|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Shopping
22.11.2008 0:10:27   
Anoniman
Šta najrađe kupujete? Obuću? Odeću? Kome odeću - sebi, mužu ili detetu? Sitnice za kuću? Nameštaj?

Ja najradije kupujem sitnice za kuću. Pre koji dan sam kupila one kukice za kačenje kuhinjskih krpa u obliku zvezdice. Preslatko je! A onda juče onog irvasa za sveće (slikica u temi Dan samo za mene!)... obžavam svećnjake i sveće....
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Shopping
22.11.2008 0:15:07   
kumara
Ej i ti si tu! user posted image

Ja imam fetis prema tasnama i tome ne mogu da odolim! To mi je na mestu br 1.

Pored toga ne mogu da odolim stvarima za kucu, odeci za muzica i igrackama za malu decu mojih drugarica. Ma obozavam da idem u soping, bilo za sebe ili sa nekim drugim kao posmatrac!!! To me extra smiruje! user posted image user posted image user posted image Eh da me sad cuje muz...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Shopping
22.11.2008 0:30:22   
Anoniman
Evo jedan zanimljiv svećnjak...

user posted image

A ovi mali su mi omiljeni

user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Shopping
22.11.2008 10:03:02   
guppy RR
Nisam baš neki šopingaroš user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Shopping
22.11.2008 11:26:18   
MERYEN
Uzivam da kupujem i kupujem svima i za kucu i garderobu parfeme,da poklanjam drugaricama deci njihovoj ma uzivam,pre par dana sam isla da prijavim dete i prolazimo pored moje omiljene radnje kazem muzu pogledaj kakve zavese,kaze on na sve to e stvarno si preterala sad razmisljas o zavesma,ne ulazis unutra jer ti sta vidis to moras da kupis-ja mislim da nije bas tako ne kupujem ja gluposti.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Shopping
22.11.2008 12:53:45   
kumara
Ne brini meryen, mislim da su svi muzevi isti. Za njih su svi nasi soping momenti gluposti. (bar je i moj u tom fazonu) user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Shopping
22.11.2008 12:56:41   
guppy RR
Sledeći put pogledaj u neku tehničku radnju, pa kad bude hteo da uđe unutra, reci mu "dragi, bolje nemojmo, znaš kako ja uvek kupujem gluposti..."
user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Shopping
22.11.2008 13:02:55   
kumara
Jao moracu i ja to da probam!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Shopping
22.11.2008 13:07:44   
guppy RR
A onda se pravi luda  user posted image  

