|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tupperware
30.3.2011 23:41:18   
NadaR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mama mi je kupila Tupperware plastično posuđe za koje svuda čujem samo reči hvale . Navodno , napravljeno je od neke super plastike koja je medicinski ultra mega giga bla bla , od nje se prave implantati i slično . Najviše sam se "primila" na posudu koja "sama" kuva na pari , i upravo sam je stavila na probu - pirinač sam stavila da se tandrlja u njoj . Javljam rezultate . Unače , kupili smo sve namenski zbog Nine .
Uz posudu sam dobila brošuru za spremanje klope na pari - uglavnom povrće za dečicu i još štošta .
Zanima me je l' imao neko iskustva s tim ?

Nek modovi prebace post negde ako misle da mu ovde nije mesto .







_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tupperware
31.3.2011 8:59:03   
NadaR
 Moja  strina inace prodaje ovo posudje ,pa nam je navukla svega.

Imamo nozeve , nekoliko vrsta posudica za zamrzivac , posude za mikrovalnu , nekakve tepsije , pa nekakve za cuvanje svjezine , kutiju za hljeb , sjeckalice , lopatice ...

Mislim da je preskupo i precijenjeno .user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tupperware
31.3.2011 9:08:32   
Jeca*
Moja mama ima svasta nesto od njih. Cinije, posude...razne kuhinjske predmete i odusevljena je. I meni se dopada. Skupo je, ali mislim da je kvalitetno

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tupperware
31.3.2011 9:20:27   
isidora88
bubo a koliko ste platili tu posudu?
moja sestra se pre par godina bavila tim i oni su odusevljeni ali znam da je bilo jako skupo,nemam predstavu kako se sad krecu cene tih proizvoda user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:01:30   
mikica sa
ja se time bavim u zadnja dva mjeseca, ali ovdje su cijene drugačije tako da preračunato u dinare izađe ohoooooooooo. inače, prvi put sam se s tim suđem susrela prije jedanaest godina kad je to moja mama kupila. sjećam se da je prvi predmet bio šejker/mikser i onda su se redali proizvodi, za frižider, za zamrzivač, posluživanje itd. sve u svemu, jako skupo suđe ali i jako kvalitetno. sve to što je mama tad kupila imam i danas, nakon toliko godina. meni jako drage posude jer su jako praktične su Ultra plus jer u njima mogu da pečem, zatim sjeckalica Quick Chef i posuda za kiseljenje mlijeka njam, njam user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:08:29   
Anoniman
Bubo i ja imam to i iskoristila sam jednom user posted image Priznajem, mrzi me a stvarno je dobra, samo moras da pazis kad poklopis da napravis vakuum. Imam i jos nekih cinijica i super su a mama i sestra imaju dosta. Samo su skupe ko smrt

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:15:03   
Tea2
Bubo i ja imam to i iskoristila sam jednom Priznajem, mrzi me a stvarno je dobra, samo moras da pazis kad poklopis da napravis vakuum. Imam i jos nekih cinijica i super su a mama i sestra imaju dosta. Samo su skupe ko smrt
Gde ih kupujes?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:18:36   
mikica sa
Možeš kod mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:21:29   
magnetic
Mi smo u poklon dobili jednu takvu plastiku za cuvanje hrane,lopaticu za tortu i onu spitalicu za pravljenje svetica od npr. rotkvica,sargarepe....(nadam se da ste skontale na sta mislim) i moram priznati da mi kutija stoji u ormaru i nije ni jednom upotrebljena.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:28:48   
moja ciklama
ja sanjam kutiju ya hleb i nikako da je kupim, uvek mi je preskupa..

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tupperware
31.3.2011 11:31:55   
mikica sa
slažem se. kutija i posuda za spremanje hrane na paru su jakoooooooooooooo skupe user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tupperware
31.3.2011 12:57:23   
Anoniman
Ja imam tu posudu u koju se samo ulije vrela voda i poklopi se (iz dva dela je , u reštkasti deo ide hrana) . Na koju foru ona skuva , ja pojma nemam , ne koristi nikakav izvor energije , a pirinač je bio nenerovatan nakon tog "kuvanja" . Imam i neke plastične posude sa nekim filterima , pa se stavi u njih salama , sir , šta god , i nema šanse da se pokvari . Mama mi je uzela i i sjaset tih malih posudica za Nininu hranu , i kašikice za hranjenje bebe . Ništa ne znam koliko šta košta , mama je samo donela , ali čini mi se da je samo bebi kašikica oko hiljadu dinara , ili sam nešto permutovala .

