|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rođendanske torte
5.11.2008 19:28:58   
Lu
Uskoro imamo 3 rođendana,sada u 11. mjesecu muž i sin(za kojeg mi treba posebna),ja u 12.
Trebaju mi ideje za torte,može i malo neobične pošto volim eksperimentirati,i slike ako imateuser posted image
Hvalauser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.7.2017 10:43:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: rođendanske torte
6.11.2008 8:36:18   
Anoniman
lu, ja nisam baš dobra u tortama i uglavnom ih naručujem. Pošto ti voliš da exprimentišeš - sigurno ćeš ih praviti sama, pa kad već ne mogu da ti pomognem sa ukusom, možda mogu da ti dam ideju za vizuelno:

http://kristina-carolije.webs.com/decije.htm

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: rođendanske torte
6.11.2008 12:15:22   
Lu
Bš ti hvala Tasha,sad imam ideja za ukrašavanje,a recepte ću valjda naći,za malog imam u planu nešto sa nuttelom,koju on obožava a i sva djeca sigurna sam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: rođendanske torte
6.11.2008 12:39:46   
Anoniman
Za prvi Lukin rođendan sam pravila plazma tortu... ili još bolje ovako da kažem: htela sam da pravim...kupila sam sastojke, i to veče se kod nas pojavio jedan naš prijatelj koji pravi najbolju plazma tortu na celom svetu. Sada ćete da me pitate kako to može da se napravi bolje i lošije - verujte, meni ume da ne uspe. user posted image  I krenem ja da vadim sastojke i svaka dva minuta pitam kako ovo, a kako ono, i čovek do kraja izašao u kuhinju i rekao "daj mi to, smotana jedna". user posted image  I napravio čovek tortu, čak sam još i zanovetala da treba da bude kružnog oblika, i dala mu staklenu tacnu po kojoj želim da oblikuje tortu... user posted image  (GROZNA SAM!) Onda sam sledeći dan napravila šlag, premazala je i malo ukrasila šlagom.

Za Lukin drugi rođendan sam odlučila da to opet bude plazma torta. Nekako sam smatrala da je to univerzalno, da to svi vole, i da klinci najlakše jedu. Ali sam htela da bude u obliku Noddy-ja. Žena iz te "Kristine" što sam prikačila link je rekla da će da mi napravi Noddy-ja kako sedi u autu. Auto je još i ličio na Noddy-jev, ali Noddy... tek kada sam rekla Luki "Vidiš, to je Noddy" - onda je dete povezalo. Možda sam trebala poslušati mamu koja je rekla "Hajde da napravimo običnu pravougaonu tortu koja bi bila zelena (trava) i da kupimo u prodavnici igračaka male plastične figurice likova iz crtanog Noddy i poređamo ih od gore." Tada je u tom kompletu igračaka sem par likova iz tog crtaća bio i avion. Mogla je žena napraviti pistu i travu, a da ja poređam igračke, posle operem igračke i ostanu nam. Nisam poslušala. Nema veze...

Pre neki dan, dolazi mi Luka sa pitanjem (rođendan mu je bio pre 4 meseca) i kaže "Mama, gde je Noddy torta? Zašto si je bacila u đubre?". Uopšte ne znam odakle mu sada to... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: rođendanske torte
6.11.2008 22:04:20   
guppy RR
Tašo!!!!!!!!!!!!!!!
U Kristini smo mi naručili sve torte za naše venčanje pre 5 godina.
AU, zasuzile mi se oči user posted image user posted image

A ova tvoja anegdota.... hahahahahahahaha


< Poruku je uredio guppy -- 6.11.2008 22:05:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: rođendanske torte
26.11.2008 14:05:39   
Lu
Evo naše rođendanske torte,samo je bila ljepše ukrašena!

kinder torta

Djeca nisu pojela ni pola toret,stvrano je velika,pa su mame uz Schwarcvald tortu dovršile i ovuuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: rođendanske torte
26.11.2008 14:11:48   
Anoniman
pec pec po prstima, lu! To brzo u recepte! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: rođendanske torte
26.11.2008 14:19:02   
Lu
Dobro,"teta guppy"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: rođendanske torte
26.11.2008 14:23:34   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: rođendanske torte
26.11.2008 14:27:06   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: rođendanske torte
27.11.2008 7:25:43   
Lu
user posted image

Evo naše tortice,samo što je mala slikica

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: rođendanske torte
27.11.2008 7:57:19   
Anoniman
Jupi, jupi! Šarena! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
29.12.2008 13:10:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: rođendanske torte
29.12.2008 18:50:04   
guppy RR
srećice, andrijana ih je pravila - ona je stavila recept tamo (čitaj ovo - KLIK)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: rođendanske torte
4.1.2009 0:26:54   
Koka Loka
Da se pohvalim mojim rođendanskim tortama, nekim, nisu sve bile uspešne user posted image
Moj sin meni svake godine da zadatak i onda sledi parola "snađi se". Ove godine je hteo bogomoljku ali je pristao na zamak (koji nije bio bajan ali to je druga priča)

Ovo su neke od mojih torti:

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: rođendanske torte
3.3.2009 22:10:01   
afrodita
Ja sam dugo pravila decije rodjendanske
torte po narudzbi
Stavila bih slike, ali ne znam kako?

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: rođendanske torte
22.3.2009 22:55:20   
Buba76
Koka Loka torte su ti extra lepe.
Ja volim i znam da ih pravim ali ne znam ukrasiti i oblikovati...

< Poruku je uredio Buba76 -- 22.3.2009 22:56:14 >

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: rođendanske torte
13.4.2009 18:40:11   
Lilly*
Evo, isceprkala sam nase rodjendanske torte user posted image
user posted image
A evo za treci rodjendan
user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: rođendanske torte
13.4.2009 18:54:01   
bebać

user posted image Po narudžbi,KINDER torta,za Sergejev prvi rodj....htjeli smo zeku,jer je simbolika....Sergej se preziva ZECuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: rođendanske torte
13.4.2009 18:55:52   
bebać
Koka Loka svaka ti čast,divne torte ...divni radoviuser posted image user posted image ja nemam živaca za to,ja sve slatkiše i kolače naručujem i kupujem....a nemam ni vremena za to...ali je divno vidjeti kad neko uživa u tome,to se vidi po rezultatima(tvojim)user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: rođendanske torte
25.5.2009 14:30:56   
Lilly*
Evo nase ovogodisnje rodjendanse torte, nista posebno mastovito, ali moj sin je svo vreme trazio autice sa svecama, pa je to i dobio, mada bas cetvorka i nije za "put" pa sam malo improvizovala user posted image
user posted image  

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: rođendanske torte
25.5.2009 14:31:37   
Ana RR
Super Lilly!!!! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: rođendanske torte
25.5.2009 14:32:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super je 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: rođendanske torte
25.5.2009 14:32:39   
Lilly*
Hvala Anci i Vucko user posted image

< Poruku je uredio lilly.79 -- 25.5.2009 14:33:18 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: rođendanske torte
25.5.2009 14:32:52   
Sneža
user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here