|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Solarijum:)
25.4.2009 10:13:54   
bebać
Cure idete li u solarijum,na kolikos e kvarcate,volite li baš onu tamnu boju(da ne kažem izgorelu)ili onako čisto malo da niste bijeli?

Evo ja se sad spremam pa odoh,tu mi ej u blizini od 5 min solariju,prošle godine kad je Sergej bio još bebica od 4 mjeseca,nisam išla(nekako mi i nije padao na pamet pored svih briga i obaveza kojima sam bila zatrpana)a i nisam išla pretprošle god. znači kad sam bila trudna.Ali sam prije toga išla godinama unazad.Vrijeme je da se vratim opetuser posted image user posted image user posted image I nekako me to ispunjava sretnom,kad se vratim i vidim promenu na sebi.Osjećam se puno bolje.I što da ne,ako me to ispunjava....o kanceru kože nećemo,nemojte mi kvariti danuser posted image user posted image Z apočetak krenem od 7min...pa posle i na 16max.Znači treba mi neka 4 puta da odem i baš dobijem onu finu preplanulu boju...ne budem baš skroz tamna...

Eto da čujem vas?Tema je naširoka,pišite svoja iskustva

P.S. Ja još dosad nisam imala nikakvih negativnih posljedica,tipa alergija,osipa,crvenila itd.


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 10:32:23   
mihi
Nemaam poverenja u solarijume, niti idem niti se sunčam ovako!!!!!! Lično mislim da je to štetno sunčati se i u solarijumu i na suncu, iako nema alergije i osipa koža pod uticaje UV zraka trpi promene koje mi ne vidimo golim okom, o tome svedoči studija o % povećanja malignih melanoma kože pod uticaje sunčevih zraka!!!!!!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 10:37:27   
Rivana
I ja isto ne volim solarijum i nakada nisam isla niti cu ici

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:13:29   
Sneža
Ako je umereno,znači otići par puta pred sezonu,čisto da ne zaslepim i izazovem slepilo od beline kad me neko pogleda kad se skinem u kupaći i pokažem svoje zmijsko telouser posted image ,onda opravdavam,ali ono reš pečeno konstantnim odlascima u solarijum ne opravdavam!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:22:05   
Jeca*
a pazite danasnji tekst u Press-u

Četrnaestogodišnja M. Ć. zadobila je prošle nedelje teške opekotine posle tretmana u solarijumu! Kako smo saznali, devojčica je od prošle godine na terapiji za lečenje ekcema, pa se pretpostavlja da je otišla u solarijum da bi „ubrzala" izlečenje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:26:31   
bebać
Da Snježo na to i ja mislim,meni ej dovoljno 4x7min. i to je touser posted image user posted image user posted image što ti kažeš,da pokažem svoje zmijsko tijelouser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
25.4.2009 11:26:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:29:12   
bebać
Ma kakvi,jednom se živi,pa kud puklo da puklouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:29:15   
mamanp
Iskreno, nikad nisam niti cu ikada otici, to je sigurno. Volela bih na jednu dobru masazu, ali nemam vremena.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:29:36   
Jeca*
Ma isla sam i ja u solarijum i ici cu opet kad prestanem da dojim. Makar malo, da ne budem kao sir user posted image  Ni ja ne volim ono spečeno, nekako mi devojke deluju prljavo na ulici kad vidim da su se pekle u solarijumu "satima". Ali blago preplanulo je bas super, pogotovo kao podlogica pred more user posted image  Ipak, treba biti oprezan i ici samo u proverene solarijume, koji su usko specijalizovani za to, pa imaju veliki promet i cesto menjaju lampe. Ja ne volim ici u solarijum u nekom malom kozm.salonu, nemam poverenja.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:32:06   
Dora
ko zna koji je najbolji u Novom Sadu? Išla bih ali nešto ne volim... a bela sam ko sir, ne mogu suknjicu na ovakve noge, fuj!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:36:19   
mihi
Gledala sam izveštaj inspekcije u BGD gde od 100 i nešto kontrolisanih u prošloj godini ni jedan nije imao uredno servisirane lampe i sertifikate za to!!!!!!!! Ma samo da nisam debela a što sam bela na moru potamneću mada se ja ne sunčam ali sam dobro pigmentisana pa potamnim ali se ne izlažem direktno suncuuser posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:36:29   
bebać
Ovaj sada gdje sam ja bila,kozmetički se tek otvorio,kad ulaziš u njega lepo ti poželi dobrodošlicu,kad završiš zahvali ti se na posjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image lampe su mi bile baš baš jake,uspjela sam da se fino preznojim na 7min...

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 11:40:50   
NadaR
Ja ne volim solarijume ali ni suncanje. Dok smo ranije kuma i ja isle same na more,uvijek borba. Ona hoce na sunce a ja u hlad.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 17:42:51   
Modessty
Juče sam na jutarnjem programu RTS-a gledala devojčicu koja je završila u bolnici zbog opekotina zadobijenih u solarijumu!
Grooooznoooooo!!!!
Baš sam htela juče da povodom toga otvorim temu, ali nisam uspela da nadjem tu priču na sajtu rts-a.

