|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rolat od ajvara
13.11.2009 15:39:38   
buhla
Za kore:
- 5 jaja
- 5 kašika brašna
- prašak za pecivo
- 1 pavlaka
- 3 kašike ajvara
Za fil:
- 1 pavlaka
- 500 g rendanog feta sira
- 4-5 čena belog luka
- veza peršuna
Priprema
Dobro umutiti 5 žumanca, 5 kašika brašna, 1 prašak za pecivo i malo soli, pa dodati 1 pavlaku i 3 kašike ajvara.
Na kraju lagano mešajući dodati sneg od 5 belanaca.
Peći u podmazanom plehu 20 -tak minuta.

Pomešati sve sastojke potrebne za fil i time mazati koru a zatim urolati


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rolat od ajvara
13.11.2009 15:41:55   
Ana RR
Ja pravim taj, i sa spanacem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rolat od ajvara
13.11.2009 15:49:57   
buhla
i ja, oba su super. Sada sam za slavu oba pravila. Pojelo se brzinom svetlosti. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rolat od ajvara
13.11.2009 16:36:07   
Trcosava
Što ste vas dve vredne sa receptima danaaas user posted image user posted image user posted image i ovoj sam prepisala user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rolat od ajvara
2.1.2010 19:12:27   
Anoniman
kahm..kahmmmm.. da se pohvalim-malopre sam napravila ovaj rolat eno ga hladi se u frižideru user posted image
nego,   da li ste znale da ovaj rolat uspeva i baš je dobrog ukusa i bez belanaca?user posted image
..ćurka odvojila belance i žumance... (tako je super kad ih posebno ulupaš a zatim dodaš sneg od belanaca žumancetu)....i naaaravno stavila sve na papir za pečenje, fiknula u rernu i na kraju skontala da sam zaboravila da dodam sneg ...user posted image e, ali suuuuper je... fino se uvilo testo, nigde nije puklo! ma prste da poližeš...user posted image (inače dodala sam i malkice slanine i krastavčića...)
(napravila sam i još jedan..... uzela sam  onaj recept za tulumbe...  onaj deo gde su sastojci za koru, zatim sve smućkam i stavim da se peče... bude odlično..! malo sam dodala ajvara....seckanog sudžuka... mmmmm user posted image )

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rolat od ajvara
3.1.2010 8:11:35   
Lu
Pravila i ja za Božićuser posted image
Namazala sam ga sirnim namazom,zatim poredala šunku ,lente sira ementalera i izrendala kisele krastavce.
Uvila sam ga u foliju i držala u frižideru,super je svi su bili oduševljeniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here