|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pubertetlije
29.12.2008 15:07:55   
Anoniman
Imam brata tinejdžera, sada je 8mi razred. Mnogo je dobar, ali i ja sam bila dobra kada sam sa mamom i tatom, a kada ih nema... svašta mi je padalo na pamet. user posted image  Uglavnom, to su te godine kada krene alkohol... i to prvo iskustvo ume da bude gadno. user posted image  user posted image  Otišao je sa društvom na Kopaonik na skijanje. Ja znam da on voli da skija, tako da ne brinem dal će nešto brljaviti tokom dana, znam i da ima dovoljno mozga da siđe sa skija ako je umoran, ako je vejavica ili mala, pa ne brinem dal će da slomi sa skija... (naravno, može da se razbije i bez nekog posebnog razloga...). Mene je mnogo više brinulo to da prvo pijanstvo ne bude baš tamo negde na vrh zavejanog brda kom ne znaš ni sa koje strane da priđeš. Onda sam odlučila da mu napišem jedan mail i slikovito mu objasnim da ako se prepije to neće valjati, a mail je izgledao ovako nekako "Ako preteraš sa alkoholom, može da se desi da te odvedu  neku bolnicu na ispranje želudca, gde nema ni mame ni tate da ti drže ruku, a sestre i lekari će te gledati kao najgori šljam, i psovaće te. Samo ispiranje želudca izgleda tako da ti nabiju cevčugu do želudca  naspu mnogo vode. Mislim da to ne želiš sebi, jel?" Baš sam grozna! user posted image  

Dakle, ovde saveti za odgajanje tinejdžera!

< Poruku je uredio lesica RR -- 11.2.2015 13:58:10 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: TEEN
29.12.2008 18:59:51   
guppy RR
To je skoro pa ona tema "čime su nas plašili roditelji" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: TEEN
29.12.2008 19:39:21   
Anoniman
user posted image  A nisam htela da ga uplašim, samo da ga uputim... Možda malo da ga uplašim. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: TEEN
15.6.2009 1:41:41   
Anoniman
Da se pohvalim!

Moj TEEN bata je Vukovac! user posted image Još samo prijemni da odradi kako valja!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: TEEN
15.6.2009 1:46:09   
Verus
cestitamo!!!! i sestra mm je isto Vukovac, i upisuje neku gimnaziju u NS, ISidorinu cini mise....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: TEEN
15.6.2009 1:47:15   
Anoniman
I moj brat će verovatno tu! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: TEEN
15.6.2009 8:35:40   
Maya21
Tasho user posted image user posted image user posted image za batu user posted image
li'knh user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je Maki dodao, od ranog jutra je nesto nervozan...


< Poruku je uredio Maya21 -- 15.6.2009 8:36:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: TEEN
9.12.2009 11:35:31   
Anoniman
Pre koji dan gledam bratove fotke na Facebooku.
Na stranu groznu lakiranu jaknu (ja to zovem lakirana, a nije, nego ona kao šuškava, sjajna user posted image ), photoshop sa natpisima Srbija preko njegove fotke (ko ga je tako vaspitao pobogu?), kapuljače iz kojih samo nos viri + šaka naeštena u oblik pištolja sa sve visine, nego stižem do fotke:
Mrak (noć), na slici ležeći policajac, sa jedne strane leži moj brat sa druge neki njegov drug! user posted image user posted image user posted image
Napišem ispod komentar DA LI SI TI NORMALAN?, na to se javlja moja najbolja drugarica, kaže "Šta se*eš? Pa gde smo sve nas dve ležale?!"... ok, jeste, istina, user posted image , ali na putu nismo. I napisah ispod "Draga, pa nismo na putu da nas zgazi neko ko je pijaniji od nas dve!"

Naime, ja znam kako su moji drugari vozili kada su tek položili, kojom brzinom, nepažnjom, pijani, naduvani, ma za sekudnu prelete ulicu, ležećeg ni ne osete od brzine. I tek sada shvatam u kakvoj opasnosti sam bila sedeći s njima u kolima, ali tada je to bilo SUUUUPER!