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:02:11   
Jele
Ja tražim da kupim tuppeware, ali mislila sam da nema kod nas, gde kupujete? Imam par stvarčica njihovih od svekrve i sve su mi nekako super praktične...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:05:06   
Anoniman
Jele , mogu da te povežem sa ovom ženom od koje moja mama kupuje , ako želiš .

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:07:23   
Anoniman
Btw , ja sam i dalje pomalo skeptična , ali mama kaže da valja , mama plaća - ja ćutim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:09:20   
Jele

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jele , mogu da te povežem sa ovom ženom od koje moja mama kupuje , ako želiš .


Može Miro, ako hoćeš baci mi njen br telefona na pp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:09:27   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Jele

Ja tražim da kupim tuppeware, ali mislila sam da nema kod nas, gde kupujete? Imam par stvarčica njihovih od svekrve i sve su mi nekako super praktične...

Moja kuma prodaje, mogu da te uputim ako želiš.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:11:40   
Anoniman
Ako je Nem Mom kuma iz NS možda ti je bolje da se povežeš sa njom , ova žena je u Vršcu .

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:24:07   
Jele

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: Jele

Ja tražim da kupim tuppeware, ali mislila sam da nema kod nas, gde kupujete? Imam par stvarčica njihovih od svekrve i sve su mi nekako super praktične...

Moja kuma prodaje, mogu da te uputim ako želiš.


Hvala NM, primila pp user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:24:19   
New Mom
Ja ih imam dosta (mm šizi od toga) i zadovoljna sam.
Najviše imam ovih "okatih" za frižider:
user posted image
Ove su mi praktične za recimo spremljenu hranu (imaju fleksi poklopac):
user posted image
Tu su još i za stvari za špajz (testeninu, namirnice itd.).
Najviše mi se sviđa linija Elegancija, ovog su dezena:
user posted image
A prva stvar koju sam uzela, a valjda najmanje bitna za uzeti (ali ja kao dete sam bila oduševljenauser posted image ) je ovaj stalak za bombone:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:29:30   
Sanjica26 RR
Sad ce da bude off, ali sigurno New Mom zna da li postoji tema "multipraktic''. Trebace mi jedan dobar od leta kad budem pocela Teodori da spremam cvrstu hranu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tupperware
31.3.2011 13:40:50   
New Mom
KLIKuser posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tupperware
31.3.2011 16:58:37   
Anoniman
Ma kod maminek komsinice stalno dolazi ta prezenterka, pa je onda bila i kod mama. Pa sam preko nje. ali ako neko od vas radi u Bg nek mi posalje na pp, verovatno cu kupiti jos nesto. Ja nejvise koristim silikonsku cetkicu i lopaticu, aimam ipodlogu za mesenje sa dimenzijama.

Meni su vrh one posude sa tim poklopcem ko harmonika i imaju i posudice koje se razvlace

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tupperware
31.3.2011 16:59:32   
isidora88
NM a koje su cene tih posuda i cinija?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tupperware
31.3.2011 21:00:53   
Lu
Ja sam radila sa Tupperware, jeste kvalitetno ali je i prcjenjeno što neko reče, uostalom kao i sa svim prezentacijskim prodajama, Zepter i ostalim.
Ja sam bila neka 4., 5.-ta ruka pa sam imala 15% od zarade, pa vi sad računajte koliko to uistinu košta!

Imam pun orman suđa, najviše koristim kutijice za frižider, ako imam narezano suho meso, sir, svježe povrće, voće, sve može da bude 20 dana sigurno ako ne i više u tome i neće se pokvariti niti promjeniti, boju, okus, miris.

Imam i pekač koji izgleda kao plastični ali može na temp. do 200 C super je nema šta ali je koštao skoro 100 eurauser posted image
Ja sam sve dobila normalno sa popustom ili na poklonuser posted image

Cijene možete pogledati na njihovo stranici.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here