|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:16:25   
Anoniman
Tema se provlači po forumu, na raznim neadekvatnim mestima za to... pa evo temica! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:16:58   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
mrzim majstore

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:19:15   
2002m
Hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:19:18   
Jeca*
hahaha...a tek ja user posted image  dugujem nadi odgovor. Cim ukrotim Luku napisacu ono za fasadu, nisam zaboravila! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:19:59   
Ana RR
Kod nas se svake godine nešto radi, ali me užasno nervira što se strašno fušeriše!!

Mi smo pre dve godine renovirali naš sprat i super je sve odrađeno, ali zato što smo kontrolisali majstore i vraćali ih da ponove ono što ne valja.

A sad gledam kako svekar baca pare... Obijali su neke štokove, i sad to treba lepo da se izmalteriše i poravna, a ono bi i slep video koliko je krivo!
Kaže im mm da to ne valja, a svekar viče " Ne, to tako mora, ne može drugačije!"

Pa za svoje pare ima da dobijem savršeno odrađen posao! Moj drug je dva puta vraćao parketare jer mu nisu dobro uradili parket, a svekar još brani majstore!!
Ma nemaju pojma o životu!!!!!


Tasha, prekopirala sam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:21:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Tasha, prekopirala sam user posted image



user posted image  vidim

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:22:03   
2002m
Mi krecemo sa pravljenjem kuce,drugom polovinom.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:22:39   
2002m
Ja neznam da prekopiramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:26:00   
Anastazija
Na ovu temu mogu samo da se jadam i jadam i jadam i jadam..
Prosle god sam renovirala stan koji sam prethodno kupila (starogradnja) i bas sam se namucila..
Iako je tu bilo majstora, dosta sam toga morala sama da odradim.. tj moj dragi i ja..
Tada smo bili tek par meseci zajedno, pa smo prolazili kroz mnoge dramaticne situacije, nervoze, svadje cak.. ali prezivesmo..
Da to radimo ovog leta, mnogo bi bilo jednostavnije i lakse.. Znali bismo kako da reagujemo.. user posted image

Ipak, od ruiniranog stana na kraju dobih jedan moderan prostor, iako je jos uvek prazan, bez namestaja, kuhinje, plakara.. ali lagano... Bude!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:28:38   
Ana RR
Biće draga! MI smo dve godine ovde pa nam gomila stvari nedostaje!

Ali mi smo u stvari odustali od sređivanja ovog stana jer bi trebalo za dve godine da kupimo stan, pa ću onda kupovati i praviti sve po toj meri. Za malo da se zaletim i napravim kuhinju i američki plakar ovde, i šta bi posle sa tim? Ne mogu to nigde preneti.

Polako, biće svega! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:28:40   
2002m
Kada cu ja stici do te faze da kupujem namestaj.Jos ni temelj nije iskopanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:30:21   
tomic
Mi uzurbano sredjujemo sprat, sve novo od pocetka, verovatno cemo skrenuti, jer beba dolazi. Nama para za sve, a sve je preskupo. Sta cemo, neznam..

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:31:45   
tomic
A svadje i psovke ne jenjavaju...user posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:32:20   
2002m
Nista mi negovori, samo plan kuce nas je izneo 2000 e a gde je ostalo.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:32:28   
Anastazija
Lagano samo! Najbrze ide taj deo od temelja do krova.. Odugovlace se one sitnice, zavrsni radovi, ulepsavanje.. Secam se, moji su 80-tih gradili kucu, ja sam tada vec bila tu oko puberteta, ali se secam nekih detalja.. Svi smo pomagali, bilo je tu mnogo raznih cika majstora, i vrlo brzo smo ugledali kako je kuca od temelja porasla do krova.. Ipak, posle je islo jako polako, nisam mogla docekati da se iz onih 50-tak kavadrata razbacamo po 150!! Razmisljala sam "jaooo, imacu SVOJU sobu, eeeeeej!" i na kraju ubedismo roditelje da se preselimo jedne veceri iako jos nije sve bilo gotovo.. Tako i bi.. Potom dodju 90-te, udari kriza i mi nikada to zavrsili do kraja nismo.. user posted image


(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:35:47   
2002m
Znam a sve zavisi od love.Mislim da cemo ove godine samo izidati i pokriti a sledece ostalo.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:38:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Biće draga! MI smo dve godine ovde pa nam gomila stvari nedostaje!




Mi 4 god živimo zajedno u stanu u kome i sada, još uvek nam je predsoblje prazno, nema nameštaja. user posted image

Kada smo se uselili, imali smo na podu dušek iz nekog starog kreveta, to nam je bio krevet.
U dnevnoj sobi je bio jedan onaj sto na rasklapanje, onaj kamp sto i dve fotelje, i singl krevet na koji kada sedneš propadne. user posted image
TV je stajao na 2 hoklice.
Umesto frižidera smo imali onu frižider tašnu, pa sam kod bake zamrzavala patrone i menjala ih stalno (baka živi stan naspram mog).

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:41:57   
Anoniman
Ne napisah, stan je bio renoviran 2 god pre toga kada je kupljen, ali je stajao prazan.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:42:35   
MERYEN
Dnevnu sobu smo sredili konacno onako kako sam ja zelela,fale tu jos neke sitnice,fali mi recimo dobra slikauser posted image ,sad je na redu kuhinja,sve cu da srusim,malu terasu da zatvorim i da narucim kuhinju,e to kad zavrsimo,bicu zadovoljna.


Jovan je ne moguc\ gsrh nrry x,ovo je njegovo kucanje hoce tastaturu usta i place sto mu ne dam a ja kazem sine ljuti se Tasha sto pises ovde.

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:43:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Jovan je ne moguc\ gsrh nrry x,ovo je njegovo kucanje hoce tastaturu usta i place sto mu ne dam a ja kazem sine ljuti se Tasha sto pises ovde.


SRAM TE BILO! (što plašiš dete!)

< Poruku je uredio Tasha RR -- 28.5.2009 10:44:54 >

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:43:57   
Ana RR
user posted image  user posted image

Tasho, već sam jednom pisala kako se završava svaka naša kupovina stolica, ili kupimo nešto drugo ili završimo negde van Beograda user posted image
Tako da još uvek imamo dve crvene plastične stolice user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:45:03   
2002m
Draza je meni moja soba,kuhinja i kupatilo nego kod svekra i svekrve kucerina sa podrumom ispod cele kuce sa prostorijama i dva sprata.Samo kada smo sami.Samo je dete sada starije i mora da ima svoju sobu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:46:25   
tomic
Za 100 kvadrata-350 evra krecenje, 1000 parket...750 kuhinja, 1350 aparati za kuhinju,a prozori, vrata, kupatilo, plocice, sobe ostale... o moj Boze!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:49:00   
tomic
PS. naravno da nemamo za sve.. samo kazem koliko kosta!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:49:53   
Ana RR
Ja sam dugo živela sama u stanu moje bake i deke, i trebalo je taj stan i da ostane meni, imali smo planove kako ćemo ga renovirati, srediti... Na žalost, zbog nekih porodičnih tragedija, moj život se okrenuo naopčke i bukvalno sam se u roku od dva dana morala iseliti iz tog stana... Jbg, nije sve uvek onako kako planiraš..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here