliki pocetak, zvan - skola.

Da li su vasa deca ostala u vrtićima do škole? Kakav je bio rastanak? Kako se u vasem gradu proslavlja oprostaj od vaspitaca? Na koji ste se nacin pozdravili od te ustanove?

Volela bih da cujem vasa iskustva, posebno da mi pomognete oko izbora poklona za divne tete koje su mi bile najvernija zamena u zivotu mog deteta. Imam jos par sati da odlucim...
user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:09:10   
Ivanka 75
Nezgodno pitanje...
Kao prosvetni radnik ne umem da ti dam savet jer ni ja ne znam sta bi bilo prikladno...
Kupujes im svakoj posebno ili jedan zajednicki poklon?
Ako je zajednicki, onda moze nesto za posao, ono elektricno lonce za vodu, da ne kuvaju vodu za caj i nes u dzezvi....

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:09:36   
Anoniman
Nemam iskustva.
A tetama po buket cveća. user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:13:05   
Ana RR
Ram za slike.. album za slike.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:19:14   
jelena038
volela bih nesto sto ce da im ostane za uspomenu na milana... ram je nezgodan, menjaju se deca i generacije, a i glupo mi je, nisam ih uslikala sinoc, snimala sam.. a album... pa isto, da bar imam sliku za prvu stranu...
sta mislite - korpu sa cvecem, ali tako da cvece bude od sadnica, onih minijaturnih, pa da zajedno sa decom posle presade u saksije... odozgo izgleda kao cvece, a kad pogledas ispod, one minijaturne saxijice?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:20:45   
Ana RR
Meni deluje ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:25:33   
buhla
user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:31:18   
caca81
Moja ćerka sad završava 1. razred i prošle godine je bio taj rastanak pun emocija, jer su vaspitačice zaista bile divno. Prvo taj tvoj predlog sa cvećem je fenomenalan! Kod nas su sve mame dale pare i kupili smo zajednički poklon-lančić sa priveskom u obliku crvenog srca i minđuše na tu foru, jednu veliku korpu sa cvećem, a svako dete je na jednom velikom papiru nešto nacrtalo i potpisalo se, i to je stavljeno odmah na zid sobice. I da, dete smo ispisali krajem maja kad se to završilo, da se pošteno izlenčari do školskih obaveza.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 10:49:01   
jelena038
idem da procunjam jos malo, da ako mi jos nesto padne na pamet... uglavnom, uslikacu korpu telefonom, pa cu vam okaciti sliku, ako budem uzela to...

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 11:18:41   
Dora
user posted image Jelena, obožavam da čitam tvoje postove, lepo pišeš a i teme su mi zanimljive, sve što mene čeka... A tvoj sin...zamišljam ga kao jedno slatko divno dete i jako me ganulo i nasmejalo ono sa vrtićem i naočarima...a priredba, blago rečeno sam poludela kad sam pročitala o priredbi i onom skotu od "mame"user posted image

Cveće je meni uvek lep i vredan poklon, dobro pamtim svaki cvet i buket i tačno od koga sam ga dobila. Tako da, ja sam uvek za cveće!

Poljubi budućeg prvaka!user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 14:28:03   
jelena038
Dora, hvala ti, puno, nadam se da ces i ti uzivati u ovim lepim mukama user posted image mali mi je sou program (imas i slike, u albumu Milan, pa mozes i da vidis na sta to lici), a tete ce plakati, jer sam im napisala pesmu i kupila korpu sa cvecem u saksijama, ali nije bilo onako malih, koje sam trazila, nego su najmanje bile dosta vece, pa ne izgleda toliko slatko kako one skroz sitne izgledaju, ali je svejedno lepo i šareno. Pokušaću da uslikam, a pesmu mi je bed da objavljujem ovde, samo mi jos treba da nekoj od teta padne na pamet da progugla pesmu, da vidi jesam je skinula sa neta i nađe me ovde user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 18:45:56   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prva matura :)))))))))))
21.5.2010 19:22:37   
jelena038
evo korpe

user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prva matura :)))))))))))
11.3.2013 23:12:56   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: jelena038