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Shopping
22.11.2008 14:56:20   
Anoniman
Ja muža ne vodim sa sobom. user posted image  Nazovem ga iz grada sa "AAAAA draaaaaagi, jaaaaaaaoooo kako je lepooooooo, a skoro pa džabeeee... " user posted image
Ili kupim pa sakrijem, za koji mesec izvadim i kad pita odakle mi ja kažem "Jao kada sam ja to još kupila" (što je ustvari istina) user posted image
A prolazi i ono "Kupila mi mama" user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Shopping
22.11.2008 15:31:51   
Jeca*
Ja imam sreću da i moj muž voli te lepe stvarčice za stan pa uvek zajedno lunjamo po tim radnjicama. A što se tiče lično mog šopinga ja bih kupovala manje da nema njega...ovako me stalno tera. Moram priznati da je po ovom pitanju čini mi se ostvarene sna svake žene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Shopping
22.11.2008 15:39:57   
Toto
Najviše kupujem stvari za dete.Moram da priznam da nisam opsednuta modom,više sam knjiški tip a garderobu mi kupuju verovali ili ne muž i tetka.Muž mi radi u modnoj industriji već 10 god i njemu je garderoba baš važna tako da i mene oblači i skoro nikad ne omaši a tetka mi drži neke butike i donosi mi razne krpice.Volim da kupujem hranu i obožavam da sa pijace dovučem sto kesa a na kraju pola bacim.Eto skroz sam čudna i netipična žena.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Shopping
22.11.2008 15:42:17   
Lu
Za mene,kozmetika,tu ode brdo novaca
za malog,odjeća i igračke,ali kad god mi muž vidi da sam nešto kupila za djete,pa ti nisi normalna ima milion maica,a šta ću kad ugledam nešto preslatko.user posted image
Za tatu rijetko kupujem,sad je dobio za rođendan aqua di gio-pafem,i dobiće za Božić,dosta
on ionako sam sebi kupuje.
Mi skoro nikad neidemo zajedno u shopping jednostavno me stid kad on počne pametovati prodavačicama,odakle vam je ovo uvezeno,jel imate nešto da nije iz Kine,koji ste vi mafijaši pa ovo vani mogu kupiti za mnogo manje novaca,pa ga moram zamoliti da me sačeka u kafiću.
A inače vrlo često kupujem nešto,makar mi padne na um nešto slatko ja se spremim i onda to više nebude samo čokoladauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Shopping
22.11.2008 15:59:03   
guppy RR
Ma.... ja sam tip žene koji uđe u prodavnicu i u 5 minuta izađe. Govorim o prodavnicama sa odelima. Muž ide često samnom, zna da će brzo izaći i zna u koje 3 radnje idem user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Shopping
22.11.2008 18:59:14   
andrijana
user posted image Ja uvek idem sa muzicem da pazarim,pa makar to bile i pelene za bebu... Iako mu je u butiku dosadno da ceka,ipak cuti jer je i on takav,ustvari,gori je od nas zena kad je garderoba u pitanju!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Shopping
27.11.2008 13:45:53   
Anoniman
Evo katalog mog omiljenog mesta za shopping!

MERKUR

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Shopping
27.11.2008 13:49:13   
Jeca*
Kako volim sad ovaj period oko Nove godine user posted image  Šarenilo u radnjicama, novogodišnje "džidža bidže"...user posted image  Jupiiiiiiii

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Shopping
27.11.2008 13:54:22   
Anoniman
A vidi onda ovo jecika

KLIK

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Shopping
27.11.2008 14:00:14   
Lu
E Tasha ovo ti je pun pogodak,ja u subotu kitim bor i cijelu kuću naravno,jer u nedjelju nam počinje advent.
Sve je predivno,sad moram u shoping čim se odlučim za boju,prošl godine je bilo zlatno-srebrene kombinacija.
Jedva čekam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Shopping
27.11.2008 14:08:50   
Anoniman
Meni je sve crveno - zlatno! user posted image  

A znači sledeće nedelje počinje advent? Nešto sam se bakom raspravljala - isterivala pravdu - a nisam bila u pravu! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Shopping
27.11.2008 15:04:32   
Jeca*
OBOŽAVAMO GARDEN CENTAR user posted image user posted image user posted image
Moj muž i ja silne pare ostavimo tamo, uvek user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Shopping
13.2.2011 12:39:21   
viking
Možda sam omašila temu, ali da li je neko od vas bio u Austriji u Villahu?
Čula sam da ima neki ogroman tržni centar, zna li neko nešto o tome?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Shopping
13.2.2011 12:57:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

Možda

sam omašila temu, ali da li je neko od vas bio u Austriji u Villahu?
Čula sam da ima neki ogroman tržni centar, zna li neko nešto o tome?



meni svi pričaju o Pandorfu, blizu Beča, kažu da je super.....ali to nije to čini mi se

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Shopping
13.2.2011 13:02:03   
Sanjica26 RR
Dunja, jeste off ali sta je sa Jecom RR? Nema je u poslednje vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Shopping
13.2.2011 13:03:16   
dunja RR

bolesni su i ona i Luka user posted image

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dunja, jeste off ali sta je sa Jecom RR? Nema je u poslednje vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Staklene iskre made by Janja
„Ali naša igra staklenih perli sjedinjuje u sebi sva tri principa: nauku, obožavanje lepog i meditaciju. Tako bi jedan p...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here