Nisam nikad bila u solarijumu i mislim da nikad i neću. Nisam previše bela, a i da jesam nešto me baš briga za to. Da je trebalo da budem tamnog tena rodila bi se u Španiji ili Maroku...user posted image
Uostalom, beo ten je znak aristokratije user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 25.4.2009 17:43:19 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Solarijum:)
25.4.2009 17:54:34   
afrodita
Prirodno sam tamne puti, mislim da mi je
neki cukuncukun deda bio ciganuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ali sad sam prvi put dozvolila Maji da ode,
5 minuta, ja sam savremena mamauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 12:04:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Modessty

Juče sam na jutarnjem programu RTS-a gledala devojčicu koja je završila u bolnici zbog opekotina zadobijenih u solarijumu!
Grooooznoooooo!!!!
Baš sam htela juče da povodom toga otvorim temu, ali nisam uspela da nadjem tu priču na sajtu rts-a.



Modessty, ja sam juče kopirala deo texta iz PRess-a. pogledaj poruku iznad. Mislim da je to baš to što si ti gledala na RTS-u.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 12:11:04   
Ana RR
Nisam već dugo bila u solarijumu, odvikla sam se otkako ne radim u centru grada. Ali nisam išla često, možda jednom mesečno i to kad sam imala upalu jajnika pa mi je prijalo da malo grejem stomak. Inače imam dobar pigment, brzo tamnim i imam onu lepu zlatnu boju kad pocrnim.
Moja bivša šefica je živela u solarijumu, nije izlazila iz kapsule i uvek je imala neku ružnu boju, baš se vidi da je boja iz solarijuma a ne od sunca. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 12:24:40   
Jacaca
e pa zene ovako ja u svom centru imam solarijum, nikada niko nije izgoreo. Solarijumi najnovije generacije u kojima se kratko ostaje i zracenje je minimalno UVB zracima, a UVC i ne postoje, oni kancerogeni. sto se menjanja lampi tice moj je bazdaren i kada napuni dozvoljenu satnicu ne moze vise da se startuje dok serviseri ne promene lampe i startuju novu satnicu, a 50sati pre toga kompjuter me vec obavestava da se priblizava kraj tako da to ali na nemackom cuju i klijenti. Dve devojke sluze za obuku klijenata o kontrolisanom suncanju, tako da je potpuno bezbedno, verujte mi, ali to retko ko radi jer promena lampi u velikim solarijumima, stim da kupujes kvalitetne lampe kosta oko 2800e, kozmeticari da bi napravili sto jevtiniji minut to ne mogu da plate. Moji solarijumi su kostali 17 000e i kupila sam ih izbazdarene na dozvoljenu satnicu ali kod mene 1min kosta 35din. Medjutim nemam manje klijenata zbog toga jer oni znaju da su moje lampe svake sezone nove. Sto se mene tice ja preporucujem suncanje u solarijumu pre nego na suncu a i ljudi koji imaju alergije obavezno moraju da pripreme kozu za leto.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 12:31:22   
bebać
Jacaca hvala ti na infuuser posted image znači umereno sunčanje nije štetno?Ja svake god. krećem sa 5min. a max odem 4 puta,i to zadnji put na 14 min.....mada mi ova kozmetičarka što sam sad krenula kod njih,otvorili su kozmetički u mom komšiluku,kaže da će mi biti dovoljno još par puta po 7 min?Ne trebam ići na 14min,16...juče sam bila na 5,i neverovatno boja se već primjeti(inače brzo tamnim,i na moru,i na bazenima)?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 12:43:50   
Jacaca
Nasi klijenti krecu sa tri minuta i veruj mi odmah dobiju onu zdravu boju, posle toga pojacavamo svaki naredni put po jedan minut jer pripremljena koza bolje prima boju. Ne dozvoljavamo suncanje vise od 10min. i to postepeno stignemo do toga, boja je prelepa zlatno bronzana, a kada se u startu pretera bude gadno crna.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 13:40:08   
mihi
Jaco  ne sumnjam da si odgovorna ali ih je više od 90% neodgovornih imam dva, tri salona u komšiluku i znam da ne da nemaju te pare za lampe nego mogu da ih sanjaju, znaci tamo se peku pa kome šta bog da!!!!!!! A jesi li ti u Beogradu?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 14:03:03   
ana79
Ja jedva cekam da se porodim i da idem u solarijum. Nijesam bila od avgusta, otkako sam zatrudnjela.
Jacaca i ja imam kozmetcki salon i u njemu novi solarijum i to Mega sun. Cijena je povoljna 39 centi minut, ovih dana bas ima dosta posla. Reci mi da li dozvoljavate curicama koje su na polumaturi da se suncaju? Ja se jos mislim da li da ih pustimo da se suncaju ili mozda da dolaze sa jednim od roditelja, jer su ipak maloljetne. Kakva su tvoja iskustva?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 14:06:11   
Lu
Ja se svake godine kvarcam u 4-5 mjesecu,ove još nisam ali planiram svaki dan.
Odem 5-7 puta i baš dobijem boju koja mi se sviđa,krenem sa 7min. a završim sa dvadeset.
Nisam imala dosad nikakvih problema,znam da utom salonu svake sezone mjenjaju lampe a nemaju baš prometa cijele godine jer smo u malom mjestu,najviše 4,5,6 mjesec poslije mislim da više nitko ne dolazi osim vlasnice koja ima boju bljak,previše vještačku.
Kad nisam išla u solarij imala sam problema na suncu,odmah izgorim i ogulim se ko ljuštura,dok poslije solarija nema šanse.
Nevolim ni crte od odjeće po tjelu,ono ispod majice bijelo i kad obučem nešto golih ramena užas.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Solarijum:)
26.4.2009 14:10:12   
bebać
Nevolim ni crte od odjeće po tjelu,ono ispod majice bijelo i kad obučem nešto golih ramena užas.


Lu ne skontah draga,šta si htjela reći,koje crte???


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here