evo korpe

user posted image


Svaka čast za izbor, i moja ćerka se pre dve god rastala od svojih dugogodišnjih vaspitačica i bilo je baš tužno,svi su plakali i deca i vaspitačiceuser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prva matura :)))))))))))
3.5.2013 1:52:48   
Bebilina
Moja cera je maturirala prosle godine i ja sam se kad su joj davali plaketu i poklon rasplakala.
Iako je u toj skolici provela samo godinu dana suze su vise bile zbog tog odrastanja, kao I prvog dana u velikoj skoli, kad sam je onako odraslu u uniformi ostavila sa uciteljicom.
Proslava mature je bila na nivou skole, priredba koju su decica spremila, pesma druge dece koja jos ne odlaze i dodela plaketa i poklona.
Uciteljicama smo kupili zajednicki poklon i cvece, a ja sam im jos napravila cupcakes sa imenom skole i "hvala".
Mala nije zavrsila godinu ranije jer sam ja bila pred porodjajem. Upisali smo je posle i u letnju skolicu od 2 nedelje.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prva matura :)))))))))))
6.6.2013 10:00:47   
Lu
I mi smo maturiraliuser posted image
Sinoć je bila predivna priredba,dobili su diplome za vrtić i za engleski koji suim predavalai volonteri iz srednje škole, bili su prepreslatkiuser posted image
Poslije smo otišli na picu da proslavimo, sa najboljim prijateljem. Sad ćemo pauzirati do škole,nek se malo "odmori" . Upisali smo se već, baš mu se svidjelo na upisu i već govori ko je njegova učiteljica, jedna koju je odabrao a bilo ih je 4 tako da nema pojma koja će mu bitiuser posted image
Danas pravim tetama tortu, zaslužile su sve pohvaleuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prva matura :)))))))))))
6.6.2013 10:14:29   
lesica
Lu, vidi ih samo kako su medeni user posted image

Mi u sredu 12.6. imamo prvu mini maturu, tj završnu priredbu u jaslicama i prelazak u vrtić. I na nivou grupe smo se dogovorili da svakoj vaspitačici uzmemo po korpu sa cvećem , knjigu "Srpska narodna književnost za decu" i bombonjeru.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 12:57:48   
Peace*
Mi smo juče imali završnu priredbu! Otplakah pola. user posted image

Priredba je bila formulisana tako da 4oro dece putuje svetom, a ostala deca glume osnovne karakteristike određenih država:
Francuska: slikari, moda, parfemi
Engleska: čaj u 5pm i Robin Hud
Kina: devojčica koja inače uči kineski je pevala na kineskom i nosila pandu u rukama
...
a cela priča se onda vratila na vojvođanske lale i njihove pošalice.
Luka je predsatvljao Egipat, bio je beduin, nosio hieroglife. user posted image

Bilo je mnogo slatko.

Zatim je na videobimu pušten unapred prepremljen snimak svakog deteta. Crtali su svoju budućnost kao strip, po principu "Ovo sam ja kada sam se rodio, ovo sam ja u vrtiću, ja u školi, na fakultetu, poslu, venčanje, kuća..." Bila je gomila odvala.

Najbolje fore su bile:
- Ovo sam ja kad sam se rodio, ovo sam ja u vrtiću, ovo sam ja u školi, ovde polažem za DJ, ovde sam DJ i svi se vesele, ovo je moja kuća i živeću sam jer neću da se ženim, i ovo je globus, tražim gde ću da putujem. user posted image
- Ovo sam se ja rodio, vrtić, škola, fakultet, detektiv, venčanje, deca, kuća, i na kraju - ovo ja idem u Tursku. (pretpostavljam da se spremaju za letovanje) user posted image
Luka je rekao da će biti rudar! user posted image Posle je pojasnio da ta ideja ima veze sa nekom igricom. user posted image

Pevali su posle još nekoliko pesmica, između ostalog Seoska sam lola i Ne govori ništa, opusti se, uhvati ritam (ne znam kako se zove pesma). Po meni, zanimljiv izbor. user posted image

Dobili su diplome za odrastanje, vaspitačica se rasplakala.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 13:10:50   
lanajelena
Jao Tasho divnouser posted image ,verujem da je bilo jako emotivno,to mene ceka sledece godine a ne zna se ko vise kuka vec sada mi ili vaspitacice kako cemo se rastati(bas smo divna grupa svi zajedno)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 13:29:52   
lesica
Moja, od juče, mini maturantkinja.

user posted image

Prelazi iz jaslica u vrtić, juče nam je bila divna priredba gde su malci pokazali svašta što su naučili. Bili su mnogo slatki onako zbunjeni i važni.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 13:33:38   
Trcosava
Izem je u kikice!!! BAŠ!

@Peace - molim da mi neko da naočare. Jbt još gledam imena dece i godište i kažem sebi, ma Tasha je... Pa sad Jelena piše Tasha i onda skontam potpis. Kilnite me pliz

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 13:34:40   
Olga75
divni mali maturant user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 13:37:35   
lesica
Fala vi, fala vi! Mama je suzila i slinila kući... porasla mi šmizi user posted image (nekako od jednom)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:27:24   
Trcosava
Plačipi.......user posted image

Mnogo mi je važna na ovoj slici, sa ve onim položajem nogu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prva matura :)))))))))))
13.6.2013 14:32:06   
pandina
Jao,medene li maturantkinje!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here