|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Recepti za sladoled
10.3.2010 21:09:48   
Nensi*
Od kad sam trudna,mnoooooogo mi se jede sladoled,a inace ga zimi nikada ne jedem...
Ako imate neke dobre recepte,pisite ovde,volela bih da pravim,ovi kupovni su mi dosadili...user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Recepti za sladoled
15.3.2010 18:43:12   
bebablue
2 slaga umutiti sa 200ml mleka. 300-350gr voca izmiksati sa 300gr secera,dodati 1 jogurt u casi i sjediniti sa slagom!
Fenomenalno ukusno, meni licno sa bananama bude najlepse.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Recepti za sladoled
15.3.2010 18:54:45   
Anck Su Nmaun
Joooj sladoleeeeeeeeeeeed..njaaaaaaaaaam....ja posto ga nejedem zimi stalno muckam slag.....kao zamena za...

Al imam jedan lak i super...

5 jaja
150 - 200 gr secera
2 pavlake

u drugu zumanca i  200 gr. slaga i sve sjediniti ... uvek dodam neko voce ...posebno je s jagodama njaaaaam!!!

Recept je jedino sa zivim jajima pa ko ne voli zbog salmonele..nistaaa!user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Recepti za sladoled
15.3.2010 20:59:18   
Lilly*
Ovaj mislim da većina zna, jer je vrlo lak za napraviti, super je ukusan i dosta se dobije: (sličan je sa bebablue, ali ide manje šećera a po mom ukusu dovoljno)
2 šlaga umutiti sa 2 dl mleka+ 2dl jogurta, 2 dl šećera i 2 dl voća (a može i gusti sok), može se umesto voća dodati otopljena čokolada, karamel, limunov sok, suvo grožđe natopljeno u rumu...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Recepti za sladoled
15.3.2010 22:18:21   
Anoniman
Evo nasla na netu,ne moze da ne valja! user posted image

U posudu sipajte hladno mleko i šlag, pa mutite oko tri minuta. Dodajte kiselo mleko i šećer, pa sve zajedno izmešajte. Sipajte u posudu i zamrznite.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here