Ma kako roditelji uopšte prežive kada deca počnu samostalno da im se kreću po gradu (i danju a i noću)? user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: TEEN
9.12.2009 11:43:02   
LillyT
Joj, ja to uvek pricam, ne znam kako su moji preziveli mene i brata. Do 18 nisam vozila, ali smo do tada alkoholisali, pa kada sam pocela da vozim nikada nisam alkoholisala, ali jesu drugi, pa opet sekiracija. Onda sam otisla za BG i sklonila im se iz vidokruga. Kako cu ja preziveti sve to, pojam nemam, sada starsno zvuci. Sada bih volela da mi dete ode u drugi grad (drzavu) da radi, studira, sta vec, pa da sa 18-19 pocne da se snalazi. A za ovo pre toga, joj.......ne smem da mislim. Ja sam od onih koja se uopste ne boji porodjaja (vec sam pisala), ali se bojim deteta, jakooo. Malo dete, mali problemi, veliko dete, veliki problemi......

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: TEEN
1.9.2010 9:34:39   
Anoniman
Upravo sam dobila mail od brata (16 godina):

mislio sam da prvo tebe konsultujem pre nego sto pitam mamu i tatu.
da li mislis da bi mi mama i tata dali da stavim pirsing na jezik ili bi me izbacili naglavacke iz kuce kada bi ih to pitao da uradim?


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: TEEN
1.9.2010 9:36:41   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: TEEN
1.9.2010 9:44:47   
pahulja76
sta si mu odgovorila tashouser posted image
e, sta im sve nece pasti na pamet user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 1.9.2010 9:45:00 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: TEEN
1.9.2010 9:45:34   
lanajelena
sta ces kad voli dete user posted image ....ja sa dvoje dece jos uvek imam zelju da probusim nos ali nemam vremena user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: TEEN
1.9.2010 9:46:42   
Lu
Ja jedva čekam da čujem tvoj odgovoruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: TEEN
1.9.2010 9:51:28   
Anoniman
Rekla sam mu da ni ne pomišlja da ih pita! user posted image I mamu upozorila na predstojeće pitanje. user posted image

LJ, jedno je diskretan pirsing u nosu žene, a drugo je minđuša u jeziku jednog maloletnog stvora. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: TEEN
1.9.2010 9:56:54   
pahulja76
a najgore je sto se nece "smiriti" dok nesto ne uradi user posted image
tasho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , svaka ti cast zeno, i dete od 4 god., za par dana beba i jos brat tinejdzer sa njegovim "ludostima", treba to ispratiti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: TEEN
1.9.2010 9:58:43   
lanajelena
Dobro nije ni meni to nesto bas lepo ali sam valjda oguglala zato sto imam drugaricu koja ima

svakako ne moze da busi bez potpisa roditelja tako da jos mozete da ga drzite pod kontrolom jedino ako ne nadje nekog kao moja sestricina pa je dosla kuci sa probusenim pupkom a otisla je da kupi farmerice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: TEEN
1.9.2010 9:59:10   
Anoniman
Taške, pa to možete relativno lako da eskivirate, napričajte mu o kojekakvim komplikacijama, pokažite mu slike sa neta sa gangrenoznim jezicima, pa će mu se smučitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: TEEN
1.9.2010 10:05:07   
Anoniman
Ma, ja sam svoj stav iznela, a neka se mama i tata bakću dalje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Brat tinejdžer ...
1.9.2010 10:07:16   
guppy RR
Malo sam promenila naziv teme, da bude jasnije o čemu se radi.

Tasho, nek mu je sa srećom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Brat tinejdžer ...
1.9.2010 10:14:15   
Anoniman
Molim, ovde se piše samo o braći tinejdžerima, za sestre nova tema! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Brat tinejdžer ...
1.9.2010 10:21:39   
*Alexx*
Ja, zakeralo: a što se tema ne bi zvala Tinejdžeri? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Brat tinejdžer ...
1.9.2010 10:22:48   
Anoniman
Ne, ne, ovo je samo za braću! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ubiće me Guppy... user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: TEEN
6.9.2013 12:09:50   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da se pohvalim!

Moj TEEN bata je Vukovac! user posted image Još samo prijemni da odradi kako valja!



Kako leti vreme, moje TEEN bata još malo neće biti TEEN i upisao je fakultet...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pubertetlije
5.8.2014 12:21:51   
Peace*
Svaki put kad uđem na ovu temu, budem user posted image !
Moji postovi (koji su Anonimni sada) datiraju još iz perioda bratove OŠ, a on završio prvu godinu faxa.
Vreme leti... user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 11.2.2015 13:59:13 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here